Taip vadinamojo “prancūziško” bučinio (“įsiskverbiantis bučinys naudojant liežuvį) metu žmogus žmogui perduoda daugiau nei 40 tūkstančių parazitų bei 250 tipų bakterijų.

Mokslininkai teigia, kad besibučiuojantys “prancūziškai” perduoda vienas kitam 0,7 g proteino, 0,45 g riebalų ir 0,19 g kitų organinių medžiagų.

Švedijos mokslininkų atliktas tyrimas buvo skirtas šviesti žmones burnos ertmės higienos klausimais.

Švedijos farmacininkai, dalyvaujantys oralinės higienos kampanijoje, ragina žmones teisingai maitintis, valytis dantis, pasinaudoti tarpdančių siūlais prieš bučiuojantis.

Šv. Valentino dieną – vasario 14-ąją, Švedijoje planuojamas paties ilgiausio bučinio konkursas. “Bučinių maratonas” bus tiesiogiai transliuojamas Švedijos farmacijos asociacijos tinklapyje.

Pasak tyrimą atlikusių mokslininkų, jie nori pademonstruoti žmonėms, kas tai yra “atsakingas bučinys”, kuris teiks ne tik fizinį bei moralinį pasitenkinimą, bet ir bus naudingas: mokslininkų apskaičiavimu, bučiuojantis žmogus gali sudeginti apie 7436 kalorijas.

Paskutinis ilgiausiai trukusio bučinio rekordas priklauso amerikiečiams L.Almedovar ir R.Lengli iš Niu Džersio – jie nesustodami bučiavosi 30 valandų 59 minutes ir 27 sekundes. Tai buvo 2001 metais.

Views All Time
Views All Time
1331
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!