Tu tikriausiai matei tai darant filmuose ar tamsiuose gatvių kampeliuose. Prancūziškas bučinys yra nepriklausomas nuo laiko ir aistringas romantikos gestas.

Žingsniai:

Sudrėkink savo lūpas. Sausos lūpos gerai nejuda tarpusavį. Tiesiog lengvai brūkštelk liežuviu aplink lūpas.

Pasuk galvą. Jei jūsų burnos susitiks toje pačioje padėtyje, jūsų nosys trukdys bučiuotis. O tu to tikriausiai nenori? Užsimerkit. Kai prisiartinsi bučiniui, pažiūrėk partneriui į akis, bet kai tu būsi arti partnerės akių, užsimerk.

Pradėkite lengvu bučiniu, uždaromis burnomis. Prancūziškas bučinys yra atvertos burnos bučinys, bet neišsižiok taip kaip norėdamas jas suvalgyti, geriau atidaryk jas labai lėtai.

Patyrinėk su savo liežuviu. Jai tu ir tavo partneris patiriat malonumą atidarytų burnų bučiniu, lėtai bandyk atverti burna truputį daugiau ir lengvai pastumk savo liežuvį toliau į savo partnerio(ės) burną. Liežuvis labai švelnus ir jautrus, todėl tai darykite atsargiai. Neįkišk savo liežuvio per toli, nes tai gali būti bučinio pabaiga!. Tiesiog lieskitės liežuviais, pažaiskit.

Bučiuokitės lėtai. Aistringi bučiniai yra puiku, tačiau norint patirti Prancūziško bučinio malonumą, jį darykite lėtai. Neskubėkite ir turėkite laiko patyrinėti vienas kitą.

Maišykite. Bučiniai kaip snaigės nėra dviejų vienodų. Kai pajusite komfortą bučiuojant žmogų Prancūzišku bučiniu, labai sunku tai daryti taip pat visąlaik. Tiesiog keiskite juos, kartais gilesnius, ir pns. Bučiuokite kuo ilgiau ar kuo trumpiau ir ištirkite bučiavimosi meną.

Skaityk kūno kalba. Kiekvienas bučiuojasi kažkiek kitaip ir kiekvienas patiria skirtingų dalykų bučinyje – nėra tam tikro būdo bučiuotis. Kas skiria gerą bučinį nuo blogo yra galėjimas skaityti partnerio kūno kalbą ir būti atsiliepiančiam į ją. Jei tavo partneris nustumia jus ar jaučiasi nepatogiai, sustokite. Ieškok užuominų, jei partneris tave pradės bučiuoti intensyviau, suprask, kad tai jam labai patinka.

Plėtok savo stilių. Geras Prancūziškas bučinys, kaip ir kiti bučiniai reikalauja praktikos. Be to, kuo daugiau treniruosies su vienu žmogumi tuo labiau jausi komfortą bučiuojantis ir atrasi stilių, kuris tinka jums abiems.

Patarimai:

Kvėpavimas. Pamiršti kvėpavimą yra turbūt labai dažnas Prancūziško bučinio klaida. Nelaikyk savo kvėpavimo – kiekvienas turi kvėpuoti ir tai yra labiau nepatogumas, kai tu turi atsitraukti įkvėpti oro jei nekvėpuoji paprastai. Kvėpuok pro nosį ir bandyk palaikyti ritmą. Kai tu ir tavo partneris jausit komfortą bučiuojantis, jūs galit bandyti kvėpuoti nedaug pro burną: dalintis kvėpavimu gali būti romantiška (bet ne visiems tai patinka).

Gaivus kvapas. Pagerink savo dantų higieną. Nešiokis mėtinių saldainių, gumos. Venk maisto, kuris palieka blogą kvapą (česnakas, svogūnai, pienas, kukurūzai).

Dantys yra švelnus objektas. Tu nenorėtum susitrenkti dantimis. Tai ne tik nemalonu, bet ir kartais skausminga. Tačiau, tai neišvengiamai kartais atsitinka. Tu gali bandyti liesti tavo partnerio dantų priekį ar galą su savo liežuviu. Tai gali sukurti jautrų jausmą ir pagerinti jūsų bučinį. Ne visi mėgsta kai kažkas liečia jų dantis savo liežuviu ir daug kas nemėgsta liesti kitų žmonių dantų su savo liežuviu. Darykite tai ko abudu norit…

Nevisi mėgsta bučiuotis taip pat, jai tu turėjai metodą su savo partneriu tai tavo naujai meilei tai gali nepatikti nepatiks. Tačiau, jei kažkas nesibučiuoja kaip tu įpratęs tai nereiškia, kad jis blogai bučiuojasi. Jei nepatinka, tiesiog nutrauk bučinį…

Būk aktyvus partneris. Jei kas nors bučiuojasi su tavim Prancūziškai, nesėdėk, ir prisidėk prie bučinio. Atsakyk savo veiksmais ir jei imi alternatyvą eik į priekį lūpų ir liežuvio.

Nėra taisyklių kiek laiko reikia išlaikyti bučinį. Jai tu jautiesi nekomfortiškai, bet kada, nutrauk bučinį arba lauk kol tavo partneris nutrauks. Labai romantiška čiulpti partnerio apatinę ar viršutinę lupą.

Naudok rankas. Tavo rankos svarbios bučinui, tu turėtum jas naudoti, kad bučinį paverstum romantišku. Švelniai laikyk savo partnerio veidą, kaklą su rankomis arba apsikabink. Svarbiausiai dalykas naudojant savo rankas yra tai, kad turi gerbti savo partnerio riba. Žaisk su savo partnerio ausim, vesk savo pirštus per plaukus, tai labai malonu!.

Antras svarbiausias dalykas (daug mažiau svarbesnis nei pirmas) yra tai, kad tavo rankos turi ką nors daryti.

Neleisk joms stovėti tavo pusėje, tai atrodys kad tu nesimėgauji bučiniu, ir tu atrodysi kaip beždžionė.

Kalbėkit apie tai. Daug žmonių turi problemų kalbant apie intymumą, bet atvirumas. Jei tau tikrai patinka tai kai partneris tave bučiuoja leisk jam žinoti. Jei nepatinka, leisk jam žinoti, bet tai pasakyk švelniai.

Įspėjimai

Jūs galit bučiuotis prancūziškai nors ir abu iš jūsų turi kabes, bet tu turėtum būti atsargus, kad jos nesusiliestų kartu. Venkite, kad kabės nepaliestų jūsų liežuvio (jūs galite įsipjauti).

Per didelis kiekis seilių gali susikaupti per Prancūziška bučinį ir tai gali sutrukdyti romantišką momentą. Prarykite periodiškai nenutraukdami bučinio. Jai turit problemų darant taip, nebijokite nutraukti bučinį vienam momentui.
Jei tu kada pasijusi nepatogiai ar nori paeiti su partneriu kelis žingsnius, nutrauk tai ir leisk partneriui žinoti, kad tu nori sustoti. Pasakyti „NE” yra labai gerai!!!

Views All Time
Views All Time
9319
Views Today
Views Today
1
0 0