Liaudies išmintis byloja, kad pirmasis blynas visada prisvilęs. Tai pirmasis bučinys irgi toks – nevykęs? Taigi nusprendėme pasidomėti, koks tas pirmasis, vaikiškas bučinys ir kokius įspūdžius bei emocijas jis žadina dabar jau studentams, nebe vaikams.

Evaldas, KTU – III k.:

Tai buvo labai seniai. Kad bučiavaus tai prisimenu, bet kaip – tai ne, nes buvau “trūkęs”.

Sioma, VDU – II k.:

Tai įvyko darželyje, kai man buvo 6 metukai. Jos vardas buvo Simona. Mūsų lovos buvo šalia, todėl mes dažnai plepėdavom. Aš ją pabučiavau netikėtai, ji išraudo, bet tikiuosi jai buvo taip pat malonu kaip ir man. Kai bandžiau ją pabučiuoti antrą kartą mus pamatė auklėtoja ir paguldė toliau vieną nuo kito.

Jolita, KMU – IV k. (22 m.):

Tai buvo kažkas nauja ir nepatirta, todėl labai malonu. Vaikinas pabučiavo mane per diskoteką mokykloje. Tą akimirką man lyg sparnai išdygo, pasijutau lyg skrisčiau.

Kornelijus, VU, KHF – IV k.:

Prisimenu, kad buvo drėgna. Man buvo 10m. ir pasibučiavau todėl, kad mergina buvo prižadėjusi saldainių popierėlių. Man tai patiko.

Kristina, VDU – III k.:

Mano pirmas bučinys buvo tamsioje spintoje. Jam buvo 6 m., o man – 7 m. Mes žaidėme šeimą ir tai buvo šeimyninis bučinys. Mes bučiavomės stovėdami ir susikibę už rankučių. Labai bijojome, kad neužkluptų suaugusieji.

Jūratė, KTU – II k.:

Prisimenu labai stengiausi, kad vaikinas nesuprastų, jog bučiuojuosi pirmą kartą. Man buvo svarbu palikti gerą įspūdį. Iš pradžių tik taikiausi prie vaikino “technikos”, bet vėliau ir pati įsijaučiau. Tai buvo labai ilgas bučinys.

Eglė, KTU, I k.:

Žaidėm butelį ir pasibučiavau su tuo, su kuriuo norėjau. Man buvo 15m.

Odeta, VDU – III k. (20 m.):

Tai buvo baisiausias bučinys mano gyvenime. Vaikinas, kurio net vardo nežinojau, pabučiavo mane taip netikėtai ir “prancuziškai”.

Inesa, VDU, – IV k.:

Buvau 10 klasėje. Tai įvyko naktinių žibintų šviesoje. Jis buvo metais vyresnis.

Tautvydas, VDU – I k.:

Šventėm Naujus metus. Buvo graži žiema, daug sniego. Merginą pabučiavau per patį vidurnaktį prie papuoštos eglutės. Buvo taip romantiška. Pirmas bučinys sukelia man tokius nekaltus įspūdžius.

Giedrius, VDU- I k. (18 m.):

Tokie nekalti bučiniai tai prasidėjo nuo lopšio laikų, o pirmą kartą rimtai pabučiavau, kai man buvo 13 metų.Tai įvyko mokykloje per klasės valandėlę.

Jurgita, LŽŪU – III k.:

Prisimenu, kai jis mane mokino bučiuotis. Tai buvo gal dešimtoje klasėje. Man visai patiko, paskui dar parą taip bučiavomės.

Lina, KMU, IV k.:

Jis buvo ne pirmoji mano meilė, buvau 15m. ir tai įvyko klasėje, per pertrauką.

Saulius, LVA – II k.:

Labai gerai ta dieną, tiksliau, vakarą prisimenu. Aišku, tai gal ir ne labai romantiška, bet buvo gerai. Pasibučiavom mes kine, sėdėdami paskutinėje eilėje. Nežinau, gal kas ir matė, bet man visai tas nerūpėjo.

Eglė, LVA – I k.:

Tas mano pirmasis bučinys buvo diskotekoj. Kažkaip kamputyje šokom ir jis mane taip netikėtai pabučiavo, o po to dar daug kartų tą vakarą bučiavomės, matyt, abiem labai patiko.

Nerijus, KTU, II k. :

Ar tai buvo ta, su kuria norėjau, ar ne – nežinau, nes buvau perdaug prigėręs. Turėjau 13 m.

Aida Oržekauskaitė, Inesa BuilytėViews All Time
Views All Time
1855
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!