Patarimai vyrams: pirmas pasimatymas
| |

Patarimai vyrams: pirmas pasimatymas

Niekaip negali suprasti, kodėl tavo pirmasis pasimatymas nevirsta antruoju? Galbūt tau vertėtų pasinaudoti šiais patarimais, kurie padės nesugadinti pasimatymo su tau patinkančia moterimi, rašo Telegraph.co.uk.

Vargšas medžiotojas vyras. Jis nebuvo sukurtas šiuolaikinam moderniam pasimatymų pasauliui, kuriame reikia kvepėti prabangiais „Hugo Boss“ kvepalais ir eiti į egzotiškus restoranus. Tačiau yra keletas patarimų, kuriais vadovaudamasis gali drąsiai eiti į pasimatymą.

1) Ignoruok visus patarimus pasimatymams, kuriuos gali rasti internete

Straipsniai 1 reklama

Taip, taip, mes žinome, skamba paradoksiškai. Tačiau ignoruok tokių tipų patarimus, kaip, pavyzdžiui: „Kaip permiegoti su 173 moterimis per 48 valandas?“ ir panašių.

2) Būk išvaizdus

Mes suprantame, kad skirti per daug laiko savo išvaizdai skamba šiek tiek nevyriškai. Tačiau nors tu ir neprivalai atrodyti kaip ką tik nužengęs iš „Armani“ reklamos, susitvarkyti prieš eidamas į pasimatymą vis dėlto turėtum. Ir tik nesugalvok nueiti į pasimatymą su marškinėliais, išterliotais maistu. Jei esi vyras, vertinantis natūralumą, pirmiausia susirūpink savo plaukais ir pažiūrėk, ar kostiumas turi visas sagas. Ir nepamiršk batų, nes jie stebėtinai svarbūs moterims.

3) Klausinėk

Vyrai dažnai būdami su moterimis atsiduria viename iš kraštutinumų: arba tyli, arba čiauška neužsičiaupdami. Nė vienas iš šių pasirinkimų nėra geras. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai atrodyti ja susidomėjusiam ir būti atidžiam. Visiems patinka dėmesys. Paklausk jos, ką ji veikia, kokie jos tikslai ir panašių klausimų.

4) Neatskleisk savo manijų

Žinoma, per pasimatymą stenkis būti nuoširdus, būk savimi ir taip toliau ir panašiai. Tačiau kadangi savyje turi daugybę pusių, kai kurias jų būtų geriau nuslėpti. Per pirmą pasimatymą geriau nekalbėti apie sportą ir daugiau parodyti savo romantiškosios pusės.

5) Sportuok

Vėlgi mes tau nesiūlome numesti šešių kilogramų per kelias savaites, samdytis asmeninius trenerius ar gerti proteinų kokteilius. Tiesiog nedideli fiziniai pratimai pakels tavo nuotaiką, suteiks pasitikėjimo savimi, o dėl to atrodysi patrauklesnis, ypač be drabužių. Iš pradžių tau užteks ir kelis kartus per savaitę lengvai pabėgioti. Tiesa, mesk rūkyti.

6) Nuspręsk, kokie tavo tikslai

Ar tu ieškai gyvenimo partnerės, ar kelių savaičių nuotykių? Nuspręsk ir, jei tavęs paklaus tokio klausimo per pirmąjį pasimatymą, atsakyk nuoširdžiai. Jei nesi tikras, ko iš tiesų nori, taip ir pasakyk.

7) Išrink gerą vietą pasimatymui

Arba dar geriau išrink dvi vietas: pirmiausia tą, kurioje sutiksi merginą, o po to vietą, kur ją nusivesi. Geriausias būdas sutikti tau patinkančią merginą – išsirinkti vieną iš hobių, kuris tau tikrai yra prie širdies. Puikiai tiktų šokių arba užsienio kalbos pamokos.

8) Išmok arba bent jau pamėk šokti

Iš tiesų daugeliui moterų šokimas yra ypatingas dalykas ir visai nesvarbu, apie kokio amžiaus moterį mes kalbėtume. Tu neturi tapti nuostabiu šokėju, tačiau keletas pamokų tau tikrai praverstų.

9) Būk kantrus

Nespausk jos, nesitikėk sekso, nesistenk skubinti įvykių. Būk džentelmeniškas ir viskas bus gerai.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *