Nebijok būti švelnus

Nebijok būti švelnus

Mergina panūsta bučiuotis judviem kylant liftu, stovint eilėje prekybos centre, laukiant žalios šviesos sankryžoje? Sakai, kad tau įgriso tas nesibaigiantis seiliojimasis? Gal palengvės sužinojus, kad šito reikia ne tik jai…

Sugundyk ją šypsena

Jei akys – sielos veidrodis, tai burna – tavo medicininės kortelės kopija, nelabai romantiškai tariant. Pirma, nuo vyro dantų baltumo ir bendros būklės tiesiogiai priklauso, ar mergina panorės užsukti į jo viengungišką irštvą, ar pasitenkins pakštelėjimu į skruostą, teigia specialistai. Beje, damos apskritai labai priekabiai vertina kavalieriaus burnos kvapą ir seilių skonį. Bučinys daug praneša apie žmogaus sveikatą ir jo hormonų būklę, nes seilių liaukų darbą reguliuoja ne kas kita, kaip lytiniai hormonai.

Taigi nebandyk vos susipažinęs su mergina kišti liežuvio jai į burną – palauk antro, dar geriau – trečio pasimatymo. Pasitikėjimas savimi suteikia vyrui daugiau patrauklumo bučiuojantis, primena specialistai. Jiems antrina ir moterys: svarbiausia – neforsuoti įvykių. “Bučiuok ją abipus lūpų, į skruostuką, kaklą, – pataria Andrėja Demirjanas, kuris prieš rašydamas knygą “Bučiniai: Viskas, ką norėjote žinoti apie vieną saldžiausių malonumų gyvenime”, apklausė 250 moterų. – Prisikasęs iki burnos lengvai paliesk jos lūpas – ir laikyk liežuvį už dantų! Kuo lėtesni bus tavo judesiai, tuo labiau jie jaudins partnerę”.

Paversk ją nimfomane

Straipsniai 1 reklama

Žmonės baltais chalatais įsitikinę: reguliarūs susitikimai akis į akį be galo svarbūs tolesnei santykių raidai. “Retėjantys bučiniai gali byloti apie artėjančią neištikimybę ar skyrybas, – sako jie. – Bučiuodamas partnerę tu tarsi patvirtini savo ištikimybę”. Tačiau jei tikėsime apklaustomis damomis, vyrai jų viltis pateisina ne taip jau dažnai. Taip jau yra, kad vaikinai bučinius paprastai laiko būdu siekti konkretaus tikslo – sekso. Tuo tarpu moterys trumpučiais bučinukais puikiausiai diagnozuoja santykius.

Pasistenk ir išmok bučiuoti ją net tuomet, kai apie nieką daugiau nė svajoti negali, siūlo specialistai. Ne mažiau svarbu tą daryti ir po meilės akto. Turbūt pastebėjai, kad net po trijų stulbinamų orgazmų mergina gali užsimanyti dar daugiau. Tad štai: kuo mažiau spyriosiesi, tuo karštesnis bus seksas. “Vyrų seilėse yra nedaug testosterono, o tai, kaip žinoma, vienas iš afrodiziakų, – tęsia medikai. – Taigi bučiniais gali padėti partnerei kilstelti testosterono lygį ir sustiprinti lytinį potraukį”.

Atsikratyk įtampos

Bučinys panaikina įtampą, tvirtina mokslininkai. Ir ne be pagrindo: tyrę būklę porų, kurios bučiavosi laikydamosi už rankų ar 15 minučių kalbėjosi, jie išsiaiškino, kad besibučiuojančiųjų kraujyje buvo kur kas mažiau kortizolio – streso ir irzlumo hormono. Be to, pastebėta, kad padaugėjo (beje, tik vyrams) oksitocino – hormono, susijusio su prieraišumu ir saugumo jausmu.

Taigi jei nori užtikrinti hormonų balansą, turi skirti dėmesio detalėms. Aplinka, kurioje pora bučiuojasi, turi labai didelės reikšmės moters pojūčiams, tvirtina žinovai. Tyrimais nustatyta, kad į ligoninės kabinetą sukviestų eksperimento dalyvių organizme oksitocino kiekis buvo ties kritine riba. Ir priešingai – uždegus kvapnias žvakes, įsivyravus paslaptingai prietemai, rodikliai tapo normalūs.

Sureguliuok konfliktą

Jei moteris nusiteikusi karingai ir kupina ryžto žiebti tau į kaktą, sustabdyti ją gali bučiniu, įsitikinę Amerikos šeimos terapijos specialistai.

Atgailaudamas už savo nuodėmes, nepamiršk šio susitaikymo akto užtvirtinti bučiniu. Beje, rekomenduotinos šios zonos: veidas, rankos, kaklas ir pilvas. Prinstono universiteto medikai, tyrę apsaugines reakcijas, išaiškino, kad būtent šias kūno dalis žmogus labiausiai saugo. Ir jei mergina leidžia tavo lūpoms liesti šias draudžiamas zonas, vadinasi, ji tau atleido.

Medikai atskleidžia dar vieną profesinę paslaptį: nėra nieko erotiškesnio, kaip bučiuoti užmerktas akis. Kad mergina tau šitai leistų, turi pelnyti jos pasitikėjimą.

Įtari, kad ji tau neištikima?

Pasitikrinti gali iš šių įspėjančių signalų:

Ji pernelyg pyksta, kai tu ją kaltini

Tai vadinamoji Otelo klaida. Kuo daugiau jai tenka kalbėti apie savo nekaltumą, tuo labiau ji pyksta ir šaukia. Ir jei tu manai, kad tokiu būdu ji nori nukreipti tavo dėmesį nuo savo neištikimybės fakto, labai klysti. Sakydamos tiesą moterys elgiasi emocionaliau nei vyrai. Jei ji meluotų, – greičiau jau bandytų apmulkinti tave, pasitelkdama seksualumą, – glaustytųsi prie tavęs, apipiltų bučiniais ir pan.

Ji staiga tapo itin šeimyniška

Jei ji nei iš šio, nei iš to puola laidyti tavo kelnių, nors anksčiau to nedarė, suklusk: gali būti, kad ji rūpinasi ne vien taviškių kelnių kantu. Tyrimais nustatyta, kad dauguma neištikimų moterų, bandančių išvengti įtarinėjimų, tampa tikromis namų židinio sergėtojomis. Dar labiau suklusk, jei plaudama grindis ji pradės kritikuoti kurį nors savo bendradarbį. Antroji pagal populiarumą neištikimų žmonų taktika – šmeižti naująjį draugužį.

Ji pradėjo kalbėti miegodama

Aistringas slaptas romanas – psichologinis stresas, ir jis būtinai prasiverš. Mokslininkai pažįsta netiesioginius tokios būsenos simptomus: atminties pablogėjimą, parodontitą (kad ir kaip keista būtų), miego sutrikimus (kalbėjimas per miegus ir net somnambulizmas). Ji klaidžioja naktimis po namus, kažką burblena ir vis liečia savo dantenas? Varyk ją lauk – labai tikėtina, jog ji turės kur eiti.

Jai neįdomus tavo asistavimas

Nors dauguma žmonių įsitikinę priešingai, bet sumažėjęs jos geismingumas – dar ne įrodymas, jog tarp judviejų įsibrovė kažkas trečias. Jei ji būtų neištikima – guodžia šeimos santykių specialistai – greičiausiai elgtųsi priešingai, būtų labai meili ir aistringa, stengtųsi atrodyti kuo seksualesnė ir karštesnė.

Ji ieško svetimų lūpų dažų pėdsako

Jei tu kasdien girdi įvairius tos pačios melodijos – “Na ir kur tu dabar susiruošei, leisk tavęs paklausti?” – variantus, pats metas susimąstyti, kodėl ji staiga panūdo tave demaskuoti. Neretai dama kaltina partnerį romantiškais ryšiais su svetima moterimi, užsipuldama dėl to, kam pati ryžosi, įspėja psichologai.

Jos sijonas sutrumpėjo perpus

Neskubėk įtarinėti, kad ji taip stengiasi dėl kito vyriškio. Greičiausiai yra priešingai. Slaptą romaną užmezgusi moteris stengiasi rengtis konservatyviau, nei rengdavosi iki tol, komentuoja tokius dalykus išmanantys specialistai.

Ji iki vėlumos sėdi darbe

Atidžiau stebėk ją, kai išgirsi, kad ji ir vėl paaukštinta ir gaus dvigubai didesnę algą. Net jei draugė sako, kad tuos ilgus vakarus leidžia tikrai ne generalinio direktoriaus lovoje, neskubėk patikėti. Nežinia kuo remdamiesi Vašingtono universiteto mokslininkai kažkokiais būdais įrodė, jog moterys, kurių metinės pajamos viršija 45 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 180 tūkst. litų), būna neištikimos dukart dažniau.

Parengė Benas DRAUGELIS

Parengta pagal „Respublikos” priedą „Julius/Brigita”

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]