Judu jau šiek tiek pavargote nuo to, kad visi meilės žaidimai prasideda Jums abiem įprastais signalais ir tais pačiais, jau įgrisusiais judesiais? Jūs niekaip negalite savo partnerio “apšildyti”? Tad pasimokykit… bučiuotis! Net jei Jums atrodo, kad tai – paauglių žaidimai, atraskite bučiavimąsi iš naujo ir suprasite, kad klydote.

Dažnai atsitinka taip, kad po kelerių santuokos metų sutuoktiniai apskritai nustoja bučiuotis, arba bučiuojasi labai retai. Tai gali būti signalas apie blėstančią aistrą. Bučiniai – nepaprastai svarbi preliudijos į meilės žaidimus dalis, nes bučiuojantis sužadinami itin malonūs pojūčiai, galintys padėti paversti Jūsų meilės žaidimus labai smagiais. Patys spalvingiausi ir yra erotiniai bučiniai. Senovės indai teigia, kad nėra vietų, kurių nederėtų bučiuoti – kiekviena mylimojo kūno vietelė tiesiog laukia, kol bus Jūsų pabučiuota. Moteris patirs ypač daug malonumo,jei bučiuosite jai krūtis, kaklą, pečius, ausų kaušelius, bambą, pilvo apačią, ypač intymiąją zoną. Vyrams ypač patinka, kai trumpais bučinukais nusėjamas jo veidas ir lūpos, ypač viršutinė lūpa (viršutinės lūpos centrą lyžtelėkite liežuviu ar švelniai įkąskite), tačiau didžiausią geismą sukelsite, jei bučiniais apibersite jo lytinius organus – ne kiekvienas vyras drįsta prisipažinti, kaip labai jam tai patinka.

Vertėtų pasimokyti iš rytiečių – jie neįsivaizduoja lytinio akto be bučinių. Kinams,pavyzdžiui, jie tokie pat svarbūs kaip ir pats seksas. Jie tiki, kad bučiavimasis atkuria In ir Jan harmoniją. Bučiuojantis suaktyvėja seilių liaukų veikla, todėl seilių išsiskiria labai daug. Rytiečiai jas vadina meilės eliksyru, kurio galima gerti, kiek širdis geidžia. Todėl būtinai pasirūpinkite savo burnos higiena. Kam gi malonu bučiuotis, jei burna dvelkia vakarykščiu alkoholiu ar česnakinės duonos likučiais? Rytą pasistenkite išsmukti į vonią ir paskubomis išsivalykite dantis, o jau paskui apipilkite mylimąjį bučiniais kaip tikra bučiavimosi profesionalė. Prisiglauskite prie mylimojo ir lūpomis vos palieskite jo lūpas ir daugiau nieko nedarykite – mylimasis supras, kad laukiate,kol būsite aistringai pabučiuota. Nesusiprato? Suspauskite jo galvą abiem delnais ir keletą kartų švelniai pabučiuokite, o paskui aistringai įsisiurbkite į jo lūpas, tarsi ketintumėte jį suvalgyti ir bučiuoti nenustokite tol, kol bučinių bus gana ir pati sunkiai beatgausite kvapą. O jeigu Jūsų mylimasis miega, o Jus pagauna laukinė aistra, nepulkite jo aistringai bučiuoti, kol jis miega, nes galite išgąsdinti ar net supykdyti savo partnerį, ir rezultatas bus nekoks. Geriau pradėkite subtiliais, vos juntamais lūpų prisilietimais. Apiberkite jais lyg pavasariniu lietum… mylimojo veidą, neaplenkdama antakių, švelnios vokų odos, lūpų kampučių… Paskui palaipsniui slinkite prie ausų kaušelių, kuriuos galite nedrąsiai ir švelniai pakandžioti ar palaižyti. Vyras nubus nuo malonių glamonių ir, tikėtina, bus tuo visai patenkintas, o tada jau galite jį apdovanoti drėgnu “prancūzišku” bučiniu ir mėgaukitės vienas kitu tol, kol nebeturėsite jėgų.

Lūpos laikomos erotiniu organu. Ypač jautrios moterys, karštai ir aistringai bučiuojamos, kartais gali patirti orgazmą, kuomet vyro liežuvis įsiskverbia į moters burną ir ritmingai juda, ją stimuliuodamas – tai labai jaudina. Jei esate pavargę ir nebeturite jėgų mylėtis, būtinai bučiuokitės, suteikdami vienas kitam ypatingo malonumo.

Ir apskritai, nepamirškite vienas kito nuolat bučiuoti. Šiandien pat pradėkite bučiuoti vyrą, išlydėdama į darbą ir vakare, kai jis grįžta iš darbo. Tai nebūtinai turi būti ilgas ir karštas bučinys. Gali pakakti paprasto šilto ir draugiško pakštelėjimo lūpų krašteliu, antai, prancūzai ar pietų Europos gyventojai bučiuojasi nuolat, netgi tiesiog susipažindami – išmokime iš jų šios žavingai familiarios kūno kalbos.

Views All Time
Views All Time
7875
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!