Santykių astrologija: meilė

Santykių astrologija: meilė

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.
Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos,
nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
nesidžiaugia neteisybe,
su džiaugsmu pritaria tiesai.
Ji visa pakelia, visa tiki,
viskuo viliasi ir visa ištveria.
Meilė niekada nesibaigia.

(1 Kor 4 – 8)

Pamoka Nr. 1. Aukščiau pacituota ištrauka iš Naujojo Testamento – savotiška ramios, be komplikacijų meilės “formulė”. Pagal indų astrol. sistemą, šią žmogaus gyvenimo sferą valdo a) Venera, dalinimosi jausmais, simpatijų planeta; b) Jūsų horoskopo 7as astrologinis namas, kuris, kaip 7o iš eilės – Svarstyklių žvaigždyno – analogija, yra atsakingas už dviejų žmonių partnerystę; b) 7o astr. namo valdovas; c) planetos 7ame astr. name.

Pamoka Nr. 2. Tam, kad Jūsų meilė būtų panaši į Pauliaus laiške minimą, Jūsų horoskopo 1a,b,c,d faktoriai privalo būti nesužaloti negatyviais kitų planetų aspektais.

Straipsniai 1 reklama

Pamoka Nr. 3. Jei Jūsų horoskopo 1a,b,c,d faktoriai gimimo metu buvo sužaloti, meilės problemų ir nusivylimų neišvengsite. Galimi variantai:

 • ilgai atidėliosite santuoką;
 • gyvensite kartu, bet būsite neištikimas (-a);
 • Jūsų partneris anksti mirs;
 • neapsivesite/nesusituoksite apskritai;
 • gyvensite kartu, bet Jūsų santykiai bus šalti;
  kitos problemos.

Pamoka Nr. 4. Atminkite, kad dienraščiuose ar žurnaluose pateikiamos “palankios” ir “nepalankios” susituokti dienos – tai tik komercinių astrologų žaidimas skaitytojų patiklumu. Iš tikrųjų:

 • per 1 metus galima rasti vos porą ar trejetą idealių tam laiko momentų;
 • pastarieji neretai nesutampa su penktadieniais arba šeštadieniais, dienomis, kada tradiciškai vestuvės švenčiamos;
 • siūlo dieną, t.y. visas 24val., tuo tarpu ne kiekviena valanda ir minutė tiks pasakyti pirmąjį “TAIP”;
 • jei 1a,b,c,d faktoriai gimimo horoskope neharmoningi, negelbės net “palanki” diena.

Pamoka Nr. 5. Bet net jeigu 4d problema egzistuoja, vis tiek savo pažįstamo ar kuriuo labiausiai pasitikite astrologo prašykite, kad jis Jums parinktų palankią dieną, valandą ir minutę, kada tarsite savo pirmąjį “TAIP”. Dažas menkai tepaslepia tikrąjį lūpų storį, atitinkamai panaši astrologinė procedūra taip pat yra daugiau kosmetinio pobūdžio. Tačiau ją verta atlikti, nes:

Jūs demonstruojate savo sąmoningą! nenorą tapatintis su tuo, kas negatyvaus yra Jūsų horoskope ir, indų supratimu, neatsisakydami mokytojo pagalbos bei siekdami didesnės harmonijos su Visata, iš anksto susikuriate geresnes partnerystės sąlygas galimame kitame įsikūnijime;

nuteikiate save taip pat psichologiškai pozityviai, t.y. iš savo pusės Jūs padarėte viską, ką šiuo metu galėjote, nelaukėte stebuklų tik iš kito žmogaus, o ir pats (pati) neatmetėte jokių priemonių ir jomis naudojotės. Tai vėliau krizės atveju nuramina sąžinę ir apsaugo nuo pavojingos savigraužos, esą “per mažai pasistengiau bendros laimės vardan”.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *