Mano mėnuliui,

Ta netikėta naktis suvedė mus ir pakeitė mūsų likimus Nuo to laiko mes kartu, nuo tos nakties kai ištarėm “labas”, nors visko būta ir skaudžių išsiskyrimų, ašarų, pykčio, pavydo, ambicijų, tačiau iki šiol išliko skardus juokas, šiluma, rūpestis, ir svarbiausia jausmai. Su kiekviena diena jie stiprėja ir auga. Galiu drąsiai pasakyti – myliu tave, mėnuli, mano. Nesu aš angelas, tačiau ir ne blogiausias velnias, prisipažinsiu ne visada moku ir sugebu suprasti tave, pasakyti būtent tai ko tą minutę tau labai reikia, kad kartais tampu svarbesnė aš nei tu, bet visada širdyje aš tave myliu ir to niekada nepamiršk, kad ir aš toli bet mintyse širdyje visada su tavimi.

Ilgai nedrįsau sau to prisipažinti, tačiau atėjo laikas kai nebegalėjau to slėpti ir garsiai ištariau – įsimylėjau. Įsimylėjau savo mėlynakį kapitoną. Jaučiau kaip širdelė ima plakti stipriau, kaip pilve skraido ir kutena drugeliai, kaip ėmiau vis dažniau juoktis ir mano veidą puošė šypsena, kai suskambėdavo telefonas imdavau visa virpėti nes žinojau ten – Tu. Tas jausmas nuostabus, žinau esu reikalinga Tau kaip ir tu man, tik deja ne visada mokėjau tai parodyt ir klysdavau, aš atsiprašau už tas ašaras ir įskaudintą širdį. Už bemieges naktis ir nerimą. Bet tikiu, kad išmoksiu gyvent nebeskaudindama kitų žmonių o ypatingai tavęs, nes tu vienintelis žmogus, kurį taip branginu. Kai tu esi man nereikia nieko, nes viskas ko man reikia turiu šalia – Tave. Tik tu moki priversti mane nusišypsoti, kai net sunku, būdama su tavimi šypsena nedingsta nei minutei, o be tavęs aplanko liūdesys susikabinęs už rankų su ilgesiu.

Tu sakei, jog aš priverčiau pasijusti tave mažu vaiku, kuris nuolat juokiasi ir yra laimingas, kuris myli ir yra mylimas, o tavo meilė man užaugino sparnus ir aš noriu skristi su tavimi į stebuklų šalį, kur nebūtų pykčio, kitų žmonių, ašarų, skausmo, pavydo, priekaištų, kur būtume tik TU ir AŠ. Kur aplink kvepėtų tik mūsų meilė, tokia saldi, kvepianti, karšta kartais deginanti, bet nuostabi. Aš noriu eiti vienu taku su tavimi, užmiršti aplinkinius, nekreipti dėmesio i aplinką. Aš turiu saulę, kuri yra ir tavo, aš matau juoką ir jis tavo, aš jaučiu tik tave, ir myliu tave neapsakomai karštai.

Ne kartą sakiau Ačiū, kad atsiradai mano gyvenime. Mano gyvenimą nuspalvinai ryškiom spalvom, išmokinai mylėti jį. Myliu gyvenimą, nes jis tai Tu. Ir tikiu, kad mūsų svajonės virs realybe, myliu tave ir laukiu

Tavo Saulė

Atsiuntė: Odeta

Views All Time
Views All Time
1313
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!