Meilė per atstumą: išsaugoti ar pasiduoti?

Meilė per atstumą: išsaugoti ar pasiduoti?

Kiekviena pora, priversta kurį laiką išsiskirti, susiduria su šia dilema. Galvoje sukasi įvairiausios mintys: nuo „viskas bus gerai“, iki „o gal tai jau nuosprendis santykiams“. Norisi tik būti kartu, bet išsiskyrimas nenumaldomai artėja. Reikia sprendimo, kurį turite priimti kartu. O mes patarsime ką daryti, kad išsiskyrimas būtų lengvesnis ir neturėtų neigiamų pasekmių.

•  Pasikalbėkite

Dar prieš išsiskyrimą nuoširdžiai pasikalbėkite ir nuspręskite, ką ketinate daryti. Išsiaiškinkite, kiek tai truks, kaip dažnai susitiksite ir pan. Juk 2 mėnesiai nelygūs 2 metams. Įvertinkite savo jėgas, tačiau niekada nepraraskite vilties. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nerealu, gali būti įmanoma. Tik reikia jūsų tikėjimo ir pastangų.

Straipsniai 1 reklama

•  Bendraukite kasdien

Svarbiausia sąlyga, kad draugystė nenutrūktų, žinoma, yra nuolatinis bendravimas. Šiais laikais technologijų tiek daug, jog tai padaryti nebus sunku reikia tik noro. Bendravimas nebūtinai turi trukti valandų valandas, svarbiausia – nenutolti – dalintis džiaugsmais, įspūdžiais ir nesėkmėmis, klausti patarimų…

Turbūt nereikia sakyti, koks geras daiktas yra elektroninis paštas ar skype programa. Tačiau nepaverskite savo bendravimo kasdieniniu raportu, apie tai, kas įvyko šiandien. Parašykite meilės laišką, atvirutę ar nusiųskite mažą dovanėlę paprastu paštu. Nustebinkite ir pradžiuginkite savo antrąją pusę. Tiesa, nepamirškite įsigyti internetinės kameros, taip galėsite ne tik bendrauti, bet ir matyti vienas kitą.

•  Aplankykite vienas kitą

Ir visgi „gyvo“ bendravimo niekas negali pakeisti. Aplankykite vienas kitą kaip įmanoma dažniau. Net tokiu atveju, jei jus skiria keli tūkstančiai kilometrų. Suplanuokite atostogas į tą šalį ir nustebinkite savo antrąją pusę.

•  Svajokite kartu

Kartu kalbėkite apie ateitį. Ką veiksite, ką planuosite, kai baigsis išbandymo metas. Tai padeda susikurti viziją ir siekti jos įgyvendinimo. Kalbėjimasis apie ateitį suteikia saugumo ir tikrumo jausmą. Tai suteiks optimistiškumo ir tikėjimo, jog viskas baigsis laimingai, o išsiskyrimas gal netgi sustiprins jūsų santykius.

• Nepamirškite privalumų

Tik neužsisklęskite ir nepaverskite savo gyvenimo „on-line“. Taip nebent įkyrėsite savo mylimam žmogui. Išnaudokite laiką, kurį turite. Prisiminkite savo draugus, gimines. Daugiau laiko skirkite jiems. Nepamirškite ir savęs. Skirkite daugiau laiko tiek kūno, tiek dvasios tobulinimui. Pradėkite lankyti sporto klubą ar jogos treniruotes. Nusipirkite įdomių knygų arba pradėkite kurti. Jis bus maloniai nustebintas, kai išvys savo mylimąją dar žavesnę ir nuostabesnę.

• Pasitikėkite vienas kitu

Nesikarščiuokite ir nepradėkite įtarinėti savo antrosios pusės. Tuo nieko nepasieksite. Išsiilgę žmonės kartais prikuria visai nebūtų dalykų. Nuoširdžiai pasikalbėkite, pasakykite dėl ko nerimaujate, bet nepulkite kaltinti išdavystėmis ir pan. Nepamirškite, jog pasitikėjimas – kertinis meilės pagrindas.

• Nenuleiskite rankų

Kad ir kaip kartais būtų sunku, niekada nepasiduokite. Sunkių akimirkų būna visiems, tačiau reikia mokėti jas įveikti. Neleiskite sau galvoti, jog „vis tiek nieko neišeis“. Viskas priklauso nuo jūsų valios, stiprybės ir… meilės stiprumo. Buvimas atskirai ir patirti išbandymai sustiprina jus ir kaip asmenybes, ir kaip partnerius.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *