Man labai sunku laukti tavęs. Aš jau pavargau, bet lauksiu tiek, kiek reikės. Visą gyvenimą tavęs lauksiu, nes tu ir esi mano gyvenimas… Tavęs netekus nustočiau kvėpuoti. Tu oras, suteikiantis man gyvybę.

Niekada gyvenime nejaučiau to, ką jaučiu dabar. Pirmą kartą tokie stiprūs jausmai aplankę mano širdį. Aš nebegaliu valdyti savo kūno, o širdis nori išsiveržti, nori iššokti ir lėkti pas tave, nori prisiglausti prie tavo širdies ir pajusti šilumą, meilę, aistra, plakimą tavo širdies…

Jaučiuosi kaip narkomanė, kuriai trūksta dozės, kuriai skausmas drasko visą kūną…

Mane skausmas drasko iš vidaus. Drasko aistra tau, geismas, kuris netelpa mano kūne. Taip stipriai dar nieko negeidžiau… Kartais noriu išprotėti, kad nejausčiau to ką jaučiu, nes tai kančia. Aš kenčiu be tavęs. Visa tai kaupiasi manyje. Manyje per daug jausmų… Ir jie tik tau, tik tau vienam. Galiu juos išlieti tik tuomet, kai būnam kartu, kai galiu matyti tavo akis, bučiuoti tavo lūpas, glamonėti… Kai galiu savo kūnu prisiglausti prie tavęs, kai galiu tave jausti. Kai galiu visą tave pajausti ir per tave pajausti save…

Kurį laiką buvau nustojusi svajoti, supratau, kad mano svajonės nesipildo. Supratau, kad priartėjęs prie manęs tu vėl nutolsti. Ir taip kaskart, tu priartėdavai ir vėl nutoldavai… O aš laukdavau, kada tu vėl lyg iš dangaus lietaus lašeliu nusileisi man ant delno ir vėl pradžiuginsi mano širdį, kuri visą tą laika tave mylėjo… Mylėjo ir laukė… Ir aš nenustosiu tikėti, kad ateis ta diena, kai vėl galėsiu tave apkabinti ir išgirsti tavo širdies plakimą.

Buvo akimirkų, kai iš tikrųjų galvojau, kad tarp mūsų viskas baigta. Aš norėjau nustoti kentėti, liautis tave mylėti. Aš prašiau Dievo, kad nustočiau mylėti. Aš verkiau ir prašiau, kad kas nors išplėštų tave iš širdies.. Niekas to nepadarė. Aš nenustojau tavęs mylėti. Dabar tik dar stipriau myliu. Ir kasdiena vis labiau. Aš mylėsiu amžinai tave. Tu esi man viskas. Be tavęs mano gyvenimas būtų tuščias ir netektų prasmės. Tu esi mano viltis, tu esi mano gyvenimas.

Myliu tave….

Atsiuntė: Laura

Views All Time
Views All Time
2299
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!