happy-family-autumn-park-sister-kisses-her-brother-he-hugs-her-sitting-tree-trunk_1268-21163
| |

Kuo reikšmingas pirmasis bučinys

Mokslininkai tvirtina, kad moterims pirmasis bučinys padeda analizuoti savo partnerio pranašumus bei trūkumus. Vėliau bučiuodamosi moterys bando įsitikinti, ar vyras ištikimas ir ar jo ketinimai rimti.

Vyrams bučiniai nėra tokie svarbūs. Kai kuriais atvejais jie gali padėti keistis hormonine informacija, tačiau paprastai lūpų susiliejimą stiprioji lytis traktuoja kaip sekso preliudiją.

Mokslininkai tvirtina, kad vyrams geras bučinys yra toks, kai jie naudoja liežuvį ir partnerė į tai atsako aistringomis dejonėmis.

Straipsniai 1 reklama

Daktaras Gordonas Galapas iš Olbanio universiteto (JAV) praneša: “Bučinio metu transliuojama informacija gali lemti romantiškų santykių pradžią arba jų pabaigą. Prie romantiškos sąjungos veda daug kelių, tačiau bučinys – o ypač pirmasis – gali viską sugadinti.”

Šią informaciją – sąmoningai ir ne – renka ir interpretuoja abu partneriai, tačiau ji reikšmingesnė moterims, nes jos labiau suinteresuotos ilgalaikiais santykiais, teigia tyrėjai.

Moterims, kai jos bučiuojasi, būdinga kreipti daugiau dėmesio į partnerio kvėpavimo gaivumą, burnos skonį ir sveikus dantis.

“Moterys, rinkdamosi partnerį, teikia daugiau reikšmės bučiniui nei vyrai, – sako mokslininkai. – Mūsų darbo rezultatai byloja, kad moterys įvertina, kaip partneris moka bučiuotis, remdamosi cheminiais duomenimis, tai yra kvapu ir skoniu. Tyrimas rodo, kad jausmingas bučinys galėjo atsirasti kaip pradinė gundymo strategija, kuri yra partnerio pasirinkimo algoritmas, seksualinio susijaudinimo sužadinimo priemonė, taip pat tvirtų santykių užmezgimo būdas.”

Pusė tyrime dalyvavusių moterų atsisakė sekso su partneriu, su kuriuo pirmasis pasibučiavimas joms buvo nemalonus. Jos taip pat neleido naudoti liežuvio, sako tyrimo autoriai.

Vyrai, atvirkščiai, pasirodė esą ne tokie išrankūs ir dažniausiai siekė suartėjimo nepaisydami to, kad partnerė bučiuojasi prastai arba išvis nenori šito daryti.

Mokslininkai nustatė, kad, įteisinę santykius, vyrai praranda norą bučiuotis, nors moterims bučiniai nepraranda reikšmės.

Beje, moterims, kitaip nei vyrams, būdinga partnerį bučiuoti po seksualinio artumo, rašoma “The Times”.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *