Kas priverčia vyrus įsimylėti?

Kas priverčia vyrus įsimylėti?

Meilės eliksyras – ne gėrimas!

Gyvename nebe akmens amžiuje, tad laukti, kol Jis Tave pastebės gali būti išties nuobodu. Laikas imtis iniciatyvos! Kad ir kaip bebūtų, veik elegantiškai. Sek instrukcijas, kurios padės priversti Jį trokšti susipažinti su Tavimi artimiau.

Išmėgink ką nors naujo

Straipsniai 1 reklama

Kai einate į pirmą pasimatymą, vyras dažniausiai yra tas, kuris siūlo, ką veikti. Tai jam – didžiulis spaudimas. Pačioje pradžioje Jis nė nenutuokia, ar Jo pasirinkimas nebus didžiulė klaida, Jį paversianti nuobodžiu ar vaikišku. Taigi, Tu gali pakeiti situaciją. Kadangi palikti gerą įspūdį yra svarbu ne tik Jam, pamėginkite atsidurti Jo vietoje. Pakvieskite jį į rungtynes arba koncertą ir gausite taškų vien jau dėl to, kad išvengsite nuobodžios vakarienės.

Nebūkite ledo karalienė

Taip, vyrai mėgsta daug patyrusias moteris. Tačiau jei Tu nori laimėti Jo širdį per ateinančias 10 dienų, o tuo pat metu visai neturi Jam laiko, deja, nieko nebus. Jei Tu pastoviai užimta, jis galvos Tave esant išdidžią ir pernelyg apsėstą savimi. Jei negali susitikti su Juo, kuomet Jis siūlo, informuok, kada Tau tiktų labiau. Jei visada atsakysi neturinti laiko, o paskui tikėsiesi, kad Jis vis kvies į pasimatymus, kai laiko bus, Jis paprasčiausiai praras susidomėjimą. Galų gale, kada paskutinįkart parodei susidomėjimą?

Įsitikink savo rūbų galia

Moterys domisi mados naujovėmis, o vyrai domisi drabužiais, kurie parodo figūros privalumus, ir tuo pat metu neatrodo pigiai. Ir nesirenk taip, tarsi eitum į prabangų pobūvį. Dauguma vyrų mėgsta moteris, kurios puikiai jaučiasi savo pačių kailyje ir atrodo natūraliai. Tona makiažo ir blizgūs rūbeliai nesukelia tokio įspūdžio. Surask kompromisą.

Tu nesi terapija

Vos Jį sutikus arba pirmojo pasimatymo metu visai nebūtina atskleisti visų savo gyvenimo detalių. Jis ne Tavo psichologas ir ne geriausias draugas. Linksmos istorijos ir netrukdomi pokalbiai – tai, kas tinka pirmam pasimatymui. Tačiau venkite štai ko:

  • Temų apie buvusius vaikinus ar merginas,
  • Svajonių apie didelę šeimą,
  • Perdėto savęs garbinimo ar ko nors panašaus, kas priverstų Jį pabėgti pro galines duris.

Kreipk dėmesį

Pokalbis yra kaip bučiavimasis. Reikia dviejų žmonių, kad jis būtų geras:

  • Kreipk dėmesį į tai, ką Jis šneka.
  • Klausk klausimų.
  • Pasidalink savo nuomone.
  • Žiūrėk Jam į akis.
  • Pamiršk apie savo telefoną.

Jei tik įmanoma, neatsiliepinėk į skambučius pasimatymo metu ir nesiųsk trumpųjų žinučių, jei tai nėra mirtinai būtina. Jei tikrai reikia atsiliepti, atsiprašyk ir nepalik Jo laukti ilgiau nei 5 minutes! Tau tikriausiai taip pat nepatiktų, jei pusę pasimatymo Jis praleistų šnekėdamas telefonu, tiesa?

Nebūk įtari

Net jei esi buvusi įskaudinta vyrų, neteik, jog visi jie vienodi. Nebūk sarkastiška ar provokuojanti vien tam, kad atrodytum stipri. Be to, neturėtum sakyti nieko panašaus į: „Taip, vyrai yra…“. Jei negali to nedaryti, ko gero, dar nesi pasiruošusi pasimatymams. Cinizmui pirmajame pasimatyme tikrai nėra vietos. Į pasimatymą Jis Tave pakvietė, ne tam, kad stipriai įskaudintų, a?

Pamiršk trumpąsias žinutes

Nebendrauk su Juo vien trumposiomis žinutėmis ar e. laiškais, kurie, beje, yra kupini širdelių ir sutrumpintų žodžių. Bendravimas telefonu išliks asmeniškesnis. Be to, dauguma vyrų išties labiau mėgsta kalbėti telefonu nei maigyti žinutes. Pradžioje, išskyrus būtinus atvejus, venkite bendravimo e. laiškais. Tai bus naudinga abiems.

Sėkmės!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]