Animated fantasy couple kissing Straipsniai.lt
| |

Bučinio technikos

Peteliškės bučinys: Blakstienomis kutenti partneriui veidą tikrai žavingas ir neįprastas dalykas, tačiau per dažnai – erzina.

Prisiliesti lūpomis: Švelniai ir atsargiai lyg plunksna palieskite partnerio lūpas šiek tiek praviromis savo lūpomis. Aplaižykite jas liežuviu ir švelniai pačiulpkite ir pakramsnokite viršutinę ir apatinę lūpas atskirai.

Lengvi bučinukai: Jie labai meilūs, ypač bučiuojant vokus, ausis, sprandą, raktikaulius. Juos galima derinti su lyžtelėjimais ar pasitrynimais nosimis, ir jie yra smagesni, kai lūpos drėgnos.

Straipsniai 1 reklama

Prancūziškas bučinys: Švelniai praverkite liežuviu savo partnerio lūpas. Jei jo burna truputi prasiveria, tai tikriausiai reiškia, kad JŪSŲ liežuvis laukiamas. Suraskite partnerio liežuvio galiuką ir pažaiskite su juo. Apsukite ji rateliu, palaižykite visu ilgiu kaip ledinuką. Naudokitės liežuviu ištyrinėti savo partnerio liežuvio apačią, dantenas ir dantis. JŪSŲ judesius tikriausiai atspindės partnerio judesiai.

Gilus liežuvis: Sudėkite lūpas tvirtai “O” raidės pavidalu ir įsiurbkite savo partnerio liežuvi pro savo lūpas iki pat gomurio galo (beveik visa jūsų burna bus partnerio burnoje). Atpalaiduokite liežuvį ir vėl ji įtraukite. Jis turėtų judėti pirmyn ir atgal, kaip atliekant feliaciją. Keiskitės, kuris bus pasyvus.

Vaivorykštinis bučinys: Bučiuotis su menstruacijų krauju burnoje turbūt sugalvotas pomėgis (be to, yra rizikos pasigauti krauju plintančią infekciją).

Sniego gniūžtė: Perduoti partneriui pilną burną spermos po čiulpimo.

Bučinių žaidimai: Tradiciškai manę, jog tai paauglių reikalas, dabar suaugusieji iš naujo atranda tokius žaidimus, kaip butelio sukimas. Žmonės sėdi rateliu ir per vidun paeiliui suka buteli. Kai butelis sustoja, sukėjas turi pabučiuoti asmeni, į kuri pasisuko butelis.

Skanūs bučiniai: Bučiuodamiesi derinkite įvairius skonius. Išmėginkite druską ant lūpų ar pasibarstykite jas cukraus pudra arba kakavos milteliais. Iš burnos į burną perduokite gėrimus ar maistą – pamėginkite šampaną, ledo kubelius, žemuoges, ledus, koncervuotus persikus su sirupu, citrinų šerbetą. Kaip ir burnos linijos, austrių ir ikrų struktūra minkšta ir drėgna, ir manoma, kad jie turi afrodiziakinių savybių. Suimkite kiekvienas už šparago galiukų ir valgykite, kol susitiksite bučiniu. Bučiuokite partnerio kūną ir ragaukite natūralias kūno druskas. Lengviausia tą padaryti bučiuojant pažastis.

Meilės įkandimai: Kai kurie suaugusieji nešiojasi meilės įkandimus nelyginant trofėjus. Paprastai jie paliekami ant kaklo, bet galite palikti meilės įkandimų ir mažiau matomose vietose, tarkim, apačioje ar ant krūtų. Kad paliktumėte savo žymę, pusiau atvira burna prisiglauskite prie partnerio odos. Stipriai įtraukite minkštimą pro dantis, kad susidarytų vakuumas. Jūsų burnos pėdsakas liks paženklintas ant partnerio odos, nes siurbimo jėga ištraukia į paviršių kraują ir susidaro mėlynė. Meilės įkandimai paprastai lieka kelioms dienoms, tačiau jei norite greitai jų atsikratyti, į odą, kad greičiau gytų, galima įtrinti vitaminą E arba arnikos kremą. Taip pat galima pamėginti patrinti dantų pasta arba, kad paslėptumėte, pasinaudokite kremu-pudra.

Tai, ką mama turėjo jums pasakyti

Pūslelinė ir infekcijos: Neturėtumėte bučiuoti to, kuris serga pūsleline (oralinės herpės), jei nenorite taip pat jos pasigauti. Jos labai užkrečiamos (daugiau kaip 45 nuošimčiai žmonių iki 18 metų sirgo pūsleline). Nors bučiavimasis iš esmės saugiausia seksualinė veikla, pūslelinė, hepatitas B, pienligė ir kitos infekcijos gali būti perduotos per burną. Jei kas nors sergantis pūsleline atlieka oralini seksą savo partneriui, gali perduoti herpių virusą ir sukelti genitalijų herpes.

Infekcinė mononukleozė: Paprastai vadinama “mono”, “bučinių liga”, “tonzilių karštine”, tai – virusinis užkratas, aptinkamas seilėse ir dažnai plintantis bučiuojantis. Simptomai panašus kaip pūslelinės: karščiavimas, išopėjusi gerklė, galvos skausmas, baltos dėmės ant gomurio, pabrinkusios tonzilės, nuovargis ir pablogėjęs apetitas. Simptomai išryškėja per keturias penkias savaites ir laikosi apie septynias savaites. Ji diagnozuojama kraujo testu ir yra labiau virusinė, o ne bakterinė infekcija, todėl antibiotikais jos neišgydysite. Paprastai praeina savaime ir turėtų būti gydoma kaip gripas: poilsiu, skysčių gausa, paracetamoliu ir druska skalaujant gerklę ar čiulpiant pastiles, jei išopėjo gerklė. Paprastai žmonės suserga tik kartą, infekcija pakerta 15-35 metų asmenis. Jei simptomai neišaiškėja, apsilankykite pas savo gydytoją, nes kartais būna komplikacijų.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *