Pasakyk sudie nusibodusiems bučiniams ir išmėgink tai, kas garantuotai privers jo kojas drebėti. *

1) Lėtas tempas

Kai valgai kokį nors skanėstą, ar tu iškart jį visą suryji, ar lėtai skanauji paskutinius kasnelius? Karštos glamonės reikalauja tokio pat principo. Kontroliuodama bučiavimosi greitį pasieksi labai karštų rezultatų.

Savo delnu švelniai glostyk jo skruostą. Pasilenk tarsi ketindama jį pabučiuoti, tada atsitrauk, šiek tiek jį erzindama. Tuomet l-ė-t-a-i palaižyk savo lūpas ir švelniai jį pabučiuok. Dabar šiek tiek praverk lūpas ir jausmingai, lėtais ir švelniais judesiais masažuok jo lūpas. Gardumėlis!

2) Aukštyn kojom

Šios technikos tikslas yra geriau susipažinti su lūpomis, prie kurių ir taip esi pripratusi (turbūt dėl per daug bučinių, tu išdykus mergiote!).

Kai jis atsiguls, atsigulk priešais jį taip, kad jūsų galvos būtų šalia viena kitos, bet aukštyn kojom. Jūsų lūpos turėtų būti lygiagrečiai, o kojos priešingose pusėse. Dabar pradėkite bučiuotis. Jūs vis iš naujo atrasite vienas kito lūpas. Geismingam bučiavimuisi naudok akių raištį ar įvairaus skonio lūpų blizgius.

3) Susipynę liežuviai

Gilus bučiavimasis (su liežuviu) yra toks pat svarbus, kaip ir bet koks kitas. Grubus malimas liežuviu čia visai netinka. Geriau praverk savo lūpas ir liežuvio galiuką kištelk į partnerio burną, kol paliesi jo liežuvį. Tada suk jį ratu, kol jūsų liežuviai susipins. Kiti smagūs liežuvio judesiai:

Pravertų partnerio lūpų laižymas liežuviu liečiant jo dantis ir žiūrint jam į akis, lūpų apsilaižymas prieš ir po bučiavimosi. Skanumėlis!

4) Maistofilija

Tavo kavalierius toks saldus, kad galėtum jį suvalgyti, ar ne? Tad kodėlgi nesujungus jausmingų bučiavimosi malonumų ir užkandžiavimo į vieną?

Tau reikės: ledo gabaliukų, braškių, skysto karšto šokolado ir purškiamosios grietinėlės. Įkaitinkite atmosferą perduodami ledo gabaliukus iš burnos į burną. Pamaitink savo partnerį braškėmis, laikydama jas savo dantimis. Papurkšk ant jo burnos grietinėlės ir nulaižyk. Galiausiai, panardink savo pirštus skystame šokolade ir leisk jam juos nučiulpti. Skanumėlis!

5) Bebaimis tyrėjas

Vis dar nuobodu? Gal jau laikas pabūti Kristupu Kolumbu ir atrasti nežinomas teritorijas. Išvesk jį iš proto leisdama savo lūpoms ir liežuviui laisvai klajoti.

Pradėk nuo jo lūpų ir keliauk žemyn, kol pradėsi glamonėti kaklą. Tuomet kilk aukštyn ir seksualiai pakandžiok jo ausų spenelius. Tuo pat metu savo pirštais masažuok jo galvą. Galiausiai padrąsink jį atsakyti į tavo glamones, atidengdama kaklą ar pasukdama galvą į šalį.

* Visos šios glamonės buvo išbandytos „Being girl” komandos – tai nelengvas darbas, bet kažkas juk turėjo jį padaryti!

Views All Time
Views All Time
2749
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!