Bučiuotis ne tik malonu, bet ir sveika
Ar žinojote, kad bučiavimasis stiprina imuninę sistemą? Be to, ne ką blogiau bučiavimasis degina kolorijas. Taigi, sužinokite tai, ko dar nežinojote apie bučinius!
1. Bučnio metu susitraukinėja daugiau nei 29 (kiti šaltiniai teigia, kad net 34) veido raumenys. Taigi, kam leisti krūvą pinigų kremams nuo raukšlių, jei galima kiauras dienas bučiuotis?
2. Bučiuodamiesi partneriai vienas kitam perduoda kompleksą įvairių medžiagų (riebalus, druskas, baltymus). Visos šios medžiagos sustiprina žmogaus imunitetą. Kažin, ar ne Palangos pliaže prie čeburekų kiosko buvo atliktas šis tyrimas?
3. Amerikiečių atlikti tyrimai teigia, kad moteriai, prieš ištekant, tenka laimė pasibučiuoti maždaug su 80 vyrų. Dabar supratau, kodėl aš tokia nelaiminga!
4. Bučinio metu sudeginamos 26 kalorijos per minutę. Antireklama sporto klubams. Lūpų jautrumas 200 kartų viršija rankų jautrumą.
5. Statistika teigia, kad vyras, kuris ryte prieš išeidamas į darbą, pabučiuoja savo partnerę, prailgina savo gyvenimą 5 metais. Kadangi vyrų amžius vidurkis yra trumpesnis nei moterų, nuo šiol reikės rinktis kokiais 10 metų jaunesnius vyrus. Tik viena bėda, nežinia, ar jie mane pasirinks.
6. Aistringas bučinys, kuris statistiškai tęsiasi apie 90 sekundžių, skatina širdies plakimą, padidina pulsą ir hormonų kiekį kraujyje, o tai pasirodo, sutrumpina gyvenimą viena minute. Keista, visada galvojau, kad aistringas bučinys tai tik pliusas?
7. 2005 metais amerikiečių pora James Belshaw ir Sophia Severin laimėjo ilgiausio bučinio konkursą. Jų bučinys tęsėsi 31 valandą 30 minučių ir 30 sekundžių.
8. Per visą savo gyvenimą vidutiniškai žmogus bučiuojasi dvi savaites (arba 20160 minutes). Čia daug ar mažai?
9. Ilgiausias bučinys kinematografijoje priklauso aktoriams Regis Tommey ir Jane Wyman, kurie 1941 metais filmavosi juostoje “You’re in the Army Now”. Bučinio trukmė – 3 minutės ir 5 sekundės.
10. Ilgiausias bučinys po vandeniu truko 2 minutes ir 18 sekundžių.
11. Kai kuriose pasaulio vietose draudžiama viešai bučiuotis, už tai gali grėsti baudžiamoji atsakomybė. Pavyzdžiui: Indianoje diskriminuojami ūsuoti vyrai: įstatymai jiems draudžia viešai bučiuotis. Tuo tarpu Konektikute sekmadieniais vyras negali bučiuoti savo žmonos. O gal tada jis gali bučiuoti svetimas žmonas?
12. Bučinio metu žmogaus organizme susiformuoja medžiaga, kuri pagal savo prigimti 200 kartų viršija morfijaus poveikį (?). Ir aš dar drįstu tvirtinti, kad niekada nevartojau narkotikų
13. Eskimai “bučiuojasi” trindamiesi nosimis. Kiek žinau, aš ne eskimė, bet būtent taip vaikystėje su tėčiu trindavomės nosimis. Ir tėtis nepanašus į eskimą. Įdomu, iš kur jis šį įprotį “atsinešė”?
14. Moterims bučiniai padeda atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. O vyrams nepadeda?
50% žmonių pirmą kartą pasibučiuoja, sulaukę 14 metų. Chmmm… na ir šiuolaikinis jaunimas.
Taigi, pirmyn bučiuotis!