10 patarimų, kad vyras visada mylėtų moterį

10 patarimų

Siūlome kelis patarimus moterims, norinčioms, kad vyras visą laiką jas mylėtų ir niekada nepaliktų.

1. Nebūkite savo vyrui tarnaitė. Nesistenkite jam visą laiką įtikti, ypač jei jis neteisus. Tik iš pat pradžių jam tai patiks, o ilgainiui prie to pripras ir visiškai nebesiskaitys su jumis.

2. Būkite nepriklausomos. Nesėdėkite namuose, o susiraskite mėgstamą darbą. Jis jums reikalingas tam, kad vyras žinotų, jog bet kada galite išeiti ir gyventi savarankiškai. Tada jis žinos, kad gali jus prarasti, jei netinkamai elgsis.

Straipsniai 1 reklama

3. Neieškokite priekabių ir venkite konfliktų. Juk nė vienam vyrui nepatinka, jei šalia esanti moteris kasdien burba. Todėl tarp jųdviejų turėtų būti dialogas, o ne monologas, ir tada būtinai rasite kompromisą.

4. Pirmiausia būkite savo vyrui gera draugė. Bent retsykiais pasidomėkite jo reikalais ir problemomis. Tegul jis jaučia, kad visados gali pasidalyti su jumis savo lūkesčiais, pasitikėti jumis ir kartu ieškoti išeities. Tais klausimais kalbėkite su juo dalykiškai, be nereikalingų emocijų ir pamokslavimų: „Aš taip ir žinojau, kad taip pasielgsi… Kodėl neklausei manęs!“

5. Būkite gera šeimininkė. Juk vyrui reikalinga moteris, kuri moka kurti namuose jaukumą ir skaniai gaminti valgyti.

6. Nepaimkite iš jo viso atlyginimo, nes tai žemina vyrą. Nesiknaisiokite po jo kišenes ir nereikalaukite, kad jis atsiskaitinėtų už kiekvieną centą. Juk tvirtų santykių pagrindas – sąžiningumas ir pasitikėjimas.

7. Būkite moteriškos ir švelnios. Jei turite žalingų įpročių, pasistenkite jų atsikratyti. Vyras, prižiūrintis save ir tausojantis savo sveikatą, neleis sau įsimylėti piktnaudžiaujančios alkoholiu moters.

8. Sportuokite. Juk vyrai myli akimis, todėl prižiūrėkite savo figūrą, kad visados būtumėte pasitempusios ir geidžiamos mylimo vyro.

9. Nebijokite rodyti iniciatyvos lovoje. Pasidalykite su vyru savo intymiais norais. Sakykite jam, kokios pozos jums labiausiai patinka. Čia nėra nieko gėdingo, nes dauguma vyrų stengiasi ne tik pasitenkinti, bet patenkinti ir moterį, tačiau dažnai nežino kaip. Todėl lovoje pasistenkite atsipalaiduoti ir nesivaržyti būdamos su mylimu žmogumi.

10. Vyrai labiau vertina protingas moteris. Todėl pasistenkite nenusileisti jam savo intelektu. Juk su mylima moterimi norisi pakalbėti apie viską. Juo labiau jei ji ne tik graži, bet ir protinga.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]