12 žingsnių, kaip patikti vaikinui

12 žingsnių

Ką daryti, jei patinkantis vaikinas net nežiūri į jūsų pusę? Kas gali būti blogiau, jei vaikinas – abejingas jūsų grožiui ir ignoruoja viliojimo signalus? Šie klausimai kelia nerimą daugeliui merginų. Kas turėtų atsitikti, kad vaikinas, nesidomintis mergina ir neskubantis kristi po jos kojomis kaip prinokęs obuolys, vis dėlto atkreiptų dėmesį. Todėl siūlome jums keletą patarimų, kurie turėtų padėti atkreipti net „abejingiausio“ vaikino dėmesį.

Tiesa, pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, ar jis nežiūri į jūsų pusę dėl to, kad jam nepatinkate, ar yra rimtesnių motyvų? Gali būti, kad jo „misija neįmanoma“ dėl to, kad jis – netradicinės seksualinės orientacijos, o gal jau turėjo labai panašią į jus draugę, kuri išdavė jį.

Todėl pirmiausia reikėtų surinkti šią ir panašią informaciją apie jus dominantį vaikiną, o paskui imtis konkrečių veiksmų.

Straipsniai 1 reklama

1. Būtų gerai išsiaiškinti jo dažniausiai lankomas vietas ir kada jį ten galima sutikti. Pavyzdžiui, mokymo įstaigoje, kavinėje, naktiniame klube. Tačiau iš pradžių reikėtų atsidurti kito vaikino ar net kelių simpatiškų vyrukų kompanijoje. Tai galėtumėte padaryti paprašiusi savo giminaičių ar savo draugės vaikino, kuri, suprantama, turėtų būti informuota dėl jūsų ketinimų. Žodžiu, kai su vaikinais nerūpestingai kalbėsite ir linksminsitės, iš pradžių geriau būtų apsimesti, kad net nepastebite to vaikino, kuris jums patinka.

2. Toliau rinkite apie jį informaciją ir stebėkite, kaip jis bendrauja su kitomis merginomis. Su kokiais draugais leidžia laisvalaikį? Visa ši informacija – tikras lobis, kuris labai pravers ateityje.

3. Neapsirenkite pernelyg provokuojančiai. Geriau tegul jis, ko „trūks“ – „pripieš“ savo vaizduote.

4. Tačiau meiliai šnekučiuodama su „paskolintu“ vaikinu, neperlenkite lazdos, kad patinkančiam vaikinui nesusidarytų įspūdis, jog jūs draugaujate su kitu. Tada jis gali užleisti pozicijas, o juk tai visiškai neįeina į jūsų planus.

5. Pasistenkite išsiskirti iš kitų. Todėl retsykiais garsiai nusijuokite, tik pasistenkite nuoširdžiai. Arba eidama į tualetą, praeikite pro jį taip arti, kad pajustų jūsų gaivinančių kvepalų kvapą. Tačiau ir toliau apsimeskite, kad nepastebite jo.

6. Pabandykite paklausinėti apie jį tų, kurie jį gerai pažįsta. Žodžiu, sužinokite apie jį kiek galima daugiau.

7. Po kelių „objekto tyrinėjimo seansų“ imkitės ryžtingų veiksmų. Jis tikriausiai į jus jau atkreipė dėmesį ir, be jokios abejonės, jam įdomu, kodėl iki šiol jo „nepastebite“.

8. „Atsitiktinai“ numeskite šalikėlį tuo metu, kai jis eis pro šalį. Žiūrėkite, kaip jis sureaguos. Jei vaikinas sustos ir pakels šalikėlį, padėkokite jam ir nepraleiskite progos susipažinti. Jei jis nepastebės jūsų provokacijos, pamėginkite dar kartą. Pavyzdžiui, „netyčia“ numeskite šalikėlį, kai eisite pro šalį.

9. Tuo momentu jis tikrai turėtų atkreipti dėmesį. Todėl, kai pakels ir paduos šalikėlį, įsmeikite į jį akis, kad susitiktų žvilgsniai. Nusišypsokite, padėkokite ir leiskite suprasti, kad jau pažįstate jį iš matymo. Tačiau tai padarykite atsargiai, tarsi atsitiktinai.

10. Galite panaudoti tą informaciją, kurią surinkote anksčiau, t. y. pirmiausia kalbėkite tomis temomis, kurios jam įdomios. Suprantama, juk sužinojote, kokios jam patinka moterys. Todėl renkitės ir elkitės, nenukrypdamos „nuo kurso“.

11. Jei teisingai elgsitės, trokštamas tikslas bus pasiektas. Dabar belieka tik truputėlį palaukti, kol jis parodys iniciatyvą su jumis susipažinti.

12. Kai jis tai padarys, iš pradžių galima lengvai paflirtuoti, o paskui pasiimti paltus ir išeiti į lauką.

P. S. Ko nereikėtų daryti? Svaidyti juokelius jo adresu, pasakoti apie savo problemas ir domėtis jo materialine padėtimi.

Geriau paklausinėkite apie jo pomėgius, mėgstamiausią sporto šaką. Svarbiausia elkitės natūraliai ir draugiškai. Žinoma, geriausia pokalbių tema – jis pats. Juk bet kuriam žmogui patinka, kai juo domisi. Po to galite būti rami, nes visos jo mintys suksis tik apie jus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]