Devynerių metų mergaitė iš Kinijos tapo viena jauniausių pasaulio motinų, pagimdžiusi sveiką berniuką, rašo Dailymail.co.uk.

Mergaitė, kurios vardas nėra žinomas, būdama aštuonis su puse mėnesio nėščia, pagimdė sveiką berniuką, praneša Kinijos laikraščiai.

Daugiau nepateikiama jokių detalių.

„China’s City Evening News“ laikraščio žurnalistas stengėsi gauti daugiau informacijos apie vieną jauniausių pasaulio motinų. Jam pavyko sužinoti tik tiek, kad mergaitė atrodo subrendusi ne pagal savo amžių ir kad šeima kreipėsi dėl nėštumo aplinkybių į policiją.

Policija stengiasi nustatyti, kas galėtų būti vaiko tėvas. Šalyje įstatymas nurodo, kad lytiniai santykiai su vaiku iki keturiolikos metų iš karto yra prilyginami išprievartavimui.

Šanchajaus ligoninės duomenimis, apie trisdešimt procentų abortų yra įvykdoma nepilnametėms mergaitėms.

Iki šiol žinoma jauniausia motina yra penkerių metų mergaitė iš Peru, kuri pagimdė sūnų 1939 metais. Jos tėvas buvo areštuotas ir apkaltintas dukros seksualiniu išnaudojimu.

1957 metais kita mergaitė iš Peru pagimdė mergaitę, o 2006 metais aštuonerių metų Peru gyventoja tapo motina, pagimdžiusi taip pat mergaitę.

Views All Time
Views All Time
3040
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!