Ant Trinyčių tvenkinio smagu žvejoti ir bendrauti

Trinyciu ezeras Straipsniai.lt

Nors penktadienį oro temperatūra buvo vos žemiau nulio, ant Trinyčių tvenkinio galėjai sutikti keliolika užkietėjusių meškeriotojų. Šie jokios baimės nejautė, nes ledo storis buvo apie 25-35 cm. Pasak jų, nebijotų net tada, jei ledas būtų perpus plonesnis. 62 metų Zigmas Trinyčių tvenkinyje žvejoja jau trisdešimt metų, tačiau nė karto nėra atsitikusi nelaimė: “Rudenį nepabūgstu lipti net ant 6 cm ledo”.

Trinyčių tvenkinys nepasižymi žuvų įvairove ar gausumu, tačiau kiekvieną žiemą čia susirenka nemažas būrys poledinės žvejybos mėgėjų. Žvejai nepabūgsta lipti ant ledo net tada, kai termometras rodo šilumą. Anot šio pomėgio aistruolių, ant Trinyčių ledo savaitę dar tikrai galės pažvejoti. Poledinės žūklės mėgėjai prisipažino, jog šaltis jiems visai nebaisus – ant ledo gali “tupėti” nuo ryto iki pat vakaro.

Šiuo metu daugiausiai kimba raudės, taip pat galima pagauti ešerių, karosų, rečiau – lydekų. Dienos laimikis kartais būna net iki šimto raudžių, tačiau šiais metais kimba kiek prasčiau. Čia žuvys nėra labai didelės, todėl dažniausiai gaudomos masalui. Paskui su pagautu masalu žvejojama kitose vietose. Jei ir nieko nepagauna, žvejai per daug nesisieloja. “Mes čia susirenkame ne tik pažvejoti. Tai geras laisvalaikio praleidimas. Ką mes, pensininkai, daugiau galime veikti? Vis geriau, negu sėdėti tarp keturių sienų”, – šypsojosi Zigmas. Kalbinti žvejotojai prisipažino, jog jiems malonu ne tik gaudyti žuvis, bet ir pabendrauti su žmonėmis, o kartais ir alučiu pasivaišinti.

Straipsniai 1 reklama

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]