Kazanovos patarimai. Moterų viliojimo ir flirtavimo menas pradedančiajam (1 dalis)
| |

Kazanovos patarimai. Moterų viliojimo ir flirtavimo menas pradedančiajam (1 dalis)

Mokslinių tyrimų metu apskaičiuota, kad moteriai užtenka nuo 90 sekundžių iki 4 minučių nuspręsti, ar vyras jai patrauklus. Tačiau pirmasis įspūdis ne visada atspindi Jūsų gebėjimą apžavėti moterį išlavintu ir aštriu liežuviu. Flirtas yra menas, o Jūs galite tapti tobulu menininku šioje srityje. Jei norite išmokti užkariauti moterį, nepraleiskite progos ir skaitykite toliau. Flirtas yra visiškai natūralus ir žmogaus prigimčiai būdingas veiksmas. Jį galima vadinti esminiu instinktu, nes tik jo siunčiami impulsai verčia mus bendrauti su priešingos lyties atstovais. Kitu atveju, žmonių rūšis būtų išnykusi prieš daugelį amžių. Kartais mums sunku susipažinti ir pradėti flirtuoti, nes šis procesas yra paremtas nerašytų taisyklių rinkiniu. Jų nežinodami greitai pasimetame interpretuodami tam tikrus veiksmus ar žodžius ir neteisingai išreiškiame save, tuo suklaidindami aplinkinius. Nekaltas kasdieninis flirtas. Tai gali būti flirtavimas dėl linksmumo, noro nuvyti nuobodulį bei pagyvinti vakaro atmosferą. Flirtas su aiškiu tikslu ar troškimu. Flirtuojant numatoma tolimesnė įvykių eiga ir konkretesnė nauda. Flirtuoti galite bet kur ir bet kada, svarbiausia, kad aplinkui būtų pakankamai daug gražių merginų. Tačiau nereikėtų pamiršti šiek tiek atsargos bendraujant su ištekėjusiomis ar savo antrąją pusę jau suradusiomis merginomis. Prisiminkite, kad Jūsų pagrindiniai ginklai yra pasitikėjimas savimi ir žavesys.

Koks turėtų būti vyras, kad užkariautų bet kurią moterį?
| |

Koks turėtų būti vyras, kad užkariautų bet kurią moterį?

Mielieji vyrai, šis straipsnis skirtas TIK JUMS. Moterys, negaiškit laiko, skaitydamos, nes nerasite nieko, ko ieškote. Pripažinkite, visi ar bent jau daugelis iki šiol parašytų straipsnių, knygų ar įvairių kitų traktatų buvo skirti tik MOTERIMS. Jos visada norėdavo žinoti, kaip JĮ užkariauti, kokių kerų imtis, kad pavergtų JO širdį ar tiesiog kaip elgtis, kad JIS nepasuktų į šoną. Gana! Juk ir vyrams iš kažkur reikia sužinoti, ko iš tiesų nori moterys! Ne paslaptis, kad žurnalus vyrams neretai ir rašo vyrai, kurie didesnį dėmesį kreipia nuotraukoms su pripūstomis krūtinėmis arba apvaliais užpakaliukais, o ne norų aiškinimuisi. Be to ir patys vyrukai mieliau žiūri į naiviai besišypsančias blondines, negu į juodu ant balto rašomas eilutes apie santykius. Tad, vyručiai, paskaitykit ir nepamirškit įsikalti į galvą – DOMĖKITĖS MOTERIMIS IR JŲ PSICHOLOGIJA, NES TIK TAIP JAS GERIAU PAŽINSITE! Nesitikėkite, kad parašysiu, kokią spalvą, kvepalus ar drabužių firmą mėgsta jūsų išrinktoji. Aš ne pranašė. Tačiau galiu garantuoti, kad beveik visos moterys turi pomėgį blizgantiems daikčiukams, tačiau, jos priešingai nei šarkos turi „puikią uoslę“ nustatyti klastotes, tad tik pigiais blizgučiais jų nesuviliosite. Geri kvepalai dažniausiai toks pat subtilus dalykas kaip ir prabangūs apatiniai. Jei nežinote kokius nupirkti, nesuklysite paėmęs pačius brangiausius.

Penkios emocijos.. ir ji – Tavo
| |

Penkios emocijos.. ir ji – Tavo

Norėdamas suvilioti merginą, turi joje sužadinti penkias emocijas… tai emocijos, kurios būtinos santykių pradžioje. Jeigu tu jos kūne gali sukelti šias penkias emocijas – ji bus tavo. Atsipalaidavimas. Tai pirma emocija, kurią tu turi sukelti jos kūne. Nesvarbu kaip ji jautėsi prieš tai… Dabar, kai tu prie jos priėjai, ji turi jaustis atisipalaidavusi būdama prie tavęs. Šypsokis, atlošk pečius atgal, laikyk akių kontaktą.. kalbėk ir judėk lėtai, sklandžiai. Tik tada, kai tu būsi atsipalaidavęs – atsipalaiduos ir ji. Jei būsi įsitempęs – ji niekada neatsipalaiduos. Merginos puikiai jaučia tai, ką tu jauti… Potraukis. Po to.. ir tik po to, kuomet ji yra atsipalaidavusi, turi joje sukelti potraukį.. susidomėjima tavimi. Būk dominuojantis, lyderis, savimi pasitikintis, seksualus, linksmas, idomus, spontaniškas ir nuotykingas. Šios savybės – tai patrauklios savybės, kurias merginos dievina.. Pasitikėjimas. Kai ji tavimi susidomi, turi siekti joje sukelti pasitikėjimo jausmą.. pasitikejimo tavimi. Šy jausmą gali sukurti būdamas dominuojantis, vedžiodamasis ją kurnors, priimdamas už ją sprendimus (pvz: išsirinkdamas kavinę į kurią eisite atsigerti kavos ir pan..), būdamas su ja kartu, nuoširdžiai bendraudamas su ja. Ji turi jausti, jog gali tavimi pasitikėti įvairiose situacijose. Komfortas. Nuo pat bendravimo pradžios tu turi kurti komfortą tavo prisilietimams.. ji turi jaustis patogiai, kuomet tu ją lieti ir ji liečia tavę.

5 patarimai, kaip suvilioti bendradarbę?
| |

5 patarimai, kaip suvilioti bendradarbę?

Suviliok savo bendradarbę. Tik atsargiai! Negalite atitraukti akių nuo gražuolės bendradarbės, sėdinčios už kelių metrų nuo Jūsų? Sveikas atvykęs į kartkartėm gražų, tačiau dažniausiai sudėtingą santykių darbovietėse pasaulį. Sumaišyti darbo ir asmeninius reikalus dažniausiai nėra rekomenduojama. Daug kas visgi priklausant nuo to, kas Ji? Gal tos pačios įmonės darbuotoja, gal Jūsų pareigas užimanti moteris, o gal net Jūsų viršininkė! Kartais vyrai paprasčiausiai negali atsispirti, nes toji trauka per didelė, taigi pateikiame 5 taisykles, kuriomis sekdami, iš romano išgausite viską, kas geriausia… Dėmesio: šis straipsnis skirtas vyrams, bet dar įdomesnis moterims. Juk Jus, mielos damos, jie ruošiasi vilioti… Skirtingos įmonės turi skirtingas santykių tarp darbuotojų taisykles. Kai kurios juos leidžia, kitos renkasi jų tiesiog nepastebėti, o trečios juos net draudžia. Jei dirbate kompanijoje, kuri yra didelės Amerikos korporacijos padalinys, būkite tikras, jog jie turi labai griežtas taisykles dėl seksualinio priekabiavimo. Būkite atsargus! Kiekvienu atveju paklauskite savęs ar šie santykiai nepakenks Jūsų karjerai toje įmonėje, kaip ir Jūsų reputacijai, kuriai tokiu būdu galite smarkiai pakenkti. Jei nusprendėte tęsti flirtą darbovietėje, geriausia būti nuoširdžiu savo darbuotojams ar bendradarbiams. Nenuoširdumas ir paslapčių laikymas niekada nebuvo geri bruožai.

7 vyrų tipai, kuriems moterys negali atsispirti
| |

7 vyrų tipai, kuriems moterys negali atsispirti

Ar norite žinoti, kodėl kai kuriems vyrams visada šypsosi laimė su moterimis? Taip yra todėl, kad moteris traukia tam tikrų tipų asmeninės vyrų savybės, kurios dar yra vadinamos „septyniais puikiausiais vyrų tipais”. 1. Romantikas. Jis tiki klasikiniu romanu, neša gėles, pastebi smulkias detales, uždega žvakes ant pietų stalo. Jis dažnai diskutuoja su moterimi apie tai, ką jis apie ją galvoja. Kalbant jis tyrinėja moters akis ir sako jai, ką jaučia. Kuo jis yra patrauklus? Moterys siekia dėmesio, ir jis, aišku, jį parodo. Didžiulis pliusas bendraujant su juo yra tas, kad moteris jaučiasi laisvai ir gali nevaržomai reikšti savo jausmus. 2. Pasitikintis savimi. Jis pasitiki savimi ir savo sugebėjimais. Jis spinduliuoja valdžios aura ir lyderyste įvairiose situacijose. Nesuklyskite – jis jokiu būdu nėra arogantiškas. Jis nėra pavydus ir nejaučia grėsmės, jeigu jo mylimoji dirba vyriškame kolektyve. Kuo jis yra patrauklus? Moteris pritraukia jo pasitikėjimas savimi. Jei vyras mano, kad yra geras, tai moteris turbūt manys taip pat. Jis neprašo moters patarimų – jis tiesiog viską žino, ir dėl to yra patrauklus. 3. Menininkas. Jis yra spontaniškas ir gyvena šia minute. Moteriai palieka įspūdį savo kūrybiškumu – pavyzdžiui parašydamas jai poemą ar nutapydamas paveikslą. Kuo jis yra patrauklus? Kiekviena moteris nori jaustis unikali ir ypatinga. Menininkas be didelio vargo gali jai visa tai suteikti. Kūrybiški vyrai visuomet įkvepia moteris.

O ką darytų Kazanova?
| |

O ką darytų Kazanova?

Tiesiog pritaikytų savo paties sukurtų 10 gundymo principų. Nors Giacomo Kazanova ir nebuvo gražuolis, tačiau joks kitas vyras šioje planetoje negalėtų taip pasigirti savo vardu tapusiu nuostabaus meilužio sinonimu. Per savo 73 metų gyvenimėlį jis mylėjosi su aukštuomenės damomis, aktorėmis, šokėjomis, kambarinėmis, tarnaitėmis, graikų vergėmis, kunigo dukterėčia, ūkininko dukra, penkiomis seserimis (ir jų motina), transvestitu, kupriuke („su keistai pozicionuota makštimi”), nimfomanėmis ir netgi dvejomis vienuolėmis – viso 132 moterimis. Paprastai sakant, jam nebuvo įmanoma atsispirti. Todėl kiekvienas vyras vienu ar kitu savo gyvenimo tarpsniu nori būti toks, kokiu buvo Giacomo Kazanova. Ir tai įmanoma, Galimybė sužavėti moterį daugiausiai priklauso nuo to, ką Kazanova vadino „nuoširdumu ir stiliumi”. Tik tai. Nors daug kas smerkia Kazanovos moralinį veidą (jis lėbavo orgijose, nenaudojo nei prezervatyvų, nei kitų apsisaugojimo priemonių, ir sykį netgi mylėjosi su savo nesantuokine dukterimi), jis buvo žavingas.Skirtingai nei Don Žuanas ar markizas de Sadas, Kazanova nebuvo seksualinis plėšrūnas. Jis mylėjo daugumą tų moterų, ir jos mylėjo jį. Jis joms suteikdavo daugkartinius orgazmus, ir tai, kad jis galvodavo apie tai, kaip pirma patenkinti moterį, daro jį skirtingu bei kelia susižavėjimą.

Kaip užkariauti moterį per keletą sekundžių?
| |

Kaip užkariauti moterį per keletą sekundžių?

Taigi jūs norėtumėte susipažinti su gražia moterimi ir paflirtuoti, o galbūt ir pasiekti šio to daugiau. Susipažinti su mergina lengva, jeigu turite bendrų draugų ar bendrų reikalų. Tačiau kaip susipažinti miesto gatvėje, kad viskas nesibaigtų tik jūsų flirtu? Gatve priešais jus ateina nepažįstama simpatiška moteris su kosminio ilgio kojomis, dangiškomis akimis ir akmenine veido išraiška. Greičiausiai ji jau ką nors turi, tiesiog neįmanoma, kad tokia moteris nieko neturėtų. Laiko sukurti asistavimo strategiją — vos keletas sekundžių. Tačiau jas galima panaudoti taip, kad trokštama moteris su jumis būtų tiek, kiek jūs pats panorėsite. Norint užkariauti moterį, reikia su ja susipažinti, o tam būtina rasti deramą dingstį. Vidury baltos dienos tarp kažkur skubančių žmonių ji tikrai nepradės mušti jūsų savo rankine, jeigu jūs pasiteirausite, kur netoliese yra juvelyrinė parduotuvė. Banalu? Taip. Tačiau toliau prasideda pats įdomumas — flirtas tarp vyro ir moters. Ji iš sutrikimo sekundę ar dvi sulėtins ėjimo greitį. Būtų gerai, jei netoliese iš tikrųjų būtų juvelyrinė parduotuvė, tuomet moteris stengtųsi smulkiai nupasakoti kelią, o jūs išloštumėte keletą papildomų sekundžių. Imkime prasčiausią variantą: ji neigiamai purto galvą ir sako „nežinau”. Tuomet su įkarščiu pradedate jos klausinėti, kokių parduotuvių yra aplink: priešais jus, kairėje, dešinėje, už kito skersgatvio ir t. t. Pats blogiausias atvejis: ji nieko nežino ir labai skuba.

Top 10: kaip seksualiai flirtuoti su moterimi?
| |

Top 10: kaip seksualiai flirtuoti su moterimi?

Yra paprastas flirtas, ir yra toks, kuris nuveda iki miegamojo. Tačiau dauguma vyrų kalbėdami apie seksą arba vesdami pokalbį ta linkme žiauriai susimauna ir efektyviai išgąsdina moterį, su kuria jie norėjo intymiau susipažinti. Askmen.com surašė dešimt patarimų, kaip seksualiai flirtuoti su moterimi: Su aukštu cypiančiu balsu moterį suvilioti sudėtinga. Jos atkreipia dėmesį į tai, kaip tu šneki, todėl vertėtų susirūpinti savo kalbėsena. Kalbėk lėtai, palaikyk akių kontaktą ir pažemink savo balsą. Žinoma, nereikia persistengti, nes tada būsi panašesnis į pornografinio filmo aktorių, o ne garsųjį mergišių Jamesą Bondą. Geras būdas pakreipti pokalbį link karštesnių temų — juokais apkaltinti ją bandymu tave suvilioti. Pavyzdžiui, jei ji netyčia paminėtų kažką apie savo namus, tarkime: „Aš ką tik įsikrausčiau į naują butą…” arba „Gal žinai, kaip instaliuoti bevielį ruterį?”, atkirsk „Oho, jau bandai mane įsitempti į savo namus?” Moterys mėgsta vyrus, kurie moka joms suteikti malonumą, bet juk negalima tiesmukai pasakyti „aš esu labai puikus meilužis”. Panaudok užuominos galią. Pavyzdžiui: jei ji pagiria tavo kokteilių gaminimo gebėjimus sakydama „Tu tikrai moki sumaišyti kokteilį”, pažiūrėk jai tiesiai į akis ir atsakyk: „Aš moku daug daugiau”. Ji turėtų suprasti užuomena ir tikrai įvertins tavo pasitikėjimą savimi. Moterys nuolatos kaltina vyrus, esą jie naudojasi jomis vien dėl sekso. Kodėl padėties neapvertus?

Kaip suvilioti ištekėjusią moterį?
| |

Kaip suvilioti ištekėjusią moterį?

Trumpai kalbant, žmonija nuo caro Bimbalo laikų atsargiai pataria vyrams geriau nesisukioti arti kvepiančio sijono, kurį segi artimojo žmona. Ir, patikėk, ne todėl, kad tai amoralu ir nedorovinga. Priešingai. Tiesiog mūsų išmintingi protėviai dar nuo ledynmečio periodo žinojo, kad moters suviliojimas — reikalas labai greitas ir paprastas. O suvilioti ištekėjusią moterį — dar lengviau. Tik štai klausimas — kam tau to reikia? Ak, vis tik reikia… Tu gyvenime dar nebuvai sutikęs tokios gražuolės, aistra veda tave iš proto ir tu esi pasirengęs bet kam. Gerai, tuomet aš pasirengusi su tuo sutikti. Netgi nepaisant to, kad jau ne kartą rašiau apie tai, kad visos Ievos dukterys iš esmės vienodos, taigi ir ta, kurios taip aistringai trokšti, niekuo nesiskiria nuo kitų. Tiksliau, skiriasi, tačiau tik tuo, kad ji — ne tavo. Būtent todėl tau žūtbūt norisi tik jos… Ką gi, jeigu ji tau taip reikalinga — imk. Tačiau iš pradžių įsimink keturis didelius NEGALIMA, į kuriuos privalo atsižvelgti kiekvienas garbingas vyras, jeigu užsibrėžia tikslą sugundyti ištekėjusią moterį. Netgi nepaisant to, kad bankininkai ir pilvūzai verslininkai dažniausiai turi neįtikėtinai kokybiškas ir šviežutėles žmonas. Papildomi paaiškinimai, manau, nereikalingi. Tu ir pats puikiai supranti, kad geriausiu atveju tave stipriai primuš. Ir tai nutiks, pakartosiu, pačiu geriausiu atveju. Todėl laikykis kuo atokiau nuo dailių damučių su sabalų kailiais ir juodais mersedesais.

Top 10: kaip vyrui įsitvirtinti moters širdyje?
| |

Top 10: kaip vyrui įsitvirtinti moters širdyje?

Jau per pirmąją pažintį, kai viskas dar prieš akis, vyrai gana dažnai padaro klaidą, kuri atsiliepia tolimesniems santykiams. Žinoma, pasitaiko ir liapsusų, kurie vėliau prisimenami su šypsena, bet vis dėlto geriau būtų jau santykių pradžioje vengti nesklandumų ir mėginti derintis prie patinkančios moters. Mažiau galvokite apie tai, kaip jūs intymiai suartėsite. Neleiskite sau, kad visos jūsų mintys suktųsi vien apie geidžiamą moterį. Jei įsimylėjote, pasistenkite, kad moteris nejaustų, jog jūs esate jai neabejingas. Nors iš tikrųjų tai bus gana sunku padaryti, nes moters intuicija – galingas ginklas. Kai tik moteris pajunta, kad vyras įsimylėjo ją iki ausų, pradeda kaupti „baudos taškus”… Santykiai su moterimi – visada „žaidimas”, net savotiška dvikova, todėl labai svarbu išlaikyti ramybę. Pasistenkite nereikšdamas emocijų reaguoti į jos eilinį atsisakymą susitikti. Neskambinkite jai dažniau nei ji jums. Tačiau nereikėtų apsimesti ir pernelyg abejingam, nes moteris tai iš karto pajus. Prie kiekvienos moters reikia ieškoti priėjimo. Todėl pirmiausia vertėtų iš tolo ją stebėti, tyrinėti, analizuoti, kad galėtumėte rasti bent mažiausią spragą, per kurią galėtumėte prasiskverbti į jos sielą. Tyrinėkite jos įpročius, pomėgius, simpatijas ir antipatijas. Jei ji buvo ištekėjusi, atsargiai išsiaiškinkite, kas jai labiausiai nepatiko ankstesnėje santuokoje. Ir stenkitės nekartoti tų pačių klaidų. Tačiau jokiu būdu nekritikuokite jos buvusio vyro, nes tai nepatiks moteriai.