Visiems norisi pašonėje turėti patrauklią, linksmą ir juokingą moterį (ar moteris). Tačiau kyla klausimas, ar užtruksime visą gyvenimą, kol išsiaiškinsime, kaip tokią rasti, o gal įmanoma greitai išmokti moterų užkariavimo meno, ir pradėti smagiai leisti laiką su mergina, apie kokią svajojome visą laiką? Interneto svetainė askmen.com siūlo 10 greitų kelių į moters širdį – padaryk sau paslaugą ir pasimokyk iš jų!

10 BŪDAS

„Pasipūtimo ir juokingumo” magija

„Pasipūtimo ir juokingumo” technika yra gero humoro jausmo ir arogancijos derinys, lyg magnetas traukiantis moteris. Vienas iš „Askmen” skaitytojų rašė, kad per koncertą priėjo prie moters ir tarė: „na ir šlamštas!”. Žinoma, toks grupės pasirodymo vertinimas tikrai pasipūtėliškas, tačiau jei taip pasakai visiškai nepažįstamai merginai, juokingumo elementas turbūt bus prarastas. Jei pokalbį pradėtum nuo „Labas, patinka grupė?”, ji atsakytų „taip”, o tu tęstum sakydamas „Visai nenustebau. Tu ką, gitaristo sesuo?”, būtų juokinga, bet nepakankamai aišku. Užkalbinta moteris turbūt nelabai suprastų, ką turi omeny. Moteris traukia pasikėlę vyrai – tokia realybė. Tačiau vien pasipūtę vyrai daugelį dailiosios lyties atstovių erzina ir žeidžia. Pasistenk būti juokingesnis – taip daug labiau padėsi tiek sau, tiek jai.

9 BŪDAS

Išmok tvarkytis su „rizikos taškais”

„Kai turi priimti svarbų sprendimą dėl su moterimi susijusios situacijos, išmok tvarkytis su „rizikos taškais”, – pataria David DeAngelo, kuriam ši technika ne kartą labai padėjo. Įsivaizduok situaciją, kurioje mergina tau sako: „Būtų labai keista, jei tave pabučiuočiau, mes juk tokie geri draugai!” Pabandyk į tai sureaguoti žaismingai, pavyzdžiui, pasakyk, kad bet kokiu atveju nemanai, jog ji gerai bučiuojasi, ir pakeisk pokalbio temą. Po kurio laiko dėl to patrauk ją per dantį. Kokia iš to nauda? Toks elgesys moters galvoje sukurs iššūkį, ir jeigu teisingai viską atliksi, veiks stebuklingai. Vėliau liepk jai pasislinkti arčiau ir užmerkti akis. Pasilenk prie jos taip lyg ketintum pabučiuoti, kad savo lūpomis ji beveik jaustų tavąsias. Paskui staigiai atsitrauk, sakydamas „nekreipk į tai dėmesio, vis tiek galiu lažintis, kad nemoki bučiuotis”. Pagavai? Kai taip padarai tris ar keturis kartus, pasilenk ir pauostyk jos kaklą,” – pataria „Askmen” žurnalistas, daugiau apie tai rašantis knygos „Padvigubink pasimatymų skaičių” („Double Your Dating”) priede „Sekso paslaptys”.

8 BŪDAS

Tapk moteriškų „išbandymų” virtuozu

Sutikęs moterį gali būti tikras, kad nuo pirmosios susipažinimo minutės turėsi praeiti jos rengiamus „išbandymus”. Kai taip nutiks, savo kietu, ramiu ir šelmišku žvilgsniu pasižiūrėk jai tiesiai į akis lyg sakytum „kaip miela, mažyte”. Patrauklios moterys išbando vyrus, norėdamos surasti įrodymų, kad iš tiesų esi dar vienas nevykėlis, bandantis apsimesti kietuoliu. Nepanikuok! Šelmiškai nusišypsok ir sakyk „Kaip miela”, o paskui pridėk „Tu mane myli”.

7 BŪDAS

Visada būk pasiruošęs

Ar kada nors buvai pakliuvęs į situaciją, kai leisdamas laiką su moterimi nežinojai, kaip elgtis toliau? Šis jausmas pažįstamas visiems. DeAngelo sako, kad vyrai, praleidžiantys daugiau laiko besipraktikuodami balso pašto žinučių tekstus, nei kurdami elgesio su moterimis scenarijus, jam kelia juoką. „Tau reikia vieno gero, patikimo, iš anksto suplanuoto veiksmų plano, kurį galėtum pritaikyti bet kokiai su moterimis susijusiai situacijai”, – rašo žurnalistas. „Štai namų darbas: ant popieriaus lapo aprašyk savo mėgstamiausią būdą, kaip užkalbinti moterį. Mintyse tiksliai suplanuok, kaip tai turėtų vykti. Paskui, kelis kartus surepetuok šį scenarijų, kad susidarytum aiškų jo vaizdą. Galiausiai, kitos dienos naktį išbandyk šį būdą su 10 skirtingų moterų. Kitą dieną atsisėsk ir trumpai apmąstyk, kaip sekėsi vakar, ir kaip galėtum patobulinti savo asmeninę susipažinimo techniką. Negalėsi patikėti rezultatais”, – pataria „Askmen” santykių ekspertas.

6 BŪDAS

Išmok atsakinėti į „suktus klausimus”

Kai įgūdžiai su moterimis pagerės, pamatysi, kad jos kartais klausia suktų klausimų, pavyzdžiui, „Ar kada nors turėsiu galimybę su tavim?” Toks klausimas iš moters lūpų reiškia, jog ji jaučiasi labai nesaugi, nes turi reikalų su vyru, kuris turi iš ko rinktis. Moteris supranta, kad esi iš tų, kurie gali susirasti merginą, kai tik to užsimano, ir savo klausimu įvardija savo nesaugumą.

DeAngelo siūlo tokius atsakymus: „na, leisk man apie tai pagalvoti” arba „kokią galimybę?”, arba „kas už tai?”, kurie tavo balse turi atspindėti pasipūtusio ir juokingo vyro reakciją. Savo painiu, linksmu, bet kartu ir arogantišku atsakymu panaikini ore tvyrojusią įtampą (nes atsakydamas stengeisi pajuokauti), bei suteikia vilties (nes leidai suprasti, kad moteris turi šansų tapti tavo mergina). Tokia situacija yra ideali anksčiau minėtiems pasikėlusio, bet juokingo vyro įgūdžiams pademonstruoti, taigi nedvejok!

5 BŪDAS

Dar vienas keblus klausimas…

Įsivaizduok, kad bučiuojiesi su moterimi ir t.t., o ji sako: „tau rūpi tik seksas, ar ne?” DeAngelo pataria sureaguoti kaip nors taip: „Ne, žinai, kadangi mes aistringai bučiuojamės ir jaučiam vienas kito kūnus, manau, viskas baigsis tyra draugyste”. Jei moteris nesiliauja nuogąstavus ir tęsia pokalbį klausimu „ko tu tikiesi: sekso ar tikrų santykių?”, sakyk: „Tu teisi, gal šįvakar imkim ir susituokim?” Žurnalisto nuomone, būti nesąžiningam su moterimi ar bandyti ją apgauti yra amoralu. Todėl išreikšdamas labai tiesų, sarkastišką, pasipūtėlišką, bet kartu juokingą požiūrį, leisi jai suprasti, kad akivaizdu, jog šiuo metu abu norite tik sekso, ir tai nėra blogai. Taip pat parodysi, kad tai neprivalo ko nors reikšti, ir kad jei jums lemta būti kartu, tai taip ir bus.

4 BŪDAS

Išmok tvarkytis su pavydu

Pavydas – įdomi emocija, ypač kai prabylama apie susitikinėjimą. Kalbant apskritai, moterį labiau traukia prie vyro, kai ši sužino, kad jis susitikinėja ne vien su ja. Bet būk atsargus! Pavydas veda žmones iš proto, ir gali priversti net paprastai normalias moteris pamesti galvas. „Askmen” pataria gyventi nekreipiant dėmesio į tai, ką kiti mano apie tave – taip atrodysi patrauklesnis moterims. Jei nuolat jaudinsies, kad viena iš tau patinkančių merginų pamatys tave leidžiant laiką su kita, visą vakarą iš baimės elgsies kaip lepšis. Kita vertus, jeigu mažiau jaudinsies dėl kitų nuomonės, tai atsispindės kitose tavo elgesio sferose ir atneš daugiau geresnių rezultatų.

3 BŪDAS

Mokėk pakeisti „nepatikimas” moteris

Visi esam pakliuvę į situaciją, kai paskiriame moteriai susitikimą ar pasimatymą, o ji ima ir nepasirodo. Daugelis vyrų galvoja, kad viskas tuo ir pasibaigia, tačiau iš tikrųjų tai tik pradžia, nes viskas priklauso nuo tavo reakcijos į tokį elgesį. „Kai kitą kartą ją susitiksi, sakyk: „suprantu, vaidini sunkiai prieinamą, bet manęs apgauti nepavyks. Duok savo e-pašto adresą ir telefono numerį, aš tau už kelių dienų paskambinsiu.” Gavęs šią informaciją, šiek tiek palauk ir susisiek su ja. Kai kalbėsi, pasakyk, kad už neatsakingumą ji tau skolinga puodelį arbatos”, – pataria „Askmen” žurnalistas. Toks žaismingas elgesys, jei viską darai teisingai, išryškina visas geriausias tavo savybes žaibiškai uždega jos susidomėjimą tavimi.

2 BŪDAS

Nepatikimos moterys. II dalis

Kai moteris tave „išduria”, atsilygink jei geru juokeliu apie tai, patrauk per dantį už neatsakingumą, ir pasakyk, kad nuo to blogiau tik jai. Taip pat pasakyk, kad už tai, jog kartą neatvyko į tavo paskirtą pasimatymą, dabar ji turi tave kur nors nusivesti. Duok jei savo adresą ir nurodymus, kaip iki ten atvykti, ir liepk jai atvažiuoti tavęs pasiimti. Turi leisti moteriai suprasti, kad jai nedera tavęs „išdūrinėti”, bei paerzinti ją už tokį elgesį. Tik nepadaryk klaidos ir neleisk sau prarasti „kieto” įvaizdžio bei neparodyk, kad situacija aplamdė tavo plunksnas.

1 BŪDAS

Pasišvęsk lavinti įgūdžius

Vienintelis svarbus dalykas, kuris gali atnešti sėkmę susitikinėjant su dailiąja lytimi, – tai įsipareigojimas lavinti savo įgūdžius. Kai kartą ir visiems laikams priimsi sprendimą daryti viską, kad išmoktum taip bendrauti su moterimi, jog ši nesugebės tau atsispirti, nepatikėsi, kaip greitai sėkmė atsisuks į tave. Investuok į save bei savo įgūdžius, ir gauk dividendus visą likusį gyvenimą.

Views All Time
Views All Time
5513
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!