Jau per pirmąją pažintį, kai viskas dar prieš akis, vyrai gana dažnai padaro klaidą, kuri atsiliepia tolimesniems santykiams. Žinoma, pasitaiko ir liapsusų, kurie vėliau prisimenami su šypsena, bet vis dėlto geriau būtų jau santykių pradžioje vengti nesklandumų ir mėginti derintis prie patinkančios moters.

1. Neparodykite, kad esate stipriai įsimylėjęs

Mažiau galvokite apie tai, kaip jūs intymiai suartėsite. Neleiskite sau, kad visos jūsų mintys suktųsi vien apie geidžiamą moterį. Jei įsimylėjote, pasistenkite, kad moteris nejaustų, jog jūs esate jai neabejingas. Nors iš tikrųjų tai bus gana sunku padaryti, nes moters intuicija – galingas ginklas. Kai tik moteris pajunta, kad vyras įsimylėjo ją iki ausų, pradeda kaupti „baudos taškus”…

Santykiai su moterimi – visada „žaidimas”, net savotiška dvikova, todėl labai svarbu išlaikyti ramybę. Pasistenkite nereikšdamas emocijų reaguoti į jos eilinį atsisakymą susitikti. Neskambinkite jai dažniau nei ji jums. Tačiau nereikėtų apsimesti ir pernelyg abejingam, nes moteris tai iš karto pajus.

2. Stebėkite ir tyrinėkite patinkančią moterį

Prie kiekvienos moters reikia ieškoti priėjimo. Todėl pirmiausia vertėtų iš tolo ją stebėti, tyrinėti, analizuoti, kad galėtumėte rasti bent mažiausią spragą, per kurią galėtumėte prasiskverbti į jos sielą. Tyrinėkite jos įpročius, pomėgius, simpatijas ir antipatijas. Jei ji buvo ištekėjusi, atsargiai išsiaiškinkite, kas jai labiausiai nepatiko ankstesnėje santuokoje. Ir stenkitės nekartoti tų pačių klaidų. Tačiau jokiu būdu nekritikuokite jos buvusio vyro, nes tai nepatiks moteriai. Priešingai, pamėginkite rasti bent porą gerų žodžių jo adresu. Jūsų geranoriškumas tik pamalonins ir „nuginkluos” ją.

3. Daug dėmesio skirkite savo išvaizdai

Iš tikrųjų vyro išvaizda vaidina gana didelį vaidmenį santykiuose su priešingos lyties atstovėmis. Jei moteris sako, kad vyras turi būti vos gražesnis už velnią ar beždžionę, netikėkite! Aišku, sąvoka „grožis” – sąlyginis supratimas. Svarbiausia, kad būtumėte tvarkingas. Jei nuo jūsų sklinda įsisenėjusio prakaito kvapas, o panagės juodos, tikimybė, kad moteris panorės užmegzti santykius su jumis, lygi nuliui.

Taip pat labai svarbus dalykas – apranga. Būna, kad moterims pirmiausia patinka vyro laikrodis, batai, o tik paskui jis pats. Tačiau nereikėtų apsirengti ir pernelyg efektingai, pagalvos, kad esate tuščiagarbis pižonas. Moterys negali pakęsti, kai vyras pradeda atvirai gėrėtis savimi. Nekalbant apie tai, kad ji gali įtarti esant jus netradicinės seksualinės orientacijos.

4. Būkite vyriški

Pabrėžkite savo charakterio stipriąsias puses: santūrumą reiškiant emocijas, ryžtingumą ir drąsą sudėtingose situacijose. Pasistenkite būti rimtas. Kitaip tariant, kad atitinkama mimika veide nevirstų grimasa, nes moterims nepatinka „klounai”. Neskubėkite vadinti moters maloniais „vardais”: „katyte”, „saulute”, „mažute”, galvodami, kad taip pavyks greičiau įsitempti ją į lovą. Jei geidžiama moteris sako „tu kaip mažas vaikas”, jūsų prasti popieriai.

Bendraujant su kai kuriomis kaprizingomis, aikštingomis moterimis ir norint padaryti šimtaprocentinio vyro įspūdį, nepakenktų pasakyti griežtu ar net grubiu tonu, kad ji keistų plokštelę. Viena tokiais pat bruožais pasižymėjusi prancūzų aktorė yra pasakiusi: „Aš pradėjau jį gerbti po to, kai jis skėlė man antausį.” Moterims patinka protingi vyrai, tačiau jie gana dažnai remiasi vien savo geležine logika, norėdami įtikinti esantys teisūs. Tai – pavojinga. Moterims gali susidaryti įspūdis, kad esate ne tik „kieto” charakterio ir erekcijos, bet ir širdies.

5. Būkite dosnūs

Moterys nemėgsta šykščių vyrų. Todėl, jei neturite pinigų, pamirškite gražias, išlepintas dėmesiu ir dovanomis moteris. Tačiau jei kišenėje vis dėlto atsirado pinigų, pakvieskite patinkančią moterį į restoraną ir pasiūlykite nors ir nepigiai kainuojančių, bet išskirtinių, gurmaniškų patiekalų. Mat moterys, pamačiusios, kad vyras dosnus, išsirenka pigesnius ir paprastesnius patiekalus. Tačiau niekada nedovanokite moterims pigių smulkmenėlių. Geriau vieną, bet gana brangią dovaną. Svarbiausia, kad padovanotumėte tai, ne kas jums labiau patinka, o jai prie širdies.

Ir priešingai – pernelyg didelio išlaidumo demonstravimas taip pat gali nuvilti draugę. Jei įsėdęs į taksi jūs pradedate nerūpestingai mojuoti ryškiai mėlynos spalvos banknotu vairuotojui prieš akis, klausdamas, ar tiek užteks, tai dažna moteris pagalvos: „Kvailys, už tuos pinigus galima pusę dienos važinėti”, „turbūt jis labai retai važinėja taksi”, „jei taip švaistosi pinigais, tai jis – nepatikimas”, „jis nori man padaryti įspūdį, bet kabina makaronus ant ausų”.

6. Išklausykite moterį, bet darykite priešingai

Reikalas tas, kad tos mielos, trapios ir „lengvabūdės” būtybės labai mėgsta galvoti viena, o kalbėti kita. Jei moteris, žiūrėdama vyrui tiesiai į akis, pareiškia, kad niekada nebus jo, didelė tikimybė, kad ji galvoja priešingai. Todėl išklausykite ją ir darykite savo.

7. Nebūkite įkyrus ir nesiaiškinkite santykių

Niekada neklausinėkite, ar moteris jus myli. Taip pat nekamantinėkite, kodėl šiandien ji tokia šalta arba kodėl nepasako nė vieno švelnaus žodžio. Jei pradėsite aiškintis, ilgam sugadinsite santykius!

8. Nepatarinėkite

Jokiu būdu nedalykite moteriai patarimų: kaip rengtis, kaip dažytis. Ji gali įsižeisti. Net jei pati pasakys, kad šiandien prastai atrodo, geriau pasakykite, kad ji jums visą laiką puikiai atrodo! Kai kuriuos savo pastebėjimus pasilaikykite bent iki tol, kai būsite gana artimi. Tačiau ir tada nereikėtų tuo piktnaudžiauti.

Dalykinius patarimus taip pat reikėtų atsirinkti ir pasakyti atsargiai, tarsi iš tolo. Nepamirškite pabrėžti, kad, turėdama tokį aštrų protą, ji pati sugalvos ką nors geresnio nei jūsų siūlomas variantas. Neabejokite, tai bus įvertinta.

9. Neskubinkite į lovą

Moterį reikia „išlaikyti” kaip gerą seną vyną. Jei mėginsite greitai įsitempti ją į lovą, tokie santykiai neilgai ir tęsis. Geriau būkite pasirengę ir laukite, kol moteris pati leis suprasti, kad laikas… Ir nepamirškite, kad kiekvienai moteriai labai svarbu, koks bus pirmas suartėjimas. Todėl pasistenkite, kad viskas būtų gražu. Dar geriau, jei padarytumėte taip, kad lovoje atsidurtumėte netikėtai ir „atsitiktinai”.

10. Pasitikėkite savimi

Žinokite, kad moteris, į kurią jūs vakar tik godžiai žiūrėjote, rytoj gali tapti jūsų, nes nebūna neprieinamų moterų. Jos nori to paties, kaip ir vyrai. O jūs tikriausiai būtent tas vyras, kuris gali patikti moterims. Todėl labiau pasitikėkite savimi, tik neperženkite ribų. Moterys negali pakęsti „pasikėlusių”, arogantiškų vyrų. Drąsiai, bet mandagiai elkitės ir jūs pasieksite tą, kurios norite.

Views All Time
Views All Time
2370
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!