Protingos moterys yra seksualios ir šmaikščios. Jos moka pasakoti geras istorijas ir supranta visus tavo juokelius. Tad mokėti pakabinti protingą merginą — tikrai verta. AskMen.com palengvino jūsų dalią ir pasiūlė kelis patarimus, kaip „pakabinti“ protingą moterį.

1. Nevaidink protingesnio, nei esi

Jeigu bandai „pakabinti“ protingą merginą, nevaidink, kad žinai daugiau negu iš tikrųjų žinai. Ji iš karto užuos tavo klastą ir pagalvos, kad tu arba labai kvailas, arba labai kompleksuoji dėl savo intelekto. Blogiausia, jeigu labai stengsies jai viską autoritetingai išaiškinti, pasirodysi arogantiškas.

2. Neaiškink jai, kad ji protinga

Vaidinti labai išsilavinusio nereikia, bet tai nereiškia, kad galima vaidinti kvailį. Neišaukštink jos intelektinių sugebėjimų sakydamas komplimentus kaip, „Oho, kokia tu protinga“ ir „Pats niekada taip nebūčiau sugalvojęs“. Mergina gali pagalvoti, kad tu daug laiko su protingais žmonėmis neleidi arba paprasčiausiai pats nesi iš nuovokiausių.

3. Būk smalsus

Protingos moterys gerbia viskuo besidominčius žmones, tad parodyk jai, kad ir tu toks esi. Papasakok jai apie įdomias tavo patirtis, o jei jų neturi, pasakyk, kur visada svajojai nukeliauti, ar ką gyvenime norėtum naujo išbandyti. Užduok jai gerus, apgalvotus klausimus ir ji tikrai tave pastebės. Nepakaks papračiausio „Ką veiki gyvenime?“. Pavyzdžiui, paklausk jos, kodėl ji nusprendė tapti advokate ar mokytoja.

Kai jau merginą užkabinai, palaikyk jos susidomėjimą tavimi planuodamas įdomius pasimatymus.

4. Nesijaudink dėl to, kad domitės skirtingais dalykais

Jeigu jūs neturite bendrų pomgėgių, iš pradžių gali būti sudėtinga susišnekėti. Gal tiesiog skaitote skirtingas knygas arba žiūrite visai kitokius filmus. Bet tik dėl to, kad ji domisi kitais dalykais negu tu ir moka šešias kalbas, tai nereiškia, kad tu nesi jos vertas — gal tu esi talentingas muzikantas arba moki skaniai valgį gaminti. Gal aktyviai nesidomite vienas kito pomėgiais, bet abu suprantate, ką reiškia užsiimti mėgiama veikla. Taigi jau turite apie ką šnekėti.

„Kabinant“ protingą panelę nebūtina pamesti galvos — juk pats esi protingas, primena AskMen.com.

Views All Time
Views All Time
2070
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!