Kodėl nutinka taip, kad itin neblogai atrodantys vyrukai, drąsiai užkalbinę merginą retai gauna progą palydėti ją namo? Arba dar geriau, kai kurie visai vidutiniškai atrodantys vyrai, rodo, kas vakarą keliauja į vis kitos meilužės apartamentus? Atsakymas slypi gebėjimo suvilioti mene.

Nepriklausomai nuo to, kaip gerai atrodo vyras, jei jis nesugebės moters suvilioti, jis niekad nepriartės prie jos arčiau nei platoniška draugystė. Tuo tarpu tas, kuris žino, kaip suvilioti, turės vienintelį jį varginantį klausimą: „pas tave šiandien, ar pas mane?”.

Vyro išvaizda moteriai iš tikrųjų nėra tokia svarbi, kaip jie galėtų manyti. Išvaizdūs vyrai dažnai nestokoja pasitikėjimo savimi, tad dažnai bendraudami su moterimis bando „kabinti makaronus”, ir moterį bando patraukti ne viliojimo, o saldžiabalsio apgaudinėjimo būdu.

Tuo tarpu tikrasis „žaidėjas” turi pakankamai pasitikėjimo savimi, kad būtų atviras, nuoširdus ir tiesus, jam nereikia meluoti, kad moteris dalintųsi su juo ta pačia lova. Taigi, atminkite, kad moters medžioklės jaudulys kyla tuomet, kai su moterimi esate sąžiningas, leisdamas jai suprasti viską tiksliai taip, kaip norėtumėte, o jūsų pasiūlymą ji gali tik arba priimti, arba atsisakyti.

Views All Time
Views All Time
1421
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!