Viliojimo menas moterų medžioklėje (2 dalis)

Viliojimo menas moterų medžioklėje (2 dalis)

Vilionės – kokia saldžiai kankinanti tema. Jau vien mintis suvedžioti moterį, ar, dar geriau, būti jos suvedžiotam, užvirina kraują. Jau vien pats žodis primena jaudinačius malonumus bei uždraustą palaimą.

Kodėl suvedžiojimas taip jaudina? Pirmiausia jau vien dėl to, kad jaučiamas ryškus skirtumas tarp „Na, ką, buvo malonu susitikti, tikiuos dar susimatysime kada nors” ir „Gal užeikime pas mane šįvakar?”.

Norėdami tapti viliojimo meistru turėtumėte įsidėmėti keletą šiam menui gyvybingai svarbių elementų.

Straipsniai 1 reklama

Fizinis patrauklumas. Taip, tikrai turite būti švarus, stilingas ir madingas. Tačiau nereiškia, kad iš jūsų tikimasi Brado Pito išvaizdos, nors tai, žinoma, būtų didelis pliusas. Tiesiog bent elementariai save prižiūrėkite.

Saugumo parodymas. Natūralu, kad pirmą kartą bendraudama su nepažįstamuoju, moteris bus itin atsargi, tad jūsų darbas yra ją švelniai nuginkluoti, parodant jai, kad ji neturi, ko bijoti. Patarimas: šypsokitės, kad ji matytų jūsų dantis, nes itin svarbu parodyti save „saugia” povyza. Be to, venkite seksualių komentarų bei nespoksokite tik į jos kūną.

Žavesys. Žmonių traukos menas (ypač gražių moterų), susideda iš 10 % sėkmės, 10 % išvaizdos, 10 % inteligentiškumo bei 70 % žavesio. Žavesys yra gebėjimas kitam parodyti, kad jie jums patinka ir kad su jais jaučiatės gerai, nereikalaujant atsako. Akių kontaktas čia būtinas. Tad niekada nepamirškite pokalbio metu žiūrėti jai tiesiai į akis.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *