Intelektuali trauka. Protas yra viena svarbesnių erogeninų zonų, bei kartu tai vienas įtakingiausių įrankų, kuriuos vyras gali panaudoti, norėdamas suvilioti moterį. Priverskite moterį galvoti, parodykite jai, kad gerbiate ir vertinate jos nuomonę, užduodamas klausimus, kurie susiję su to meto įvykiais. Parodykite, kad gebate galvoti ir ne vien apie seksą. Venkite tokių temų, kaip seksas, sportas, buvusios merginos, automobiliai ir pan.

Emocinis viliojimas. Moterys yra emocionalios būtybės dėl hormono, vadinamo estrogenu. Tad moters susidomėjimas jumis padidės tuomet, jei sugebėsite jai sužadinti šiltų, jaukių jausmų. Priverskite pakilti jos adrenalino lygmenį, tačiau negąsdinkite jos, ir tuomet ji bus tiesiog nuo jūsų priklausoma.

Riteriškumas. Moterų populiacijoje vyrauja mitas, kad šių laikų riteriai yra „ant išnykimo ribos”. Parodyk savo moteriai, kad esi vienas iš retų tokių egzempliorių. Būti džentelmenu reiškia šiek tiek daugiau nei atidaryti duris ar būti mandagiam. Jums privaloma išmanyti bent bendrąsias etiketo taisykles.

Galiausiai, kai visomis viliojančiomis savo savybėmis užbursite moterį, kaip tai išlaikyti? Tiesiog turite išsiaiškinti, kas iš tiesų ją „užveda”, ir tai jai duoti. Tačiau pakeliui galite ją šiek tiek ir paerzinti. Tuo tarpu, kol išsiaiškinsite, kas išties užkaitina jūsų suviliotą moterį, duosime dar keletą patarimų, kaip išlaikyti jos susidomėjimą.

Views All Time
Views All Time
1301
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!