Taigi, kaip vilionių metu išlaikyti moters susidomėjimą?

Priverskite ją jaustis gražia. Vyras, nebijantis parodyti moteriai, kokia ji graži (jei tai yra tiesa), „uždirbs” aukščiausių balų, nes tokiu būdu jis patenkins vieną didžiausių moteriškų poreikių. Tad kitą kartą kai prisiartinsite prie moters, pasakykite kažką panašaus į „Jūs tokia graži, kad tiesiog pagalvojau tikrai turėčiau jums tai pasakyti”.

Parodykite, kad jums rūpi malonumai. Įsitikinkite, kad moteris mato jus, kaip besimėgaujantį procesu, o ne vien siekiantį tikslo. Jai gali susidaryti įspūdis, kad esate savanaudis, o ji jums nerūpi. Vienintelis jūsų tikslas yra leisti jai suprasti, kad jums rūpi jūsų abiejų malonumas.

Suteikite jai visą malonumą, kurio troškta. Vyras, kuris iš tiesų nori suteikti moteriai malonumą, privers ją jaustis taip, tarsi jos kūnas yra šventovė. Jei suteiksite jai visą malonumą, kurio ji trokta, sulauksite tokio atsako, kurį, tikimės, kad sugebėsite suvaldyti. Garantuota.

Orgazmų įvairovė. Moterims patinka orgamai, pasiekiami ne tik sueities metu. Visas jos kūnas nusėtas erogeninėmis zonomis, tad pasitelkite savo fantaziją ir leiskitės į kelionę po paslaptingą moters kūną.

Views All Time
Views All Time
1333
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!