Amžinas klausimas: kodėl kai kuriems vyrams užtenka tik pažvelgti į moterį ir ji pasirengusi tuojau pat griūti su juo į lovą? Kas kaltas dėl to? Kerintis žvilgsnis? Atletiškas kūno sudėjimas? 25 centimetrų iškilimas tarp kojų? Kažin. Sieti seksą tik su penio ilgiu, vadinasi, iš karto eiti klaidingu keliu…

Pažįstami vyrai klausė manęs, ką jie turėtų padaryti, kad moterys pamestų galvas dėl jų. Todėl, jei jums užteks kantrybės perskaityti visą rašinį, kuris labiau primena mokymo vadovėlį, ir pasinaudosite šiais patarimais, neabejoju, kad jūsų išrinktoji nepajėgs atsispirti ir greitai atsidurs jūsų lovoje. O jei ypač palankiai susiklostys aplinkybės ir per 24 valandas.

Svarbiausia – pasitikėjimas

“Kai vyras lieka su moterimi intymioje aplinkoje, labai svarbu, ką jis jai kalba, – teigia knygos „Sex Watching” autorius Milton Dimond. Nes ir meilė, ir seksas – bendravimo formos. Pokalbiai lovoje – itin galingas vyrų ginklas. Moterys tiesiog eina iš proto dėl tų vyrukų, kurie turi ką pasakyti lovoje. Moterims vyro seksualumas – tai pirmiausiai seksualus jo balsas ir mokėjimas bendrauti.”

Žinoma, moterims patinka romantiški, subtilūs ir delikatūs pokalbiai. Tačiau nepamirškite, kad moterys turi nepaprastą dovaną: sugebėjimą tučtuojau pajausti, kai joms pradedama meluoti. Ir jos linkusios prisiminti vyro melą ilgam, jei ne visam laikui. Todėl, jei vyras nori „paimti” moterį į lovą, nereikėtų pradėti girtis, kad dirba kurioje nors solidžioje firmoje. Juo labiau jei ten jis užima tik kuklias vadybininko pareigos. Taip pat neprasižiokite ir apie gaunamą „solidų” atlyginimą. Moteris iš karto pajus falšą ir tada jums niekada nebepavyks palįsti su ja po viena anklode.

Romantika – puikus dalykas, tačiau ir ji turi išimčių. Sutinku, kad kiekvienai moteriai malonu, kai ją vadina meilės deive, nuostabia ir nepakartojama, kad tokios moters iki šiol nebuvote sutikę, kad pažįstate ją tarsi šimtą metų. Visa tai – jau milijonai kartų girdėta ir atgyventa. Tokiais pasakymais moters nesuviliosite. Bet jei pasakysite jai „ūkiškai”, tarkim, kokia ji rūpestinga, supratinga, prisipažinsite, kad ji – vienintelis žmogus, kuriai galėtumėte atverti savo širdį ir ji daug greičiau ištirps. Kitas pavyzdėlis. Jei jūsų moteris yra didžiakrūtė, tik dėl Dievo meilės neišsproginkite akių vėpsodami į jas. Apsimeskite, kad visai ne jos kelia didžiausią susidomėjimą. (Nors gal iš tikrųjų būtent jos ir sužavėjo). Sakykite, kad pirmiausiai ji traukia kaip asmenybė ir įdomi pašnekovė. Ir moteris bus maloniai nustebinta. Juk nemažai moterų net varžosi turėdamos itin iškilų biustą. Žodžiu, veikite apdairiai…

Neskubėkite kišti ranką už kelnaičių

Kaip manote, ką nori išgirsti moterys iš jūsų? Atliktas ne vienas tyrimas, kur įrodyta, kad moterims itin svarbūs atviri ir nuoširdūs pokalbiai, priverčiantys vyrus suklusti, kad jos galėtų pasijausti ne tik protingos, bet ir seksualios. Norėtumėte paklausti, kokio turinio tie pokalbiai? Gerai jau gerai, pateiksiu keletą pavyzdžių.

Pasak minėto knygos autoriaus, tokiais atvejais labai gerai būtų naudoti metodą “Sukelti užuojautą ar gailestį”. Tarkim, jūs sakote: “Aš niekada nesupratau moterų. Gal tu padėsi man suprasti?” Padarote pauzę laukdami patvirtinančio atsakymo (galvos linktelėjimo ar susidomėjusio žvilgsnio) ir tęskite: „Papasakok, kaip tu įsivaizduoji idealų vyrą”.

Меtodas “Man reikia iš tavęs daugiau, nei įsitempti į lovą ar užkišti ranką už kelnaičių”. Vyras galėtų pasakyti: „Kodėl taip sunku rasti moterį, kuri iš tikrųjų norėtų rimtų santykių? Aš nematau jokios prasmės tik permiegoti, nes taip niekada iš tikro nepažinsi žmogaus.”

Меtodas “Sukelti reakciją priešingą gailesčiui ar užuojautai”.

“Šiandien nekaip atrodai, gal atsitiko kas?” Labai svarbu išprovokuoti savo partnerę atviram pokalbiui apie save, kurio metu ji galėtų įgyti pasitikėjimo jumis. Tačiau būkite atsargūs: kai kurios moterys gali jus neteisingai suprasti ir pereiti į kontrpuolimą pagal principą: „geriau pažiūrėk į save”.

Jeigu jums jau pradžioje pavyktų užkariauti moters pasitikėjimą, galite manyti, kad jūs įpusėjote suviliojimo kelią.

Nėra nieko paprasčiau – būti seksualiai patraukliu

Norint suvilioti moterį pagrindinį vaidmenį atlieka trys dalykai: charizmas, seksualinis patrauklumas ir pasitikėjimas. Tiesa, charizmas tiesiogiai nesusijęs su išorės duomenimis. Juk charizmatiški žmonės toli gražu nėra gražuoliai. Tačiau jie sugeba „priderinti” savo charakterį ir elgesį prie išvaizdos ir dažnai atsitinka taip, kad nuo vieno jų išraiškingo žvilgsnio moterys „pasirašo”. Juk seksualiausi vyrai tie, kurie niekada nepasiduoda: nėra įkyrūs ar agresyvūs, o atkaklūs ir mandagūs. Labai sunku atsakyti vyrui, kuris tiesiog trokšta tavęs ir nepaprastai to siekia.

Būti seksualiai patraukliu – nėra nieko paprasčiau. Viskas susiveda į du dalykus: mokėjimą klausyti ir įsisavinti gestų kalbą. Nei viena moteris neatsilaikys prieš vyrą, kuris iš tikrųjų jos klauso. Svarbiausia, nieko nereikia daryti, tiktai rodyti susidomėjimą. Moteris, jaučianti, kad visas jos pasakojimas dėmesingai klausomas, pasiryžusi atsiduoti vyrui visa širdimi. Ir aišku, dar vienas labai svarbus dalykas – laikyti liežuvį už dantų. Reikia pripažinti, kad vyrais labiau galima pasitikėti, nes jei ką nors prasitarsi tariamai draugei, tai paskui su kaupu, kas buvo ir nebuvo, apskries pusę miesto.

Labai svarbu vyriškio laikysena

Nepamirškite gestų. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kaip ji kalba ar net mėginkite nežymiai kopijuoti jos gestus. Jei partnerių gestai sinchroniški – tai akivaizdus ženklas, kad jie supranta vienas kitą iš pusės žodžio. Juk vienodi gestai ar beveik kartu ištarti tie patys žodžiai liudija apie vienodą požiūrį į aptarinėjamą temą ir apskritai į gyvenimą. Iš to galima drąsiai daryti išvadą apie jūsų pąžiūrių artumą.

Papildyti visa tai galima nebent atitinkamomis intonacijomis, kurios taip pat suartina ir nei viena moteris paskui nepajėgs ištarti jums „ne.” Ne mažiau svarbu ir vyriškio laikysena. Pavyzdžiui, jei vyras sėdės susigūžęs, tarsi suglebęs, moteriai susidarys įspūdis, kad jis – prispaustas skolų, bėdų, rūpesčių. Žodžiu, labai nelaimingas. O jei jis sėdės tiesiai, galvą net kažkiek palenkęs į priekį – tai patikimo ir turinčio tvirtą pagrindą po savo kojomis vyriškio laikysena.

Dažniau žvelkite į partnerės akis

Norėdami padaryti įspūdį moteriai, išnaudokite viską, ką turite. Jei jūs žinote, kad moterims patinka jūsų užpakalis, nešiokite aptemptus džinsus. Turite išraiškingą žvilgsnį – dažniau žvelkite į partnerės akis.

Mėginkite atkreipti moters dėmesį ir tomis kūno vietomis, kur tikitės jos glamonių. Tarkim, jei į kelnes įsiversite madingą, originalų diržą, būtinai už jo „užklius” skvarbios moters akys. Ir tuojau pat šmestelės mintis , o kažin, koks ten, po kelnėmis…

Turbūt visi vyrai žino, kad 80 proc. moterų pirmiausiai atkreipia dėmesį į jo akis. Norite, kad jūsų žvilgsnis būtų seksualus ir nepakartojamas? Tačiau pirmiau reikėtų parepetuoti prieš veidrodį. Bent jau pradžioje nuo skleidžiamų kibirkštėlių turėtų išsiplėsti vyzdžiai iki pat kraštų! O jei vis dėlto nepavyko tai padaryti? Norite žinoti, kaip? Labai paprasta. Iš pradžių pažiūrėkite intensyviai į tolį, o paskui į jos akis ir vyzdžiai akimirksniu išsiplės ir „išduos” jūsų jaudulį… O moteris, pamačiusi aiktelės iš nuostabos, nes supras, kaip ji patinka jums…

Views All Time
Views All Time
1847
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!