Mokslinių tyrimų metu apskaičiuota, kad moteriai užtenka nuo 90 sekundžių iki 4 minučių nuspręsti, ar vyras jai patrauklus. Tačiau pirmasis įspūdis ne visada atspindi Jūsų gebėjimą apžavėti moterį išlavintu ir aštriu liežuviu. Flirtas yra menas, o Jūs galite tapti tobulu menininku šioje srityje. Jei norite išmokti užkariauti moterį, nepraleiskite progos ir skaitykite toliau.

Esminis instinktas

Flirtas yra visiškai natūralus ir žmogaus prigimčiai būdingas veiksmas. Jį galima vadinti esminiu instinktu, nes tik jo siunčiami impulsai verčia mus bendrauti su priešingos lyties atstovais. Kitu atveju, žmonių rūšis būtų išnykusi prieš daugelį amžių.

Kartais mums sunku susipažinti ir pradėti flirtuoti, nes šis procesas yra paremtas nerašytų taisyklių rinkiniu. Jų nežinodami greitai pasimetame interpretuodami tam tikrus veiksmus ar žodžius ir neteisingai išreiškiame save, tuo suklaidindami aplinkinius.

Du paprasčiausi flirto būdai

Nekaltas kasdieninis flirtas. Tai gali būti flirtavimas dėl linksmumo, noro nuvyti nuobodulį bei pagyvinti vakaro atmosferą.

Flirtas su aiškiu tikslu ar troškimu. Flirtuojant numatoma tolimesnė įvykių eiga ir konkretesnė nauda.

Pasak įvairių tyrimų rezultatų, flirtuojant svarbiausia yra:

  • Kūno kalba – 55%
  • Balso tembras – 38%
  • Visa tai, ką sakome – tik 7%

Ir, žinoma, praktika, praktika ir dar kartą praktika…

Kur ir su kuo?

Flirtuoti galite bet kur ir bet kada, svarbiausia, kad aplinkui būtų pakankamai daug gražių merginų. Tačiau nereikėtų pamiršti šiek tiek atsargos bendraujant su ištekėjusiomis ar savo antrąją pusę jau suradusiomis merginomis. Prisiminkite, kad Jūsų pagrindiniai ginklai yra pasitikėjimas savimi ir žavesys.

Net prieš kelionę į džiungles įvertinkite savo galimybes išgyventi

Jei nenorite gailėtis dėl nesėkmingo bandymo sužavėti patikusią moterį, prieš mėgindami ją sudominti, kritiškai įvertinkite situaciją. Jūsų siekiamybė turi būti:

  • Moterys, kurios Jums atrodo žavios ir patrauklios.
  • Moterys, kurios, Jūsų manymu, nesidrovi flirtuoti.

Taip pat pagalvokite apie faktą, kad moterys mieliau bendrauja su aukštesniais ir šiek tiek už jas vyresniais vyrais, kurie yra materialiai nepriklausomi bei turi tam tikrą statusą visuomenėje.

Patariame atkreipti dėmesį į faktą, kad vyrai dažniausiai linkę pernelyg gerai apie save galvoti, pasikliauti vidiniu žavesiu ir išoriniu grožiu. Moterys pastarąsias savybes vertina kur kas atsargiau. Neretai aplinkiniams patraukli moteris, savo išvaizdą ir žavesį vertina itin kritiškai.

Klausiate kaip? Visada su šypsena!

Kiekvienas žmogus turi savitą flirtavimo stilių, tačiau viena bendravimo sklandumą užtikrinanti taisyklė yra privaloma visiems. Nepamirškite šypsotis ir visada būti geros nuotaikos.

  • Rodykite susidomėjimą, jausmus ir pagarbą. Jūsų veidą visada turi puošti šypsena.
  • Prisiminkite derinį – komplimentas ir šypsena.
  • Prašykite pagalbos ar patarimo su šypsena veide.
  • Būkite savimi, tačiau stenkitės atrodyti kuo įmanoma geranoriškiau ir optimistiškiau nusiteikęs.

Nemeluokite, neapsimetinėkite ir nesigirkite.

Priverskite ją juoktis. Nebijokite moteriai parodyti savo meilės ir palepinti jos išlavintomis džentelmeno manieromis. Provokuokite, tačiau darykite tai švelniai. Didinkite seksualinę įtampą.

Daugiau klausykite ir mažiau kalbėkite patys. Geras klausytojas yra tas, kuris aktyviai reaguoja į girdimą informaciją, perfrazuoja moters žodžius ir pateikia jai klausimus, pvz.: „Nejaugi, vidurnaktį tave paliko visiškai vieną autobusų stotyje? Kaip tau pavyko grįžti namo?”. Nepersistenkite, kad neatrodytumėte pernelyg beviltiškas.

Jei jau susipažinote su situacija, pasiruoškite veikti. Klausiate, kaip užmegzti akių kontaktą? Kaip pradėti pokalbį ir, svarbiausia, ką pasakyti? Kaip ją įkvėpti? Atsakymus į šiuos klausimus rasite tolimesniuose Kazanovos patarimų straipsniuose…

Views All Time
Views All Time
2324
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!