4 vyrų tipai, kurių reikia kiekvienai vienišai moteriai

Sweet happy couple love Straipsniai.lt

Vienišos moters gyvenime reikalingi vyrai

Kai moteris yra išsiskyrusi arba tiesiog mėgaujasi vienatve, ji gali leisti sau tai, kas buvo „draudžiama” tada, kai ji buvo įsipareigojusi vyrui – slapti pokalbiai, flirtas, šypsenos, viliojančios žinutės, linksmybės su vyrais. Tai tarsi paimti maišelį saldainių iš tamsiausio spintelės kampo, nes Jūs nusprendėte, jog dieta be saldumynų yra absoliuti nesąmonė.

Laisvės oro gurkšnis yra kupinas testosterono, kuris daro Jus patrauklia ir geidžiama bei duoda taip išsvajotą pasitikėjimą savimi, kurio netekote sugriuvus santykiams. Taigi, susipažinkime su keturiais vienišai moteriai taip reikalingais vyrų tipais.

Straipsniai 1 reklama

1. Draugas, kuriam nejaučia seksualinio potraukio

Be abejo žinote, kad jis turi penį, tačiau net negalvojate apie tai. Tikitės, kad jis lygiai taip pat galvoja ir apie Jus. Jei turite tokį draugą, tuomet gausite paprastą ir pastovią testosterono dozę, kurios niekas nesunaikins, na, nebent jo mergina.

Svarbiausia, kad šis draugas Jus išklauso, nesistengia palaikyti vyrų pusės, patikina Jus, kad Jūsų buvusysis yra tikras kaliausė ir daro tai nuoširdžiai. Draugas yra tarsi Jūsų brolis, tiesiog Jūsų mamos skirtingos.

2. Draugas, kuriam jaučia seksualinį potraukį

Žinote, kad jis turi penį, pagalvojate apie tai, tačiau nesiimate jokių veiksmų. Ir gerai. Jums to nereikia. Tam yra svarbi priežastis dėl ko judu nesugriūsite į lovą, nes iš ten nebus kelio atgal ir kuo labiau atidėliosite, tuo geriau suprasite, kad ši mintis yra niekam tikusi. Patarimas: venkite kartu nusigerti.

Tačiau tai nereiškia, kad jo draugijoje negalite pasiskųsti vyrų gimine, pasipasakoti kokius iš buvusiojo esate gavusi komplimentus, ką veikdavote kartu ir privesti jį pavydėti. Tai lyg pigus mėsainis iš pakelės užeigos. Nekenkia sveikatai, jei valgomas retai.

3. Draugas gėjus

Gryniausia klasika – vienišos moterys ir gėjai dera lyg braškės bei šampanas. Nė svajoti negalite apie geresnę kompaniją žiūrėti „Seksą ir miestą”, pasiskųsti vyrais ir pasidžiaugti Kere Bredšo. Galiausiai, gėjai visgi yra vyrai, tik kad miega su vyrais.

Bendraudamos su gėjais geriau suprasite vyrus. Svarbiausia, kad gėjus iš Jūsų nesitikės nieko daugiau nei draugystė.

4. Už jūrų marių esantis draugas flirtui

Galbūt jį susitikote per verslo susitikimą, o gal jis yra senas studijų laikų bičiulis ar draugas iš „facebook”. Tiesą pasakius viskas, kas tarp judviejų yra, tai tik vaikiškas smalsumas ir trys valandos kelionės. Todėl nėra jokios rizikos, jog įvyks kas nors daugiau.

Nepaisant to, nederėtų nepakankamai įvertinti dvidešimties minučių trukmės pokalbių telefonu jėgos, ypač, jei Jūsų seksualinis užtikrintumas krenta. Galite suorganizuoti kažką panašaus į pasimatymą su jo ausimis ir burna, žinoma be tikros burnos konkrečiam veiksmui.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]