Ką daryti, jog vyrai Tavimi žavėtųsi?
| | | |

Ką daryti, jog vyrai Tavimi žavėtųsi?

Mus pykina nuo moterų, kurios bando užgrobti valdžią. Net žiūrint į dailiosios lyties užvaldytus draugus, noris skelti jiems antausį ir rėkti „būk vyras!“. Mes gerbiame ir norime klausyti tų moterų, kurios kontroliuoja žaismingai ir vos vos pastebimai. Taip, kad žinotume tik mes dviese, jog darysiu taip, kaip jinai norės, bet nepastebėtų mano draugai. Atsilygink man miegamajame. Ir ten aš noriu klausyti Tavęs. Šypsokis, net kai Tave drabsto purvais, net tada, kai vos pavelki kojas. Juokauk su savais ir su kitais vyrais. Kartais pažaiskime Monopoli, bet dažniau žaidimus įtrauk į mūsų guolį. Kiekvienam vyriškiui to trūkstą, bet tik keli tai išdrįstame pasakyti. Mums nesmagu prisipažinti: „Maryte, aš norėčiau šiandien, kad būtum persirengusi kiškučiu“. Cha cha… Priversk mus laukti. Tik jau ne parduotuvėje, kurioje pusvalandį apžiūrėsi, kokią lėkštę geriau pirkti, keturkampę ar ovalią. Mes kaip grobuonys moters trokštame čia ir dabar, o po to, ypač, jei ji lengviau pasiekiama, po truputį darosi nebeįdomu. Būk paslaptingesnė, surežisuok savo mini spektaklį taip, jog mes net nesuprastumėme, o lauktumėme, nerimautumėme, norėtumėme paskubinti greičiau grįžti, greičiau nusirengti ir panašiai. Ištvirkusi nelygu seksuali. Būk seksuali, to mums tikrai reikia. Tik niekada nemaišyk seksualumo su ištvirkimu. Išvirkusios moters mums reikia kartais, bet ne kasdien, ne prie kitų žmonių.

Kas privers mane beprotiškai įsimylėti?
| | | |

Kas privers mane beprotiškai įsimylėti?

Jūs turbūt laužote galvą, kaip sukaupti pakankamai pinigų romantiškoms atostogoms dviese kur nors šiltuose kraštuose… Tačiau pamirštate, jog svarbiausi dalykai slypi smulkmenose, o kasdienis dėmesys paskatins Jūsų damą Jus įsimylėti iš naujo. Dovanų moterys tikisi gauti per gimtadieni bei šventes, tačiau tada ji gaus ir daugiau dovanų, Jūsų dovana bus tik viena iš daugelio. Kur kas smagiau ir romantiškiau bus, jei ją nustebinsite be jokios priežasties. Ji tai supras kaip neginčijamą Jūsų meilės įrodymą, nes kas jau kas, o moterys puikiai žino kaip vyrams sunku yra išrinkti dovaną moteriai. Faktas, kad dovaną nupirkote spontaniškai, o ne kokia nors proga, pavyzdžiui, gimtadienio, reiškia, jog dovana įgauna papildomą vertę, o kas svarbiausia, rodo, kad esate originalus. Žinoma, dėl dovanos neprivalote ištuštinti savo banko sąskaitos. Dovanos kaina nėra svarbi, svarbiausia kokį įspūdį daro dovana, o tai nevisada matuojama pinigais. Dovaną galite ir padaryti pats. Atlikite koki nors darbą už ją. Jums tai gali būti smulkmena, kuri neatima daug laiko, tačiau Jūsų moteriai tai gali būti tikras lobis, ypač po sunkios darbo dienos. Jei imatės kokio darbo, kurio ji nemėgsta, parodote, kad ja rūpinatės. Padėdami mylimai moteriai išvaduojate ją iš nemėgstamų darbų vergijos ir ji galės skirti daugiau laiko Jums. Nekalbėkite štampais ir nesitikėkite, kad banalus „tu gerai atrodai” padarys stebuklus.

4 vyrų tipai, kurių reikia kiekvienai vienišai moteriai
| |

4 vyrų tipai, kurių reikia kiekvienai vienišai moteriai

Kai moteris yra išsiskyrusi arba tiesiog mėgaujasi vienatve, ji gali leisti sau tai, kas buvo „draudžiama” tada, kai ji buvo įsipareigojusi vyrui – slapti pokalbiai, flirtas, šypsenos, viliojančios žinutės, linksmybės su vyrais. Tai tarsi paimti maišelį saldainių iš tamsiausio spintelės kampo, nes Jūs nusprendėte, jog dieta be saldumynų yra absoliuti nesąmonė. Laisvės oro gurkšnis yra kupinas testosterono, kuris daro Jus patrauklia ir geidžiama bei duoda taip išsvajotą pasitikėjimą savimi, kurio netekote sugriuvus santykiams. Taigi, susipažinkime su keturiais vienišai moteriai taip reikalingais vyrų tipais. Draugas, kuriam jaučia seksualinį potraukį. Žinote, kad jis turi penį, pagalvojate apie tai, tačiau nesiimate jokių veiksmų. Ir gerai. Jums to nereikia. Tam yra svarbi priežastis dėl ko judu nesugriūsite į lovą, nes iš ten nebus kelio atgal ir kuo labiau atidėliosite, tuo geriau suprasite, kad ši mintis yra niekam tikusi. Patarimas: venkite kartu nusigerti. Tačiau tai nereiškia, kad jo draugijoje negalite pasiskųsti vyrų gimine, pasipasakoti kokius iš buvusiojo esate gavusi komplimentus, ką veikdavote kartu ir privesti jį pavydėti. Tai lyg pigus mėsainis iš pakelės užeigos. Nekenkia sveikatai, jei valgomas retai.

Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?
| |

Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?

Ar kada nors pagalvojote, kad flirtavimas yra naudingas sveikatai? Tikite tuo ar ne, bet tai yra tiesa. Mokslininkai įrodė, kad flirtavimas suteikia daug pozityvių pojūčių, pagerina nuotaiką ir nulemia puikią savijautą. Iš tiesų, flirtas labai malonus ir naudingas. Tuo net neabejoja dauguma moterų ir vyrų. Koketuojama visur: kurortuose, parduotuvėse, kavinėse ar net gytydojo kabinete. Medikai vienišiams kartais net rekomenduoja lengvą flirtą kaip gydomąją priemonę. Atliktų tyrimų rezultatai parodė, kad flirto poveikio savijautai paslaptis yra ta, kad jis skatina laimės hormonų išsiskyrimą. Beje, nereikėtų flirto painioti su neištikimybe, nes tai visiškai skirtingi dalykai. Flirtas nebūtinai turi baigtis seksualiniais santykiais, mat jo pagrindinė užduotis visai kitokia. Juo siekiama sužadinti partnerio vaizduotę, susidomėjimą jumis, suintriguoti bei gauti malonumą bendraujant. Didžiausias nekalto flirto su kolega darbe ar gatvėje sutiktu nepažįstamuoju privalumas yra tas, kad jis padeda lengviau susidoroti su stresu, ramina ir nuteikia vien tik teigiamoms emocijoms. Flirtavimas skatina stengtis išlaikyti savo kūno formas bei padeda numesti svorio. Koketuodami jūs ne tik jaučiatės gražesni, bet tokie iš tikrųjų ir atrodote. Flirtavimas su mylimuoju dar labiau sustiprins jūsų santykius, na, o vienišiems padidins galimybes susirasti antrąją pusę. Norite žinoti, kokia yra didžiausia sėkmingo flirtavimo paslaptis? Jums tereikia parodyti žmogui, kad jis jums yra patrauklus.

Mandagus flirtavimas
| |

Mandagus flirtavimas

Bandyti sužavėti, flirtuoti galima įvairiai. Flirto esmė yra užmegzti pokalbį. Maloni šypsena ir akių kontaktas padeda nugalėti iš pradžių atsiradusį drovumą. Flirtuojant kitam asmeniui parodoma, kad juo domimasi ir norima jį geriau pažinti. Kita pusė gali tai priimti kaip signalą ir taip pat parodyti dėmesį, nusišypsoti. Kaip atpažinti, kad su jumios flirtuojama? Vieni žmonės tai daro labai akivaizdžiai, kiti labai subtiliai ir kukliai. Ne visuomet lengva pažinti flirtuojantį. Kartais žmogus nesamoningai perduoda signalus, kuriuos aplinkiniai gali klaidingai interpretuoti. Pagrindiniai požymiai, kad su jumis flirtuojama gali būti maloni šypsena, malonus žvilgsnis, mirktelėjimas, linktelėjimas galva, sumirksėjimas akimis, paskui jos nusukamos į šalį, komplimentai, “netyčiniai” prisilietimai. Požymiai, kurie byloja, kad jumis nesidomima tai paviršutiniškas akių kontaktas, žvilgsnio nukreipimas į kitą asmenį, nuobodžiaujantis, vangus žvilgsnis, nusisukimas, neatsakymas į šypseną, nusukamas žvilgsnis, kai tik bandoma ieškoti akių kontakto. Kad ir kaip bandytumėte sudominti jums patinkantį žmogų, darykite tai maloniai, neįkyriai, stebėkite kokius signalus jums siunčia antroji pusė ir per Valentino dieną vieniši nebūsite.

Flirtavimo menas arba kaip flirtuoti
| |

Flirtavimo menas arba kaip flirtuoti

Esi sėkmingas, turi gerą darbą, važinėji puikiu automobiliu ir tavo atlyginimo gali daugelis pavydėti. Kodėl tuomet vis dar esi vienišas? Viena iš priežasčių – gali būti, kad tu esi per drovus, kad flirtuotum su vietinėm merginom. Reikia kažką daryti, nes tikimybė, kad mergina prieis prie tavęs ir pasakys: “Atsiprašau, tu man atrodai patrauklus. Gal norėtum nuvykti kur nors puodeliui kavos?”, beveik neegzistuoja. Bent jau Vilniuje (mūsų gražiojoje ir nuostabiojoje išlepintų mergaičių sostinėje) gali šito nesitikėti. Turbūt jau suvokei, kad tau būtina kažkokiu būdu inicijuoti kontaktą, o tam reikia būti aktyviu ir imtis iniciatyvos. Nereikia tikėtis, kad gyvenime dalykai įvyksta savaime. Jei nieko nedarysi, be abejo, viskas įvyks, bet ne tau… Tu esi vyras ir tu privalai imti tai, ko nori ir siekti troškimų! O kaip tai daryti?. Pats pirmiausias žingsnis – sužinoti, ar moteris yra tavim susidomėjusi. Viską galima sužinoti flirto pagalba. Jeigu flirtas yra kokybiškas ir tu pastebi, kad mergina su malonumu veliasi į tavo žaidimą, tikėtina, kad ji susidomėjusi tavimi. Viskas labai paprasta: tau reikia prieiti prie jos, sudominti ją galutinai ir užbaigti sandėri gaunant jos telefoną. Prieš pradėdamas flirtuoti, suvok flirto esybę. Flirtas glaudžiai susijęs su susidomėjimu, todėl nešvaistyk laiko ir jėgų – neflirtuok su moterimi, kuri tavęs nedomina ir kurios tu nenori pažinti šiek tiek giliau.

Flirtas
| |

Flirtas

Flirtas – lytinės elgsenos dalis, labiau būdinga moterims (nors flirto dalyviai yra tiek vyras, tiek ir moteris) ir kurios tikslas – pritraukti patinkančio, patrauklaus priešingos lyties asmens dėmesį. Flirtuoti dažniausiai imama kompanijoje, žmonių susibūrimo vietose, todėl patinkantis partneris iš kitų išskiriamas rodant tam tikrus ženklus – dažną, viliojantį žvilgsnį, padidintą dėmesį žodžiams ar elgesiui, žodžiais išsakomas susižavėjimas jo išvaizda ar dvasinėmis savybėmis. Vėliau, po pirmųjų pažinties minučių arba kito susitikimo metu gali atsirasti švelnūs, tarsi netyčiniai prisilietimai. Bendraujant flirto metu bandoma partnerį skatinti atvirai išsipasakoti, kartu kreipiant pokalbį taip, kad patinkantis asmuo pats pasakotų savo gerąsias savybes. Flirtuojantis asmuo taip pat nevengia save parodyti iš teigiamos pusės, pvz., savo supratingumą, užjautimą, žinias ar išvaizdą, tačiau neretai palieka tam tikrą paslaptingumo elementą. Moterys flirtuodamos mėgsta sukelti vyro gailestį pasakodamos apie savo silpnumą, bejėgiškumą, atramos ir užuovėjos poreikį; ištekėjusi moteris gali pabrėžti, koks grubus jos vyras ar sekinantys neklaužados vaikai. Flirtui yra būdingas tam tikras santykių neapibrėžtumas: partneriui aiškiai rodoma, kad jis patinka ir jo iniciatyva bus sutikta palankiai, tačiau vengiama nedviprasmiškai nurodyti, kad santykiai išsivystys iki pat sekso ar sueities.

15 flirto taisyklių
| |

15 flirto taisyklių

Geras flirtas – itin svarbus kiekvienos merginos ginklas. Jeigu nori suvilioti tau patinkantį vaikiną, pasikliauk savo žavesiu ir nepamiršk su juo flirtuoti. Taigi, kad būtų lengviau flirtuoti, pateiksime 15 flirto taisyklių, kurias ne tik perskaityk, bet ir pasistenk įsisavinti. Būk žaisminga! Rimtos merginos gąsdina vaikinus. Flirtuodama nesiek naudos, o mėgaukis. Būk tikra, kad flirtuodama linksminiesi, nes kitaip flirtas bus siaubingas. Meilikauk, tačiau neįkyriai ir nebanaliai. Taip tikrai suminkštinsi kiekvieno vaikino širdį. Prisistatydama paduok ranką. Fizinis kontaktas užmezga ryšį. Užmegzk akių kontaktą. Vaikinas jausis tau artimesnis. Tik nepersistenk, nes žvilgsnis gali trikdyti. Kreipkis į vaikiną vardu. Bendravimas bus asmeniškesnis. Klausinėk įdomių dalykų. Klausinėjimas – tas pats kas meilikavimas. Vaikinai jaučiasi patenkinti pasakodami apie save. Sėdėk ramiai, nesimuistyk! Kitaip tikrai nesudominsi vaikino. Klausykis įdėmiai. Parodyk vaikinui, kad tau įdomu su juo bendrauti. Žaisk su plaukais. Tai visada žavi vaikinus. Kuždėk jam į ausį. Taip atsidursite arčiau vienas kito. Sugalvok vaikinui mielą pravardę. Tik jokių gyvūnų: kačiukų, meškiukų, zuikiukų ir pan. Visada pasitikėk savimi! Pasitikėjimas savimi suteikia žavesio. Jeigu vaikinas gražiai prašo, duok jam savo telefono numerį, tačiau ne iš pirmo karto. Jeigu vaikinas bus atkaklus, vadinasi, jis tikrai nori jį turėti.

Kaip flirtuoti trumposiomis žinutėmis?
| |

Kaip flirtuoti trumposiomis žinutėmis?

Flirtavimas trumposiomis žinutėmis nelabai skiriasi nuo flirto realiame gyvenime, tik yra lengvesnis, rašo ezinearticles.com. Daugelis žmonių pripažįsta, kad merginoms geriau sekasi rašyti žinutes. Tai turbūt todėl, kad jos išsiunčia kokį 100 kartų daugiau trumpųjų žinučių nei vyrai, tad jos labiau moka bendrauti jomis. Tačiau merginos dažnai siunčia nuobodžias vienos eilutės ilgumo žinutes. Pavyzdžiui, jei vaikinas išsiunčia merginai tokią žinutę: „Labas, kaip sekasi? Ar buvai vakar vakarėlyje?“ beveik 50 proc. atvejų jis gaus vienos eilutės žinutę be jokio klausimo, pavyzdžiui. „Ne, nebuvau“. Toks atsakymas vadinamas nuobodžiu ir niekur nevedančiu. Mobilusis telefonas turėtų blokuoti ir sugrąžinti siuntėjui tokią žinutę su prierašu „pagyvink savo žinutę“. Blogiausia yra tai, kad merginos net nesupranta, kad tokiomis savo žinutėmis mažina savo šansus. Bet koks mąstantis vaikinas pasiieškos įdomesnės pašnekovės. Geras atsakymas į minėtą vaikino žinutę būtų maždaug toks: „ne, nebuvau, nenorėjau, kad tu pavydėtum. O tu?“. Dabar vaikinas gali atsakyti, tuo pratęsdamas pokalbį. Tai ir yra flirtas. Kaip ir tikrame gyvenime, taip ir rašydami žinutes vaikinai ir merginos yra skirtingi. Kas gi rodo iniciatyvą? Taip, vaikinai. Jie gauna merginos telefono numerį ir bando užmegzti pokalbį.

Flirtavimo menas
| |

Flirtavimo menas

Ar kada nors tu “kikenai” išgirdusi pokštą? Arba žiūrėjai ilgiau į Jos/Jo akis, nei paprastai? Jeigu taip, tai tu flirtavai. Flirtas yra apibrėžiamas kaip lytinės elgsenos dalis, labiau būdinga moterims (tačiau flirtuoja tiek vyrai, tiek moterys) ir kurios tikslas – pritraukti patinkančio, patrauklaus priešingos lyties asmens dėmesį. Apskritai, jeigu tave traukia asmuo, jūs flirtuojate norėdami pažinti žmogų ir pamatyti ar jūs jam taip pat patinkate. Toks flirtavimas paveikia jūsų poelgį, kūno kalbą, ir / arba fizinė kontaktą. Kūno kalba, fiziniai judesiai ir gestai, kurie perteikia mūsų emocijas, yra daug galingiau, nei pasakomi žodžiai. Pasak ekspertų, mūsų nekalbamoji kūno dalis sudaro 50% to kaip mes bendraujame, be to mūsų balsas atstoja 38% pasakytų žodžių, o tai ką pasakome tik mažus 7%. Mes dažnai nesuprantame jog bendraujame net ir tada kai mūsų kūnas siunčia paprastus signalus. Kadangi kūno kalba yra vienas svarbiausių faktorių bendraujant tarp skirtingų lyčių atstovų, tai be galo svarbu suprasti kada mes siunčiame šiuos signalus ir kada juos siunčia mums. Jei jūs suprantate, kūno kalbos pagrindus, jūs suprasite kaip jūsų partneris iš tiesų jaučiasi ir kokius signalus jūs siunčiate jam. Kūno kalba nėra tik drebėjimas ar šiurpulys, kuris eina per jūsų kūną. Ją sudaro daug ženklų, kurie apima flirtuojant, gestai, veido išraiška, akių kontaktas ir kūno laikysena.