Daugelis žmonių puikiai žino savo gyvenimo ir gyvenimo poroje taisykles, paprastai jos apsiriboja ištikimybe ir monogamija. Tačiau yra tokių svarbių santykių taisyklių, kurių garsiai neišsakome, bet tikimės, kad ne tik mes, bet ir mūsų partneris jų laikosi. Viena tokių nerašytų taisyklių – ribos neperžengimas, rašo „Yahoo!Health“.

Kokios vadinamojo ribos peržengimo sudedamosios dalys?

  • Internetinis flirtas
  • Intymūs šokiai su kitu žmogumi (ne savo partneriu (-e)
  • Nepažįstamųjų vaišinimas gėrimais
  • Per didelis meilumas su priešingos lyties atstovais
  • Kitų moterų (vyrų) komentavimas prie mylimojo (-sios)
  • Flirtas su padavėja (-u), pardavėja (-u) ir pan.

Vienu ar kitu momentu beveik visi įsimylėjėliai įsitraukia į šį pavojingą flirtą, ypač tuo atveju, jei jų antroji pusė nebekreipia į juos dėmesio. Juk kartais sunku nesureaguoti į žavaus vaikino žvilgsnį autobuse arba atsilaikyti nepasimaivius prieš simpatišką padavėją.

Nors daugelis mūsų nė neketina imtis kažko daugiau, nei šis pirminis flirtas, toks elgesys paprastai nepatinka antrosioms pusėms ir mūsų santykiuose kelia įtampą. Neišvengiamai kyla klausimas: kada priartėjame prie ribos ir kada ją peržengus jau per vėlu grįžti atgal?

Paklausti, ką jie laiko ribos peržengimu, žmonės atsakė įvairiai, bet daugelis sutiko, kad toks „ribos peržengimo“ elgesys yra liūdinantis, o tik su seksualumu susijęs flirtas kelia rimtų rūpesčių ir tampa išbandymu santykiams.

Taigi net 80 proc. apklaustųjų pasakė, kad jiems būtų neramu, jei jų antroji pusė intymiai šoktų su kitu žmogumi, bet tik 50 proc. apklaustųjų sakė nuliūstų, jei jų brangusis ar brangioji pakomentuotų patrauklią praeivių ar įžymybių išvaizdą.

Akivaizdu, kad mes nesame bepročiai ir nesitikime, jog mūsų partneriai staiga apaks tik todėl, kad yra mums įsipareigoję. Juo labiau nėra nieko bloga, jei jums ar jūsų meilei patinka Clooney ir Angelinos, nes mes puikiai suprantame, kad fantazijos neturi nieko bendra su realybe.

Vis dėlto kai viena iš fantazijų virsta realybe ir tampa grėsme, pavyzdžiui, brangusis nuperka gėrimą kitai merginai, slaptai kolekcionuoja pornografiją ar slapta rašo trumpąsias žinutes – riba jau peržengta. Galbūt jūs ir neišduodate antrosios pusės, bet išsiurbiate iš jo ( -s) emocijas, pasitikėjimą, intymumą ir kitus ypatingus jūsų santykių bruožus.

Svarbiausia yra tai, kad nuolat peržengdami ribas ir neva nekaltai flirtuodami su kitais žmonėmis parodome, jog nepakankamai gerbiame ir vertiname savo mylimąja ar mylimąjį. Tas, kuris nuolat įsivelia į flirtą su priešingos lyties atstovu, nėra jautrus ir negerbia partnerės jausmų. Tai gali būti perspėjamasis būsimos išdavystės ženklas.

Taigi kai kitą kartą jūsų meilė nenužiūrės patrauklaus nepažįstamojo ar žavios nepažįstamosios, kodėl jums neapdovanojus jo ( -s) padėkos bučiniu ar netgi maža dovanėle?

Views All Time
Views All Time
899
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!