Ar kada nors tu “kikenai” išgirdusi pokštą? Arba žiūrėjai ilgiau į Jos/Jo akis, nei paprastai? Jeigu taip, tai tu flirtavai.

Flirtas yra apibrėžiamas kaip lytinės elgsenos dalis, labiau būdinga moterims (tačiau flirtuoja tiek vyrai, tiek moterys) ir kurios tikslas – pritraukti patinkančio, patrauklaus priešingos lyties asmens dėmesį. Apskritai, jeigu tave traukia asmuo, jūs flirtuojate norėdami pažinti žmogų ir pamatyti ar jūs jam taip pat patinkate. Toks flirtavimas paveikia jūsų poelgį, kūno kalbą, ir / arba fizinė kontaktą.

Flirtavimas ir Kūno kalba

Kūno kalba, fiziniai judesiai ir gestai, kurie perteikia mūsų emocijas, yra daug galingiau, nei pasakomi žodžiai. Pasak ekspertų, mūsų nekalbamoji kūno dalis sudaro 50% to kaip mes bendraujame,  be to  mūsų balsas atstoja 38% pasakytų žodžių, o tai ką pasakome tik mažus 7%. Mes dažnai nesuprantame jog bendraujame net ir tada kai mūsų kūnas siunčia paprastus signalus. Kadangi kūno kalba yra vienas svarbiausių faktorių bendraujant tarp skirtingų lyčių atstovų, tai be galo  svarbu suprasti kada mes siunčiame šiuos signalus ir kada juos siunčia mums.

Taigi, ka tai reiškia jums ir jūsų santykiams?

Jei jūs stebėsite porą, kuri yra įnikusi i pokalbį, pastebėsite kaip jie:

* Pakeičia poziciją taip jog matytų vienas kito veiksmus. Jie yra atsipalaidavę,  stebi vienas kitą.
* Keičiasi jų kvėpavimo tempas, kai jie toliau tęsia savo pokalbį.
* Pritaiko savo balso tembrą , taip jog atitiktų partnerio.

Jei jūs suprantate, kūno kalbos pagrindus, jūs suprasite kaip jūsų partneris iš tiesų jaučiasi ir kokius signalus jūs siunčiate jam. Kūno kalba nėra tik drebėjimas ar šiurpulys, kuris eina per jūsų kūną. Ją sudaro daug ženklų, kurie apima flirtuojant, gestai, veido išraiška, akių kontaktas ir kūno laikysena.

Nors tiek vyrams, tiek moterims kūno kalba yra kaip bendravimo priemonė, moterys paprastai siunčia penkis kartus daugiau seksualinės kūno kalbos signalų, nei vyrai.

Tarp labiausiai paplitusių kūno kalbos ženklų, štai keletas kurios apima:

* Asmeninė erdvė. Tai yra viena iš kūno kalbos dalių, kuri lengviausiai pastebima. Jei Jis/Ji įžengia į jūsų asmeninę ardvę, tai puikus ženklas jog Jis/Ji nori su jumis suartėti. Jei Jis/Ji per greit ją peržengia , ar per daug agresyvus jūs galite visa tai nutraukti.
* Rankų sukryžiavimas. Nėra geras ženklas. Tai paprastai reiškia, kad jis nėra suinteresuotas ir, kad laikas atsitraukti. Kai jūs bendraujate su asmeniu, sukryžiuotos rankos atspindi atsargumo ir gynybos poziciją.
* Šypsena. Šypsena sumažina įtampą. Tai rodo, draugiškumą, teigiamą požiūrį, gerą nuotaiką ir jog padarėte gerą įspūdį, taip pat parodo jog esate įdomus, ir įdomu su jumis bendrauti.

Flirtavimas ir pokalbiai

Pokalbiai vaidina svarbų vaidmenį flirtavimo procese, nes tai laikas, kai jūs iš tiesų daugiau sužinotie vienas apie kitą.Bendras tikslas yra išsiaiškinti, ar kitas asmuo yra tinkamas jums.

Raktas į tinkamą flirtavimo pokalbį yra tai jog turite atsiminti, kad vyrai ir moterys mąsto skirtingai. Bet, kuriuo atveju atsiminkite, kad:

* Klausykite ėdėmiai.
* Raskite bendrą pagrindą. Svarbiausias aspektas jūsų pokalbyje yra išsiaiškinti, ką bendra turite ar tai- hobis, draugai, darbas, kiti pomęgiai.
* Negalima kalbėti apie save per daug. Atsakykite į jo klausimus, tačiau nepamirškite paklausti apie jį taip pat.

Flirtas ir Fizinis kontaktas

Yra keletas skirtingų metodų “liečiant asmenį” flirto metu, bet vienas iš esminių ženklų bendravimo pradžioje yra atsitiktinis prisilietimas.

Atsitiktinis prisilietimas turi atrodyti, jog asmenį palietėte atsitiktinai to nenorėdami. Tai gali būti švelnus prisilietimas prie rankos, kai jūs nusijuokiate iš jo pasakyto anekdoto. Bet kuriuo atveju, jūs turite žinoti jog tai turi buti draugiškas prisilietimas ir kad kitas asmuo turi teigiamą reakciją į prisilietimą. Jei asmuo priima jūsų prisilietimą draugišku gestu ar Jis/Ji paliečia jus, tada tai ženklas jog viskas klostosi gerai. Jeigu asmuo stengiasi išvengti prisilietimo ar ignoruoja jį, tai reiškia jog jie nėra dar pasirengę per eiti prie šio žingsnio. Apskritai, prisilietimas prie kito žmogaus leidžia jam suprasti jog jūs esate pasirengęs prisileisti šį žmogų emociškai ir fiziškai.

Baigiamosios mintys apie Flirtavimą

1. Kadangi Flirtavimas yra būdas atrasti, ar tas žmogus jumis domisi, o jūs flirtuojate su juo ir nematote teigiamo atsako , tai galima teigti jog galite eiti prie kito žmogaus, kuris jumis domisi , nes taip jūs nieko nepasieksite.

2. Flirtavimas yra ypač efektyvus bendravimo pradžioje. Jis dažniausiai naudojamas nustatyti interesų lygmenį tarp asmenų, seksualinį polinkį ir tolimesnius žingsnius. Jei asmuo jus traukia, flirtuokite kartu su juo!

3. Kartais flirtas yra naudojamas tik atsitiktiniam bendravimui, seksui , o ne ilgalaikiam bendravimui.

Views All Time
Views All Time
1534
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!