Pasinaudokite šiomis gudrybėmis ir padarykite ją laimingiausia pasaulyje

Jūs turbūt laužote galvą, kaip sukaupti pakankamai pinigų romantiškoms atostogoms dviese kur nors šiltuose kraštuose… Tačiau pamirštate, jog svarbiausi dalykai slypi smulkmenose, o kasdienis dėmesys paskatins Jūsų damą Jus įsimylėti iš naujo.

1. Padarykite siurprizą

Dovanų moterys tikisi gauti per gimtadieni bei šventes, tačiau tada ji gaus ir daugiau dovanų, Jūsų dovana bus tik viena iš daugelio. Kur kas smagiau ir romantiškiau bus, jei ją nustebinsite be jokios priežasties. Ji tai supras kaip neginčijamą Jūsų meilės įrodymą, nes kas jau kas, o moterys puikiai žino kaip vyrams sunku yra išrinkti dovaną moteriai.

Faktas, kad dovaną nupirkote spontaniškai, o ne kokia nors proga, pavyzdžiui, gimtadienio, reiškia, jog dovana įgauna papildomą vertę, o kas svarbiausia, rodo, kad esate originalus. Žinoma, dėl dovanos neprivalote ištuštinti savo banko sąskaitos. Dovanos kaina nėra svarbi, svarbiausia kokį įspūdį daro dovana, o tai nevisada matuojama pinigais. Dovaną galite ir padaryti pats.

2. Pagalba kasdieniuose darbuose

Atlikite koki nors darbą už ją. Jums tai gali būti smulkmena, kuri neatima daug laiko, tačiau Jūsų moteriai tai gali būti tikras lobis, ypač po sunkios darbo dienos.

  • Pagaminkite vakarienę;
  • Nueikite už ją apsipirkti;
  • Išplaukite indus;
  • Išneškite šiukšles.

Jei imatės kokio darbo, kurio ji nemėgsta, parodote, kad ja rūpinatės. Padėdami mylimai moteriai išvaduojate ją iš nemėgstamų darbų vergijos ir ji galės skirti daugiau laiko Jums.

3. Išpildykite slaptus norus

  • Jei ji keletą kartų jau užsiminė, jog norėtų pajodinėti, nusivežkite ją į jodinėjimo mokyklą pirmajai pamokai.
  • Jei ji mėgsta šokti ir nori šokti su Jumis (tai neblogai, jei nesate absoliutus kelmas), nesikuklinkite ir užsirašykite į šokių mokyklą.
  • Jei žinote, kad ji labai nori nueiti į kokį nors koncertą, nupirkite bilietus ir padėkite juos vonioje prie veidrodžio. Ryte ji bus maloniai nustebinta.

4. Pagirkite išvaizdą

Nekalbėkite štampais ir nesitikėkite, kad banalus „tu gerai atrodai” padarys stebuklus. Būkite kruopštesnis ir apžvelkite ją atidžiau: ji bus laiminga, kad Jūs pastebėjote, jog jos plaukai šiandien kitaip sušukuoti ar kad ji apsivilko naują suknelę. Sakykite originalius komplimentus, ji tai nedelsiant pastebės.

Views All Time
Views All Time
1188
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!