Esi sėkmingas, turi gerą darbą, važinėji puikiu automobiliu ir tavo atlyginimo gali daugelis pavydėti. Kodėl tuomet vis dar esi vienišas?

Viena iš priežasčių – gali būti, kad tu esi per drovus, kad flirtuotum su vietinėm merginom. Reikia kažką daryti, nes tikimybė, kad mergina prieis prie tavęs ir pasakys: “Atsiprašau, tu man atrodai patrauklus. Gal norėtum nuvykti kur nors puodeliui kavos?”, beveik neegzistuoja. Bent jau Vilniuje (mūsų gražiojoje ir nuostabiojoje išlepintų mergaičių sostinėje) gali šito nesitikėti. 

Turbūt jau suvokei, kad tau būtina kažkokiu būdu inicijuoti kontaktą, o tam reikia būti aktyviu ir imtis iniciatyvos. Nereikia tikėtis, kad gyvenime dalykai įvyksta savaime. Jei nieko nedarysi, be abejo, viskas įvyks, bet ne tau… Tu esi vyras ir tu privalai imti tai, ko nori ir siekti troškimų! O kaip tai daryti?.

Pats pirmiausias žingsnis – sužinoti, ar moteris yra tavim susidomėjusi. Viską galima sužinoti flirto pagalba. Jeigu flirtas yra kokybiškas ir tu pastebi, kad mergina su malonumu veliasi į tavo žaidimą, tikėtina, kad ji susidomėjusi tavimi. Viskas labai paprasta: tau reikia prieiti prie jos, sudominti ją galutinai ir užbaigti sandėri gaunant jos telefoną.

Kaip flirtuoti?

Prieš pradėdamas flirtuoti, suvok flirto esybę. Flirtas glaudžiai susijęs su susidomėjimu, todėl nešvaistyk laiko ir jėgų – neflirtuok su moterimi, kuri tavęs nedomina ir kurios tu nenori pažinti šiek tiek giliau.

Vyras, flirtuojantis su mergina, kuri jo nedomina, švaisto savo laiką. Moterys turi puikius instinktus ir jos lengvai supranta, kai vyras nėra nuoširdžiai susidomėjęs. Flirtas būna sėkmingas tik tuomet, kai būna abipusis potraukis.

Flirtas – tai pasitikėjimas, žaismingumas, linksmumas ir paslaptingumas – viskas viename. Dar reikėtų pridėti iškalbą, kurios neišmoksi skaitydamas straipsnius. Reikia praktikos! Flirtavime dalyvauja ir tavo kūnas, o ne tik protas, todėl stovėdamas, kaip stuobrys, ir pildamas komplimentus bei poemas tikrai nesudominsi moters. Vargu ar ji apskritai prisileis stuobrį…Gerai, nenukrypstam… Kalbos be darbų/veiksmų neduoda jokio rezultato. Netiki? Pabandyk moteriai pasakyti, kad ji graži ir iškart nukreipk nuo jos žvilgsnį…Manai ji patikės?

Tu privalai pasitelkti į pagalbą visą kūno kalbos arsenalą, t.y.: akių kontaktą, šypseną, dėmesingumą, žaismingumą ir prisilietimus. Kodėl pabraukiau prisilietimus? Todėl, kad tai vienas stipriausių ginklų viliojimo arsenale. Žinojot, kad prisilietus prie žmogaus tinkamu momentu ir tinkamoj vietoj galima akimirksniu jį užhipnotizuoti? Tačiau dabar ne apie hipnozę, o apie flirtą: tu privalai sujungti visus minėtus kūno kalbos aspektus ir išmokti tinkamai jais naudotis. Moteris turi suprasti, kad tu išties esi ja susidomėjęs, o ne tiesiog trokšti su ja permiegoti. Seksas ateis savaime – išmok bendrauti! Jeigu mokėsi bendrauti su moterimis, seksas bus neužmirštamas!

Flirtas – labai subtilus dalykėlis, esantis ant gašlumo ribos, o gašlumą mėgsta toli gražu ne visos moterys. Na, vėliau, pabendravus kažkiek laiko ir pažinus vienas kitą geriau be abejo galima ir gašlauti, tačiau pirmos pažinties metu šito tikrai neverta daryti.

Nesėkmingas flirtavimas dažnai būna susijęs su perdėtu seksualumu, troškimu flirtuoti su visom ir visur bei egoistiškumu. Kad kitą kartą žinotum, ką daryti susidūrus su susidomėjusia tavimi mergina, pabandyk pritaikyti šiuos patarimus praktikoje:

1. Naudokis proga: flirtas pagal savo prigimtį – aktyvumas, nes labai aktyvūs vyrai ir moterys beveik visada randa ką pasakyti. Tikrai nieko neįvyks, jei sėdėsi atsilošęs ir lauksi, kol mergina pradės su tavim flirtuoti. Naudokis proga. Kokiai sveikai moteriai nepatinka truputėlis flirto?

2. Prikaustyk žvilgsnį: nespoksok ir nežiopsok per ilgai, tačiau sujunk jūsų akis maloniu žvilgsniu. Šitokiu būdu tu turėsi didesnį galimybę pažinti moterį. Žaismingas žvilgčiojimas žmonėms į akis labai įtikina – tai verčia žmones galvoti, kad jie atkreipė tavo dėmesį. Nereikia žiūrėti moteriai į akis taip, tarsi tu bandytum prisiminti, ar pamaitinai savo šunį…

3. Būk susidomėjęs: skirk jai daug dėmesio – tai geras būdas pradėti. Tai labai seksualu – kai kažkas domisi tavimi ir kreipia dėmesį į tavo flirtą (šiuo atveju tu privalai kreiptį dėmesį į moters flirtą).

4. Meilikavimas: sąžiningas pripažinimas ir paminėjimas, kad tau kažkas patinka žmoguje – vienas labiausiai jaudinančių moteris dalykų, tačiau būk atsargus. Jeigu meluosi, tu visiškai “išjungsi” moterį ir tapsi jai nebeįdomus. Jeigu moters šukuosena išties nuostabi – pasakyk tai, nebijok ir gali tai padaryti emocingai, pvz.: “Bet tai eina sau! Kalbu su tavim ir negaliu atsigrožėti tavo blizgančiais plaukais. Jie atrodo tokie sveiki! Išduosi paslaptį?”. Aišku, kad tau nereikia šito sakyti peroksido išdegintų plaukų savininkei, nes ji gali suprasti tai, kaip įžeidimą. Kaip ir minėjau, svarbiausia – nuoširdumas. Nereikia lįsti į užpakalį per prievartą – tai šlykštu! Gali pagirti moterį už jos gebėjimą bendrauti, kad tau malonu su ja plepėti ir t.t. Tik nepradėk jai pasakoti, kokios nuostabios jos akys ir kaip saldžiai atrodo jos lūpos – ji tai žino ir jai tai kartojo milijoną kartų. Sugalvok ką nors originalesnio.

5. Žaisk: flirtas – linksmas procesas, todėl nesidrovėk ir nebijok lengvai erzinti bei kikenti.

6. Liesk: liesk rankas, lengvai stumdyk kojas, brauk pirštu per nosį (nestipriai) – flirtuok po velnių :D.. Nežinau kaip tai apibūdinti. Tai taip paprasta ir tuo pačiu tai taip sudėtinga dėstyti… :D.

7. Šypsokis bet nesišaipyk: šypsokis atvirai ir nuoširdžiai – tokiai šypsenai neįmanoma atsispirti.

8. Žinok, kad tu tai gali: flirtuoti gali visi. Praktika padės pasiekti aukštumų ir atmink, kad tu neprivalai būti tobulas. Pakanka atvirumo ir nuoširdumo.

9. Mėgaukis: flirtas turėtų būti smagus procesas ir kai tu mėgaujiesi šiuo procesu, tau lengviau įtraukti moterį į veiksmą. Atmink, kad flirtas – tai linksmas dalykas, o ne sprogmens išminavimas!

Didžiausios klaidos flirtuojant

Dauguma žmonių galvoja, kad flirtas – tai laiko švaistymas. Taip yra todėl, kad jie suvokia flirtą kitaip. Kai flirtuosi, turėk omenyje štai ką:
Nevaidink mažo bejėgio berniuko – tai labai greitai atsibosta.

  1. Nebūk slidus…
  2. Nebūk negatyvus…
  3. Nevaidink durnelio, kvailio ir t.t.
  4. Nesielk kvailai, pvz. nekišk šiaudelių sau į nosį kai pirmą kartą matai moterį. Šitaip gali linksminti savo drauges ir draugus – žmones, kurie gerai tave pažįsta.
  5. Nesiskųsk gyvenimu: Krizė? Kas tai tokio? Pikti žmonės? Kur? Nepažįstu tokių… TU privalai būti teigiamas ir stiprus, nes tu – vyras!

Kai kitą kartą būsi draugų susirinkime arba gurkšnosi kokteilį/vyną kokiam bare, klube ar restorane, nebijok flirtuoti su mergina, kuri akivaizdžiai arba neakivaizdžiai rodo tau dėmesį. Ką bedarytum, jokiu būdu nesėdėk savo mažam kamputyje, nes taip ir liksi nebendravęs ir neflirtavęs. Nori rezultatų, privalai jų siekti! Atmink, kad pažintis su moterimi dažniausiai prasideda nuo flirto. Štai toks yra flirtavimo menas. Tikiuosi dabar nebijosi flirtuoti visur, bet su tikrai įdomiom moterim!

Views All Time
Views All Time
4147
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!