Kokie vyrai „nuginkluos” bet kokią moterį?

Ar norite žinoti, kodėl kai kuriems vyrams visada šypsosi laimė su moterimis? Taip yra todėl, kad moteris traukia tam tikrų tipų asmeninės vyrų savybės, kurios dar yra vadinamos „septyniais puikiausiais vyrų tipais”.

1.Romantikas

Jis tiki klasikiniu romanu, neša gėles, pastebi smulkias detales, uždega žvakes ant pietų stalo. Jis dažnai diskutuoja su moterimi apie tai, ką jis apie ją galvoja. Kalbant jis tyrinėja moters akis ir sako jai, ką jaučia.

Kuo jis yra patrauklus?

Moterys siekia dėmesio, ir jis, aišku, jį parodo. Didžiulis pliusas bendraujant su juo yra tas, kad moteris jaučiasi laisvai ir gali nevaržomai reikšti savo jausmus.

2. Pasitikintis savimi

Jis pasitiki savimi ir savo sugebėjimais. Jis spinduliuoja valdžios aura ir lyderyste įvairiose situacijose. Nesuklyskite – jis jokiu būdu nėra arogantiškas.

Jis nėra pavydus ir nejaučia grėsmės, jeigu jo mylimoji dirba vyriškame kolektyve.

Kuo jis yra patrauklus?

Moteris pritraukia jo pasitikėjimas savimi. Jei vyras mano, kad yra geras, tai moteris turbūt manys taip pat. Jis neprašo moters patarimų – jis tiesiog viską žino, ir dėl to yra patrauklus.

3. Menininkas

Jis yra spontaniškas ir gyvena šia minute. Moteriai palieka įspūdį savo kūrybiškumu – pavyzdžiui parašydamas jai poemą ar nutapydamas paveikslą.

Kuo jis yra patrauklus?

Kiekviena moteris nori jaustis unikali ir ypatinga. Menininkas be didelio vargo gali jai visa tai suteikti. Kūrybiški vyrai visuomet įkvepia moteris.

4. Užsienietis

Jis atvyksta iš egzotiškos šalies, turi patrauklų akcentą ir visai kitokį požiūrį į pasaulį. Jo neįprastas elgesys ir įpročiai verčia žavėtis. Į šią kategoriją pakliūti sunkiausia. Nebent bandytumėte sužavėti užsienietę.

Kuo jis yra patrauklus?

Nėra jokių specialių receptų. Tiesiog būvimas kitokiu turi savotišką „šarmą”, „magnetą”, kuris traukia bet kokią moterį.

5. Maištininkas

Maištininkų tipas – tai nepaklusnių vyrų tipas. Jis eina ten, kur vėjas neša, ieško nuotykių, bando užkariauti pasaulį ir pakeisti nusistovėjusias normas. Būdama šalia tokio vyro moteris jaučiasi tarsi prie kario, kuris gali apginti ne tik ją, bet ir visus, kam reikia pagalbos.

Kuo jis yra patrauklus?

Kiekviena moteris nori maištininko (proto ribose). Moterys mėgsta jų atvirumą, karingumą ir trokšta būti jų „kovos” liudininkėmis. Truputis nepaklusnios dvasios visuomet įpina į santykius jaunatviškumo.

6. Intelektualus, sąmojingas vaikinas

Pokalbis su tokiu vyru visuomet intriguoja. Jis sugeba pralinksminti moterį, keri ją neaprėpiamu humoro jausmu. Net pokalbis apie politiką su juo gali būti labai įdomus.

Kuo jis yra patrauklus?

Fizinis grožis prieš intelektualumą ir humoro jausmą nublankstą. Bendraujant su juo klojasi stabilūs ir tvirti santykiai, paremti protingomis nuostatomis. Moterims patinka saugumas, todėl jos visuomet šliesis prie to, kuris gali jį suteikti.

7. Džentelmenas

Tai yra vaikinas, kuris moteriai atidaro duris, palaiko jos paltą, sumoka už pietus. Paprastai jis turi labai gerą nuojautą ir žino, kaip moteris jaučiasi, ko ji nori ar apie ką svajoja.

Kuo jis yra patrauklus?

Turbūt manėte, kad mielas ir dėmesingas vyras niekada negauna moters? Tačiau kai moteris pabendrauja su šiurkščiu ir nedėmesingu vyru, visuomet ieško to, ko negavo. Malonus elgesys visuomet nuginkluos net pačią įnoringiausią moterį.

Views All Time
Views All Time
2388
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!