Flirtas ir seksas – sveikatos šaltinis?

Flirtas ir seksas - sveikatos šaltinis?

Romantiškos pramogos kelia potenciją

Kalifornijos universiteto mokslininkai neseniai paskelbė labai įdomaus tyrimo rezultatus. Buvo tiriama kaip geriau pagerinti sveikatą. Paaiškėjo, kad geros sveiktos šaltinis yra ne vaisiai ar daržovės ir netgi ne treniruotės sporto salėje. Jums išties patiks šis receptas…

Flirtuokite

Su dailiosios lyties atstovėmis mėgstantys paflirtuoti vyrai jaučiasi geriau, teigia mokslininkai. Taip yra todėl, kad flirto metu greičiau ir gausiau išsiskiria už gerą savijautą atsakingi hormonai. Dailiosios lyties atstovėms galioja ta pati taisyklė. Ar pastebėjote, kaip flirtas ir dėmesys keičia moters savijautą?

Kai šėlsta hormonų audros…

Vien buvimas žavios moters draugijoje skatina didesnį testosterono ir kortizolio išsiskyrimą. Šie hormonai reguliuoja gerą savijautą ir nuotaiką. Taigi, kai prasideda hormonų audra, darote tai, kas naudinga Jūsų sveikatai.

Dėl vyrų elgesio galima kaltinti tik evoliuciją

Kalifornijos universiteto mokslininkai taip pat teigia, jog dėl tokios vyrų organizmo reakcijos kalta evoliucija. Panašūs procesai vyksta ir gyvūnų organizmuose ir tai yra susiję su potencialios partnerės paieška ir kova dėl jos palankumo. Trumpai tariant, tai susiję su seksu.

Geriau pas dailią draugę nei į barą

Tyrimo autoriai nustatė, kad socializacija su kitu vyru turi priešingą efektą, t.y. slopina minėtų hormonų išsiskyrimą. Todėl drąsiai galima daryti išvadą, kad vyro sveikatai kur kas naudingesnė patrauklios moters nei bičiulių draugija.

Tik neverskite mūsų prisiimti atsakomybės už pasekmes!

Pavasariškai nusiteikę,
Dormeo

Views All Time
Views All Time
1036
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

45 − = 41