Ar tiesa, kad priešingybės traukia?

Ar tiesa

Apskaičiuokite rizikos faktorius bei sužinokite sėkmės paslaptis

Australijoje atliktų apklausų metu buvo tiriama, kokie santykiai yra ilgalaikiai, o kokie – nuo pat pradžios nulemti nesėkmei. Rezultatai parodė, jog sena tiesa, kad „skirtumai traukia” nėra jokia tiesa. Trumpai tariant: Jums reikia susirasti ką nors, kas būtų bent truputį, o geriausia – visiškai panašus į Jus. Paprastai tariant, tai reiškia:

  • maždaug Jūsų amžiaus;panašių rūkymo įpročių;panašių pažiūrių apie vaikus;panašių pažiūrių į pinigus ar darbą.
  • Stebėtina, tačiau tyrėjai nustatė, kad išsilavinimo lygis, alkoholio pomėgis bei religiniai įsitikinimai yra ne tie faktoriai, kurie daro įtaką santykių stabilumui.

Jei santykiuose norite bėdų…

Straipsniai 1 reklama

…ko, neįtikėtina, tačiau karts nuo karto užsimanome mes visi, Jums reiktų rinktis 20-čia metų už Jus vyresnį vyrą, savo ateitį dėliojantį ant Jūsų piniginės, rūkantį, kaip kaminas bei į Jūsų vaikus žiūrintį kaip į atominę taršą.
Net jei tai skamba juokingai, nustebtumėte sužinoję, kiek žmonių būtent taip ir daro, o tuomet tikisi, kad viskas išeis į gera.

Stebėtinai paprastas receptas, kaip Judviems gyventi ilgai ir laimingai

Jei trokštate gyventi ilgai ir laimingai, paklausykite australų tyrėjų patarimo: susiraskite partnerį, su tokiais pat kaip Jūsų rūkymo įpročiais. Žinoma, to neužtenka (ypač Jūsų sveikatai), tad peržiūrėkite ir kitus tyrimų rezultatus…

Kas laiko Jus kartu?

Australijos Nacionalinio Universiteto tyrėjai išstudijavo 2482 susituokusias poras arba heteroseksualius partnerius, gyvenančius drauge mažiausiai 7 metus tam, kad išsiaiškintų, kas šiuos santykius daro tokiais tvirtais.

Taigi kas gi nulemia ilgalaikius santykius?

Amžius: keliais metais vyresnis, keliais jaunesnis?

Porų, kuriose vyras vieneriais arba trejais metais jaunesnis už moterį, skyrybų rizika buvo perpus mažesnė nei tų, kuriose vyras devyneriais ar daugiau metų vyresnis. Porose, kuriose vyras jaunesnis dvejais ar daugiau metų, rizika išsiskirti buvo taip pat didesnė. Neseniai publikuoti tyrimo rezultatai, pavadinti „Prie ko čia meilė?”, taip pat parodo, jog tam, kad santykiai klestėtų, labai svarbu, jog vyras būtų bent 25-erių metų amžiaus santykių pradžioje.Tas pats galioja ir tiems santykiams, kuriuose abu partneriai vienodai norėjo arba nenorėjo susilaukti vaikų.

Pinigai: valdo pasaulį ir Jūsų santuoką

Pinigai vaidina labai svarbų vaidmenį. Daugiau išsiskyrimų buvo būdinga toms poroms, kurių pajamos mažesnės nei vidutinės ar didelės. Nedirbančių vyrų santykiai buvo kur kas silpnesni. Tas pats galiojo ir išsiskyrusių tėvų atvejais.

Rūkaliai – amžina meilė rūkalų dūmuose

Nikotino priklausomybė gali turėti labai didelės įtakos Jūsų santykiams. Santykiuose, kuriuose vienas iš partnerių rūkė, o kitas – ne, išsiskyrimo tikimybė buvo 75%, lyginant su poromis, kuriose nerūkė nė vienas iš partnerių. Tyrimas taip pat parodė, kad religija, išsilavinimas bei alkoholio vartojimas neturėjo jokios įtakos santuokų stabilumui.Tyrėjai naudojo medžiagą iš „Household, Income and Labour Dynamics” – apklausos, kurią valstybinės įstaigos atliko Australijoje, tarp 2001-ųjų bei 200-ųjų metų, duomenis.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *