Statistikos duomenimis vyru yra mažiau nei moteru, be to dalis esamu vyru yra homoseksualai. Todel moteris noredama suvilioti vyra turi labai pasistengti naudodama visas gudrybes atskleidžiant savo vidini, bei išorini žavesi.

Sena tiesa, kad vyrai myli akimis, žinodamos tai turetumete buti visuomet pasitempusi, nes negali žinoti kada vyriškio žvilgsnis nukryps i jus. Apranga nebutinai turi buti iššaukianti, bet šaunu kai viskas yra suderinta ir moteriai tinka, kai ji atrodo skoningai, taciau nepamirškite, kad vyras yra iš dalies „patinas” jam nemažiau svarbu geras moters kvapas bei jusu pacios išvaizda. Tai reiškia sutvarkyti plaukai, prižiuretos rankos, kuklus makiažas, taipogi elegantiška avalyne, kuri suteikia eisenai grakštumo, patraukdama vyru demesi.

Labai svarbi kuno kalba ir akiu kontaktas. Jums patikusi vyriški galite suvilioti koketišku žvilgsiu, grakšciu rankos mostu, pvz: pasitaisant plaukus. Taipogi siubuojanti klubu eisena. Tokiu „nekaltu elgesiu” suintriguosite ji ir galite tiketis jo tolimesnio demesio jums.

O kaip suvilioti vyra jei nesate apdovanota išoriniu grožiu. Stenkites buti šmaikšti, linksma, sužibekite savo protu, tik nepersistenkite parodyti jam, kad esate protingesne už ji, vyrams patinka buti lyderiais, suteikite jam ta galimybe! Bei panaudokite optine apgaule, rinkdamasi rubus ir ivairius mielus aksesuarus. Protingai išryškinkite savo privalumus ir paslepkite savo trukumus.

Meileje kaip ir kare visos priemones tinka, mielos moterys merginos, bukite drasios ir išradingos noredamos suvilioti vyra!

Views All Time
Views All Time
11799
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!