Nežinau, kiek laukiančių penktos dalies, bet po pertraukos pasirodo ir ji. Dar liko keletą svarbesnių dalykų padiskutuoti apie dailiosios lyties atstoves. Norėčiau dar truputį pabrėžt dėl pirmo pasimatymo: per jį įvertina merginos labai daug(arba tik taip galvoja), tai padarius grubią klaidą, galite tos merginos daugiau ir nebepamatyti.

Gėlės. Dažnai vaikinam kyla klausimas, kokias gėles pasirinkti dovanoti merginai. O čia jau labai subtilus dalykas. Vienom merginom tos rožės tiek jau pabodusios, kad mieliau vertina lauko gėles ir labiau džiaugiasi jas gavusios. Taip pat reikėtų vengti puokščių, gi ne į balių teinate. Nemanau, kad per pirmą pasimatymą reiktų galvoti apie kažkokias mažas dovanėles atsiminimui. Nes jeigu Jūs merginai nepatiksite, tai ta dovanėlė liks tikrai neįvertinta.

Kas liečia pinigus… Oi, dažnai girdime frazę iš merginų, mum nerūpi pinigai. Bet patys, vaikinai, šauniai gi suprantam, kad be pinigų nebus nei gėlės, nei arbatėlės ar kokteiliuko. Geriausiai čia turbūt tiktų patarlė: kad uždirbtų pinigų, vyras turi būti truputį protingas ir kartu truputį kvailas, kad tuos pinigus lengvai atiduotų merginai. Kad ir kiek tų pinigų turėtumėte, jais žmogaus nenusipirksi, tik daiktą šalia… Nepamirškite eidami, pvz. į kavinę, palikti padavėjai arbatpinigių, bet tai turi atrodyti nuoširdžiai, o ne tai, kad žiūrėk, va, padrėbiau keletą litų.

Nelįskite per daug merginoms į akis. Joms tai nepatinka. Būna vaikinų, kas šiais laikais populiaru, rašo sms arba skambina telefonu. O kartais merginos tiesiog nenoriu bendraut. Nereiktų klausinėt tokių tūpų klausimų, kaip pvz.: jei iš kart neatrašo į sms, kodėl neatrašai, jei nekelia telefono ragerlio, pult skambinėt iš kitų numerių. Taip tik dar galite labiau suerzinti merginą. Jei rašote laiškus, ar būtina pirmame laiške tik pasilabinti ir paklausti kaip sekasi? Geriau iš kart rašyti aiškiau, kokiu tikslu rašote, o ne aiškintis krūva laiškų. Nereikia tempti gumos, nes “taikinys” gali ir pabėgti.

Merginų lepinimas. Nėra gerai merginas pripranti prie pastovių dalykų. Imkime konkrečius pavyzdžius, kad būtų aiškiau. Susitikus, dovanoti kiekvieną kartą gėlę. Vieną kartą nepadovanosi, tuoj mergina gali pradėti dvejoti: kažkas ne taip? gal jis jau turi kitą? gal aš jam jau nebeįdomi? Pateikiau labai aiškų pavyzdį, bet tai gali būti ir bet kurie kiti jūsų veiksmai. Kasdienis sms rašymas, meilūs žodeliai ar dar kas. Pagalvokite tiesiog patys.

Štai dar jum keletas punktų, kurie pravers bendraujant su merginom. Sekančias temas pažvelgsiu linksmąja puse – kaip gi iš tiesų pakabinti merginą!

Views All Time
Views All Time
5607
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!