Sunkiausia dalis, kaip užkalbinti merginą ar pirmas pasimatymas. Čia sunku todėl, kad merginos skirtingos ir skirtingai reaguoja į skirtingas frazes. Svarbiausia atsiminkite buvusias dalis, apie kurias rašiau – tiesiog, būkite savimi, jei tikitės ilgiau bendrauti su mergina, nei vienam vakarui. Priėjus prie merginos nereikia pasirodyti nei per daug durnam, nei per daug protingam. Jei jau susiruošėte kalbinti merginą, tai parodykite iniciatyvą, kad ja susidomėjote. Priėjus prie “taikinio”, nereikia elgtis kietai ar keisti balso tono. Kartais užtenka tiesiog pažiūrėti trumpai į akis ir ištarti paprastutį labas, bei nusišypsot. Apie bendravimą toliau jau esu minėjęs – turite domėtis mergina, bet reikia ir apie save papasakoti.

Tačiau, kontaktuoti galima pradėt ir kitaip. Kaip? Štai keletas pavyzdžių, tik atsakingai juos pasirinkite pagal merginą. Galite nuimti nematomą siūlą ar pukelį nuo jos megztinio. Truputį nuvalkiota, bet galite sakyti, ar nesame jau kažkur susidūrę ar buvę kartu? Apsimesti, kad ją matėte pvz. kino filme ar reklamoje. Gali pasakyti koks gražus oras, nors iš tiesų lyja. Gali paklaust ar turi telefoną, tik ne telefono numerio, o gal net bandyt jį atspėt(bus galimybė bent pirmus sužinoti skaičius). Sakyt, kad daug keliavau, o pasirodo, be reikalo, gražiausios merginos Lietuvoje. Pasiūlyt: davai įsimylim. Rimtai pajuokaut: tiki meile iš pirmo žvilgsnio, ar reikės dar kartą prieiti? Bandyt spėt vardą ir jei nepavyksta, sakyt, kad jei Jūs man nepadėsite, man gali ir nepavykti. Galite pasakyti, kad rašote straipsnį ir norite užduoti keletą klausimų. Susipažinimą reikia bandyti priderinti prie erdvės, kurioje esate. Jei jau tikrai nesugalvojate, kaip užkalbinti merginą, taip jai ir pasakykit ir pridėkit, gal susipažinkim?

Jei mergina reaguodama į jūsų pasakytus žodžius nusišypso, tai jau pirmas ir didelis pliusas. Nuo pokalbio pradžios reiktų parodyti, kad esate patikimas. Kai jau pavyksta užkalbint, pokalbis turi vykti ne tik sklandžiai, bet ir įdomiai. Galite bandyti rasti bendrų sričių, kurios jum abiem įdomios ir galėtumėte apie tai padiskutuoti. Paklausti, kas labiausiai domina. Jokių būdu nekalbėkite apie kompiuterius, nes tai merginom dažniausiai yra didelis “Š”. Nereikėtų pradžioje bendravimo kalbėt apie merginos tėvus, jos sugebėjimus virtuvėje. Įlipdykite kokį bajeriuką ar anekdotą prie temų, kuriomis kalbat. Nebijokite pasakyti vieną kitą komplimentą, bet nesišvaistykite jais. Nenaudokite banalių komplimentų, kurie jau mintinai visoms žinomi. Žinokite, kad mergina tikrai neskubės įsipareigoti, tai nekalbėkite apie būsimą draugystę ar net vaikus.

Pasiteiraukite, ar mergina turi laiko. Žinodami atsakymą, galėsite jau pakviest puodeliui kavos ar kokteiliuko, ar pasiūlyti pasivaiksčioti ir paskaičiuoti pvz: juodas mašinas ar žmones, vilkinčius raudonus rūbus. Geriausia būtų kviesti po pietų ar vakare, kai dar nėra tamsu. Per pirmą susitikimą nesiūlau kviesti į aplinką, kur būtų sunku bendrauti pvz: filmas. Žiūrėdami filmą tikrai nepabendrausite, o dar ir aplinkiniam trukdytumėte. Pradžiai geriau pasikviesti į ramią kavinukę, o po to jau galima ir rimčiau pagalvoti, pvz: ant ledo(galėsite apsimesti, kad griūnat ir apkabint merginą ar pamokyt ją čiuožt) ar net į klubą. Nesiveržkite už viską mokėti, o mandagiai pasisiūlykite.

Views All Time
Views All Time
4925
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!