Ko gi nori merginos iš vaikinų? Ko tikisi bendraudamos? Kas jom malonu? Kaip išlaikyti draugystę ir gražius abipusius santykius… Vaikinai turi būti švelnūs panelėms, bet ne per daug, nes tada jau nebūsit panašūs į vaikinus(Minedais gi būt nenorit), o kad merginom patinka vyriški vaikinai, tai jau minėjau. Neerzinkit merginų kvailom frazėm, pavyzdžiui kai kurs nors išeinat sakydami: einu pas kitų panų. Merginom labai svarbu ištikimybė bei pasitikėjimas ir tokie juokeliai joms ne prie širdies.

Nors gi darė nesenai apklausą ir didžioji dalis vyrų savo žmonoms yra buvę bent kartą neištikimi. Tai apie vaikinų ištikimybę gal net nekalbėsiu, tuo labiau, kad dabar partneriai ir meilės keičiasi kas kelis mėnesius. Man asmeniškai labai keistai atrodo tos trumpalaikės draugystės.

Merginom patinka kalbūs vaikinai, kurie neieško žodžio kišenėje. Naujai susipažindamos merginos susidomi vaikinu labiau tada, kai randa bendrą kalbą. Kaip ten bebūtų, šį kart kalbu jau nebe apie pirmą ispūdį. Merginas reikia sugebėti išklausyti ir būt patiem atviriem. Jei matote, kad jom sunku, nebijokite paklaust kas nutiko, kas negerai. Dažnai būna, kad merginos kai kuriais draugais pasitiki labiau, nei savo antra puse, su kuria dar neilgai yra kartu. Turit sugebėt ir užjaust, ir paguost, kartais liūdėt kartu ar net isterikuot. Mokėti išpešti šypseną veide, kai atrodo, tai neįmanoma.

Tik nebūkite įkyrūs. Kitą syk persistengiama per daug klausinėjat ar lendant į akis. Jauskite ribas. Taip pat būtina jausti ribas pavyde. Sveikas pavydas privalo būti, bet ne toks, kai dėl mažiausių menkniekų kyla ginčai. Reikėtų susilaikyti būnant su drauge nuo žvilgsnių į kitas(gražesne figūra ar trumpesniu sijonuku). Kalbant jau šia tema, merginom svarbu, kad vaikinam būtų svarbu ne tik jų išorė, ne lytinis gyvenimas, bet pačios jos: charakteris, vidus, norai, jaučiamos emocijos. Merginom malonu žinoti, kad jos yra reikalingos ir jomis rūpinamasi.

Merginos skundžiasi, kad paskutiniu metu trūksta mandagumo ir tolerantiškumo iš vaikinų pusės. Kad nepradėt naujos pastraipos, čia pat prilipdysiu, kad merginom patinka gauti dovanėles, mažas staigmenas, kurios praskaidrina nuotaiką. Merginom patinka, kai jas moka palepinti ar nustebinti. Merginos trokšta gražių akimirkų praleistų drauge, o čia jau prasideda romantika… Romantikos tema yra gana plati, tai gal net nepradėsiu čia jos vystyti.

Per tris dalis aptariau pagrindinius bruožus, kurie patinka daugumai merginų ir kokiais reiktų pasistengt būti, kad suvilioti merginą ir su ja gerai sutarti. Kitoje temoje pakalbėsiu apie pirmą pasimatymą ar patikusios merginos užkalbinimą.

Views All Time
Views All Time
5347
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!