Kaip pakabinti merginą? Antra dalis

Kaip pakabinti merginą? Antra dalis

Viena svarbiausių taisyklių bendraujant su merginom – būti savimi. Išimtis, jei jūs merginą norit pakabint tik vienam vakarui ar porai susitikimų, bet tada turėsite pasistengsti apsimest , kad visada esat toks, koks dedatės(šito žinoma merginos nemėgsta).

Kai sakot tik tai, ką nori mergina girdėt – tai smarkiai prasilenkia su realybe ir jos tai tikrai supranta. Dėl to per daug ir aklai saldžialiežuviauti nepatartina. Nevaidinkite erelio – tokie vaikinai tegu skrenda su savo “sparnais” atokiau nuo neblogų paničkų – jei nenuskrisite patys, tai paliks jis stovinčius išskleidus sparnus ir iškelus savo snapą. Tada beliks tik pasiimt alaus bonkę ar bokalą į rankas.

Vaikinai, mes nesam tobuli, todėl tokių ir nevaidinkim. Merginos nekenčia melo ir veidmainystės. Geriau būti truputį paprastesniu ir mielesniu, o kartais pasirodyt ir droviu. Neskubėkite bendravimo pradžioje girtis savo žygdarbiais, diplomais, apdovanojimais – tą galėsite padaryti laikui bėgant. Nesistenkite atrodyti už merginą pranašesniu ir daugiau žinančių, nes jos vėl pagalvos, kad labai gerai galvojate apie save.

Straipsniai 1 reklama

Tačiau, savim turit pasitikėt ir žinoti ko norit. Privalote turėti savo nuomonę ir ją mokėti tvirtai ginti vienu ar kitu klausimu. Turit žinoti, ko norite gyvenime ir būt ryžtingi. Tik nesileiskite į ginčus ir nepulkit įrodynėti, kad geriau išmanote, geriau žinote ar net esate asas kažkuriuo klausimu. Didvyriai kare žuvo, tik nepamenu, kas man taip sakydavo… Būkite nuoširdūs ir atviri – merginom tai patinka ir suteikia šiek tiek pasitikėjimo jumis.

Žiūrėkite į merginas, kaip į žmones, o į nežinančias ko nori: tiek iš gyvenimo, tiek ir iš mūsų – vaikinų. Gerbkite jas, nors kartais tikrai atrodo, kad jos pačios nežino, ko nori. Bendraudami būkite įžvalgūs ir dėmesingi, nes kartais jos gali pradžioje sakyti, kad nori vieno, o po to jau kito, tiesiog jus išbandydamos. Vaikinai, merginų manymu, turi būti kantrūs. Tokiais atvejais nederėtų pasimesti.

Dauguma mergina sako, kad jom patinka protingi vaikinai, tik man “pasistojo” klausimas, kaip jos tą protingumą įvertina pirmą ar antrą kartą matydamos vaikiną. Jei kalbėt apie mokslą – diplomo gi nesinešiosim su savimi ant nugaros pasikabinę, bet ir ne tokio jom protingumo reikia. Mokslai visame protingumo įvertiname užima nedidelę vietą, bet yra pakankamai aktualu. Merginos protingumą nusprendžia iš bendravimo ir jūsų mąstymo, bei tikslų. Kaip mokate išsisukt iš sudėtingesnės situacijos, kurią gali išprovokuot gudresnė mergina.

Paničkom patinka linksmi vaikinukai. Kai kurias merginas nukautuoja velniška ir kartu nuoširdi šypsena. Bet ar čia skaitosi linksmas vaikinas? Ne. Turite turėti neblogą humoro jausmą, tik būkite atsargūs juokaudami, kai dar mergina jus mažai pažįsta, nes kai kurių jūsų juokelių gali ir nesuprasti. Derėtų žinoti keletą geresnių anekdotų ir progai esant, juos “suskelt”.

Štai dar viena pamokėlė jums. Sekančioje pakalbėsiu labiau apie patį bendravimą su mergina ir netrukus jau galėsime pakalbėt apie merginos užkalbinimą ar pirmąjį pasimatymą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *