Turbūt ne kartą susimąstėme, kokie vaikinai patinka merginoms. Raumeningos spintos? Treninguoti? Su galingom cepom(grandinėlėm)? Su ledine tačka(automobiliu)? Su babkėm krentačiom iš kišenių? Ereliai be sparnų? Galbūt mažumai panelių patinka šie visi išvardinti dalykai, tačiau, dauguma panelių atsako kitaip į šį klausimą. Taigi, šįvakar norėčiau labiau paliesti tema, kaip tūrėtų atrodyti vaikinas.

Dauguma merginų per pirmą pasimatymą pamačiusios treninguotą vaikiną – apsisuktų ir nueitų savo keliais. Kodėl jos taip nusiteikusios prieš treningus(žinoma ne visos)? Sunku man atsakyt į šį klausimą, bet tokia tiesa.

Tai kokią aprangą rinktis? Merginom patinka, kai vaikinas išsiskiria iš pilkos minios savo apranga, bet ne per daug. Kad ir kokių įspūdingiausių rūbų turite… Geriau per pirmus susidurimus apsirengti šiek tiek santūriau, bet ir truputį išsiskirti iš minios. Kai kurie gali pagalvot, gal kostiumą? Idėja nebloga, bet vėl galite suklysti, nes gi ne į kokią šventę einat, tai geriau tegu kostiumas kabo ant pakabos. Taigi, imat iš lentynos raudonus džinsus, geltonus marškinius, salotinius batukus ir į trasą! Juokauju.

Ką merginos sako apie vaikinų figūrą? Turbūt ne kartą girdėjote frazę, kad jom svarbu labiau vidus, nei išorė. Kaip ten bebūtų, tvirtas kūnas jom patinka labiau. Šiek tiek pasportavę vaikinukai, atletiški, bet ne tie bičai, kur kombikormos ir papildų prisivalgę per durų tarpą nesugeba tiesiai įeiti. Merginos nori jaustis saugios(kaip už sienos) būdamos su vaikinu. Taip pat jom patinka šiek tiek aukštesni vaikinai.

Kvepalai. Pabrėžiu – niekada neprisikvepinkit per daug. Kvepalai yra gerai, merginom patinka gaivus kvapas, tik nesikvepinkit ypač saldžiais kvepalais. Bet jeigu jūs piknaudžiausit kvepalais, tai tikrai merginų neprisiviliosit, jos apsisuks ir pabėgs. Turi būti tik lengvas dvelksmas.

Higiena. Vaikinai, prisižiūrėkit save, kas to nedarot. Tiksliau, prieš kur eidami ir žinodami, kad galite susidurti su panelėm, apsižiūrėkit. Nukirpti nagiukai, švarios panagės, neriebaluoti plaukai – merginos gi nemažai praleidžia laiko prie veidrodžio, tai į tokius dalykus atkreipia dėmesį. Padarom išvadą, kad prieš pasimatymą, pasiūlot merginai kartu nueit į dušą(geriau šitą variantą atmesti)!

Čia pat prie higienos įdedam ir tvarkingumą. Nepamirškit batus nusivalyti/nusišvaksuoti. Apsižiūrėti rubūs, kuriais vilkite, ar jie nėra kur sutepti. Kojinės – nežinia, kada gali tekti išokti iš batų. Geriau rinktis vienspalves, jei tinka prie aprangos, tai geriausia juodos spalvos.

Pirmi žingsniai link merginų ir gan žinomi, tačiau… ;) Sekite naujus įrašus kiekvieną dieną ir manau, tikrai rasite naudingos informacijos, kuria norėčiau pasidalint ne tik aš, bet ir kai kurios merginos :P

Views All Time
Views All Time
7047
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!