Kaip pakabinti jum patinkančią merginą? O gal užkalbinti norit? Padaryti staigmeną? Ar tiesiog pasakyti labas? Vienodų merginų nėra ir jos labai skirtingos: skirtingi jų norai, kiekviena turi savo idealą(kurie ir adialais pasibaigia), skiriasi klausoma muzika, mėgstamos gėlės, romantikos supratimas ir vardinčiau turbūt be galo… Skirtingos ir mum(vaikinam) merginos patinka. Tačiau, jeigu jau jum kyla klausimas, kaip pakabinti mergina, vadinas, per mažai pasitikit savimi arba gal jūs dar jauni? Nors geri patarimai gi niekada netrukdo.

Pabandysiu keletą dienų aptarti po kokį punktą, kuriame vaikinai rastų naudingos informacijos šia tema. Tikiuosi, merginos, dėl to nesupyks, ką aš rašysiu. O dar šauniau būtų, kad jos pakomentuotų ar patartų mum ir šią informaciją galėčiau taip pat patalpinti savo temose. Žinoma, iš kart kils diskusijos, kad merginos nėra vienodos ir tai tiesa, bet… Geriau surizikuoti, nei likti nežinioje.

Lauksiu ypač merginų komentarų šia tema, nors ir po vieną mažą mintį: kas jum patinka, ko norite iš vaikinų, ko tikitės per pirmą susitikimą, kas jum malonu, kaip jus užkalbinti, ko nekenčiate… Rašykite man el.laiškus, skype ar net gi sms(kontaktus rasite kontaktai skiltyje). Didelis ačiū, jei tokių žinučių sulauksiu :*

Views All Time
Views All Time
15539
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!