Dažniausiai ženklai, kad tu vaikinui nepatinki, būna daugiau nei akivaizdūs. O ar visada lengva suvokti, kad esi užvaldžiusi jo širdį ir mintis? Štai požymiai, kurie patikimai sufleruoja: TAIP, tu jam patinki!

Jis paskambina, jei yra pažadėjęs

Jei vaikinas, su kuriuo susipažinai ar jau susitikinėji, sako „aš tau paskambinsiu“ ir iš tikrųjų taip padaro – jis tavimi susidomėjo. Jei jis sako paskambinsiąs, bet to nepadaro, tiesiog ištrink jį iš atminties ar prie jo vardo savo mobiliajame telefone pridėk įspėjimą: „neatsiliepti“. Mat jis gali paskambinti po keleto savaičių nuo savo pažado dienos, bet tai reiškia tik tai, kad esi jam atsarginis variantas, jei su kitais kas nors neišdega. Mesk jį kaip netikusį įprotį. 

Net labai užsiėmęs jis parašo tau ką nors mielo

Jis gali būti darbe ar pramogauti su draugais, bet vaikinas, kuriam tu patinki, ras laiko bent jau parašyti „labas“. Galbūt jis ir neturės ką pasakyti, bet parodys, kad galvoja apie tave. Tikrai, šis ženklas patikimai parodo, kad kritai jam į akį.

Jis tave kviečia kur nors išeiti

Nors tai akivaizdu, daugybė merginų šį ženklą pamiršta. Jos pačios kviečiasi vaikinus kur nors išeiti, nes mano, kad jie tiesiog yra pernelyg drovūs pakviesti arba nemoka planuoti laisvalaikio. Tačiau vaikinas, kuriam tu patinki, tikrai mes visas savo pasimatymų fobijas šalin, išlįs iš savo kiauto ir pakvies tave kur nors. O jei tu jam nepatinki – jis tikrai vengs pasirodyti su tavimi ten, kur vaikšto įsimylėjėliai.

Jis planuoja

Net jei jis nėra didysis kombinatorius, susižavėjęs tavimi tokiu taps. Jis galvos apie pasilinksminimus drauge, ragins tave kur nors kartu nueiti. Jis norės parodyti, kad su juo nenuobodu, nes trokš kad pasimatymai tęstųsi. Jis nenorės tavęs nuvilti, tad stengsis iš visų jėgų.

Jis palydi tave iki durų

Tai gali skambėti senamadiškai, bet vaikinas, kuriam tu tikrai patinki, stengsis elgtis su tavimi taip, kaip džentelmenas su ledi. Jis ateis tavęs pasitikti, vesis kartu, o baigiantis pasimatymui palydės iki pat durų. Galbūt jis nesitikės, kad pakviesi jį užeiti, bet tikrai bus tam pasirengęs. Jei jo nepakviesi – o pirmojo pasimatymo metu to veikiausiai ir neturėtum daryti – jis atsisveikindamas tave švelniai pabučiuos. Tai taip pat aiškiai parodys, kad jis tau jaučia ne tik pagarbą, bet ir simpatiją.

Views All Time
Views All Time
13483
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!