Suviliok savo bendradarbę. Tik atsargiai!

Negalite atitraukti akių nuo gražuolės bendradarbės, sėdinčios už kelių metrų nuo Jūsų? Sveikas atvykęs į kartkartėm gražų, tačiau dažniausiai sudėtingą santykių darbovietėse pasaulį.

Sumaišyti darbo ir asmeninius reikalus dažniausiai nėra rekomenduojama. Daug kas visgi priklausant nuo to, kas Ji? Gal tos pačios įmonės darbuotoja, gal Jūsų pareigas užimanti moteris, o gal net Jūsų viršininkė! Kartais vyrai paprasčiausiai negali atsispirti, nes toji trauka per didelė, taigi pateikiame 5 taisykles, kuriomis sekdami, iš romano išgausite viską, kas geriausia…

Dėmesio: šis straipsnis skirtas vyrams, bet dar įdomesnis moterims. Juk Jus, mielos damos, jie ruošiasi vilioti…

1. Susipažinkite su įmonės politika

Skirtingos įmonės turi skirtingas santykių tarp darbuotojų taisykles. Kai kurios juos leidžia, kitos renkasi jų tiesiog nepastebėti, o trečios juos net draudžia. Jei dirbate kompanijoje, kuri yra didelės Amerikos korporacijos padalinys, būkite tikras, jog jie turi labai griežtas taisykles dėl seksualinio priekabiavimo. Būkite atsargus!

Kiekvienu atveju paklauskite savęs ar šie santykiai nepakenks Jūsų karjerai toje įmonėje, kaip ir Jūsų reputacijai, kuriai tokiu būdu galite smarkiai pakenkti.

2. Būkite nuoširdus

Jei nusprendėte tęsti flirtą darbovietėje, geriausia būti nuoširdžiu savo darbuotojams ar bendradarbiams. Nenuoširdumas ir paslapčių laikymas niekada nebuvo geri bruožai.

Papasakokite savo situaciją savo bendradarbiams arba savo viršininkui, ir vis praneškite savo kolegoms, kas vyksta tarp Judviejų. Žinoma, mes turime galvoje ne intymias detales. Informuokite savo kolegas tik tiek, kad ši informacija užkirstų kelią apkalboms, kurios galėtų pakenkti Jūsų reputacijai.

3. Venkite bendrauti “išdykusiomis” el. žinutėmis darbe

Pataupykite romantiškus žodžius, skirtus Jūsų mielajai, darbo dienos pabaigai. El. laiškų siuntimas darbiniu adresu – nelaimės pranašas, ypatingai, jei siunčiate žinutes, kurias geriau būtų laikyti paslaptyje.

4. Išlikite profesionalus!

Net jeigu norite tiesiog Ją suvalgyti, darbo vietoje laikykite vadeles. Mėginkite vienas su kitu elgtis taip, kaip elgėtės prieš prasidedant romanui. Lai meilės išraiškos ir saldūs žodeliai būna skirti valandoms po darbo.

Ir neprilipkite vienas prie kito visam laikui! Tęskite gerus santykius su kitais bendradarbiais. Štai, ką privalo sugebėti tikras verslininkas. Niekada negali žinoti, su kuriais iš šių žmonių ateityje dar kirsis keliai.

5. Išlaikykite lygį!

Jūsų santykiai gali baigtis. Tokiu atveju, tam tikrą laiką ėjimas į darbą taps emocionaliai sudėtingu veiksmu, suteikiančiu daug streso. Nepaisant visko, skirkite laiko kitiems darbuotojams ir atmosferos kūrimui darbe. Išlaikykite pagarbius ir profesionalius santykius, ypač šalia esant pašaliniams žmonėms.

Jei vis tiek negalite tam atsispirti, nelieka nieko kito, kaip imtis šios rizikos. Tik nesakykite, kad mes neįspėjome!

Views All Time
Views All Time
1559
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!