Kaip užkariauti moterį per keletą sekundžių?

Kaip užkariauti moterį per keletą sekundžių?

Taigi jūs norėtumėte susipažinti su gražia moterimi ir paflirtuoti, o galbūt ir pasiekti šio to daugiau. Susipažinti su mergina lengva, jeigu turite bendrų draugų ar bendrų reikalų. Tačiau kaip susipažinti miesto gatvėje, kad viskas nesibaigtų tik jūsų flirtu?

Gatve priešais jus ateina nepažįstama simpatiška moteris su kosminio ilgio kojomis, dangiškomis akimis ir akmenine veido išraiška. Greičiausiai ji jau ką nors turi, tiesiog neįmanoma, kad tokia moteris nieko neturėtų. Laiko sukurti asistavimo strategiją — vos keletas sekundžių. Tačiau jas galima panaudoti taip, kad trokštama moteris su jumis būtų tiek, kiek jūs pats panorėsite.

Pirmas žingsnis. Kaip susipažinti

Norint užkariauti moterį, reikia su ja susipažinti, o tam būtina rasti deramą dingstį. Vidury baltos dienos tarp kažkur skubančių žmonių ji tikrai nepradės mušti jūsų savo rankine, jeigu jūs pasiteirausite, kur netoliese yra juvelyrinė parduotuvė. Banalu? Taip. Tačiau toliau prasideda pats įdomumas — flirtas tarp vyro ir moters. Ji iš sutrikimo sekundę ar dvi sulėtins ėjimo greitį. Būtų gerai, jei netoliese iš tikrųjų būtų juvelyrinė parduotuvė, tuomet moteris stengtųsi smulkiai nupasakoti kelią, o jūs išloštumėte keletą papildomų sekundžių. Imkime prasčiausią variantą: ji neigiamai purto galvą ir sako „nežinau”. Tuomet su įkarščiu pradedate jos klausinėti, kokių parduotuvių yra aplink: priešais jus, kairėje, dešinėje, už kito skersgatvio ir t. t.

Pats blogiausias atvejis: ji nieko nežino ir labai skuba. Jūs einate greta jos domėdamasis, kur netoliese būtų galima nupirkti brangią dovaną merginai. Būtina užsiminti, kad toji brangi dovana skirta būtent merginai. Tuomet prašmatni moteris tučtuojau įsitrauks į pokalbį. Pirmiausia, akivaizdu, kad jūs prie jos nelendate. Antra, jai bus įdomu, dėl kokių merginų vyrai laksto lyg galvą pametę ir ieško juvelyrinių parduotuvių. Ji pradės klausinėti apie merginos amžių, kas ji jums yra ir pan. Tik nesumanykite pasakyti, kad dovanos ieškote žmonai (net jeigu esate vedęs), geriau pasakyti, kad ji — meilužė, draugė, mylimoji…

Moteriškas pavydas ir principas „kuo aš prastesnė” akimirksniu atskubės jums į pagalbą. Nes dabar moteris pasiteiraus apie sumą, kurią ketinate skirti dovanai. O štai čia jau galite virtualiais pinigais švaistytis į kairę ir į dešinę. Ji pradės jums kaišioti įvairiausius patarimus apie dalykėlius, kurių jai pačiai beprotiškai norėtųsi gauti dovanų iš savo vyro ar meilužio. Jūs su liūdesio išraiška vis purtykite galvą: „Ne… tą jau dovanojau vakar… O tą — praeitą savaitę…”.

Manote, nepatikės? Ir dar kaip patikės! Nes ji pati labai norėtų atsidurti įsivaizduojamos moters vietoje. Ir, beje, jau pradeda galvoti, kaip išsikovoti tokio gero ir dosnaus vyriškio simpatiją. Tuomet turi nuskambėti klausimas, po kurio ji garantuotai praras logiškų minčių likučius ir prisipildys pačių švelniausių jausmų jums: „O ką jums dovanoja jūsų vyras?”

Dabar įmanomos dvi moters elgesio kryptys: arba ji įsileis jus į savo merkantilines svajones, arba, jums tai dar naudingiau, pareikš, kad jokio vyro ji neturi. Jeigu ji pradės vardyti dovanas, tai kiekviena iš jų turi būti palydima klausimais: „Ar jums patiko?”, „Ar jūs buvote laiminga?” ir pan.

Nebijokite flirtuoti, juk jums atseit rūpi tik jos nuomonė. Beje, moteris jau nebeskuba ir netgi linkusi leistis kartu su jumis į prabangių parduotuvių paieškas, jau nekalbant apie tai, kad yra visiškai pasirengusi užmegzti su jumis artimesnę pažintį. Jeigu ji pareiškė, kad vyro neturi, tai jūsų reakcija turėtų būti tokia: „Na, ką jūs! Atleiskite, aš apie tai net nepagalvojau… jūs… neturite…” ir keletas sekundžių sutrikimo. Po to turi nuskambėti frazė: „Aš jus be jokių dvejonių vesčiau… Tokios moters nė už ką nepaleisčiau.” Tai skambės tarsi pajuokavimas. O jos akmeninis veidas jums meiliai šypsosis.

Šie du variantai neišvengiamai priveda prie štai ko: ji žino, kad jūs dosnus, pinigingas, atidus, mandagus, ji taip pat jaučia, kad jums patinka. Na, negali ji imti ir paprasčiausiai praleisti tokios progos. Šiame etape pamatysite, kaip situacija pasikeitė: ne jūs su ja, bet ji su jumis pradės flirtuoti.

Antras žingsnis. Kaip suteikti jai galimybę užkariauti svajonių vyriškį

Tačiau viskas ne taip paprasta. Šioje medaus statinėje šaukštu deguto gali tapti mūsų visuomenės papročiai, padorumas, elgesio taisyklės. Ji, kaip „padori” mergina, neprašys jūsų telefono numerio ir nekvies pas save pavakarieniauti. Jums šito daryti taip pat negalima, nes jeigu atvirai flirtuoti pradėsite jūs, visa operacija gali žlugti. Nepamirškite, juk dabar jūs — idealas, ir ji dėl jūsų kovoja. O jums būtina padaryti taip, kad viskas atrodytų „padoru”.

Paprasčiausias būdas — prasitarti apie savo hobį ar darbą. Ji greičiausiai skaitė Deilą Karnegį ar kokią kitą panašią mokymo priemonę. Tad pradės smalsiai klausinėti. Vėliau paaiškės, kad ir ji tuo užsiima visą gyvenimą (net jeigu nesupranta, apie ką kalba). Čia būtina labai nuoširdžiai tuo patikėti. Ir kalbėti su žibančiomis akimis jau nebe apie ją, o apie reikalus. Tegul dabar ji pati pasistengia surasti ką nors bendra tarp jūsų abiejų. Po to „paaiškės, kad turite bendrų pažįstamų” (žinoma, jūsų išgalvotų). Štai dabar jau atsiranda dingstis apsikeisti telefonų numeriais. Dabar jūs beveik draugai.

Trečias žingsnis. Kaip susitikti

Greičiausiai moteris jums paskambins pati. Tačiau jeigu taip neįvyks, jums būtina sugalvoti pretekstą ir tai padaryti pačiam. Tiks bet kokia priežastis: galima netgi pasakyti, kad norite su ja aptarti nupirktą dovaną. Atminkite, ji irgi nori su jumis susitikti ir ieško tinkamos dingsties. Sunkiau pasirinkti susitikimo vietą. Pas save jūs dar negalite jos pasikviesti, tačiau tuo pat metu jūs turite suteikti galimybę save sugundyti. Pasiūlykite susitikti kokiame nors naktiniame klube, tačiau ne paprastame, o tokiame, kur vyksta pažinčių ar flirto vakarėliai. Savaime suprantama, jūs nieko nesate girdėjęs apie tokius vakarėlius, tačiau jeigu jau atėjote į šį klubą, tai juk nedera apsisukti ir išeiti! Patikėkite, ji labai apsidžiaugs šiuo „sutapimu”, nes tokioje atmosferoje gali nesivaržydama flirtuoti su jumis.

Na, o jeigu nepavyks su šia mergina, tai juk ten aplinkui pilna kitų merginų, kurios čia atėjo specialiai tam, kad galėtų paflirtuoti. Dabar tai madinga. O visa kita priklauso nuo jūsų.

Views All Time
Views All Time
1898
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

49 − 48 =