Prieš mėnesį buvo pranešta apie naujo kompiuterinio viruso „Fizzer“ pasirodymą internete. Šis „kirminas“ masiškai siuntinėja savo kopijas elektroniniu paštu ir duomenų apsikeitimo programos „KaZaA“ tinklu. „Fizzer“ gali fiksuoti visus klaviatūros klavišų paspaudimus, tokiu būdu fiksuodamas vartotojo įvedamą tekstą, bei turi, taip vadinamą, „trojos“ programą. Be to, šis virusas karts nuo karto susijungia su kūrėjo tinklapiu, esančiu viešame „Geocities“ serveryje, ir atsisiunčia savo atnaujintas versijas.

Tuo ir pasinaudojo Didžiosios Britanijos bendrovės IC5 darbuotojai. Jie paskelbė, kad įsilaužė į tinklapį, kurį „Fizzer“ naudoja atsinaujinimui ir pakeitė viruso atnaujinimo programą. Dabar virusas, po apsilankymo tinklapyje, pats pasišalina iš užkrėstų kompiuterių.

Tačiau antivirusinė bendrovė „Trend Micro“, kurios specialistai pamėgino patikrinti IC5 teiginius, pranešė, kad „Fizzer“ savęs sunaikinimo failas buvo neprieinamas. Be to, „Trend Micro“ pasmerkė tokius kovos su virusais būdus. Jos atstovų teigimu, geriau reguliariai atnaujinti savo antivirusines programas ir laikytis saugaus naudojimosi internetu taisyklių.

Views All Time
Views All Time
2948
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!