Šių metų liepos 2-6 dienomis Vilniuje šalia Baltojo tilto vyks atviras 11-tasis Lietuvos karšto oro balionų čempionatas. Jo metu, kaip ir kiekvienais metais, varžysis oreiviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos ir kitų valstybių. Šis renginys bus skirtas Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.

Kartu su čempionatu visas dienas prie Baltojo tilto vyks ir 8-oji oro balionų šventė „Padangių gėlės“. Penktadienį dieną nuo 15 val. prasidės pirmasis Lietuvos oro balionų modelių čempionatas, kurio metu į dangų pakils dešimtys įvairiaspalvių oro balionų modelių. Juos gamins ne tik profesionalai, bus leidžiama dalyvauti ir su savo atsineštu oro baliono modeliu. Neturintiems modelių bus leidžiama prisijungti prie modeliuotojų komandų ir taip sudalyvauti čempionate. Šalia Baltojo tilto vyks ir kitų atrakcijų vaikams ir suaugusiems – sumo varžybos, pomidorų mūšiai. Penktadienio vakarą nuo 19 valandos prasidės koncertas, kuriame gros Šarūnas Mačiulis ir grupė „Poliarizuoti Stiklai“, grupė „Ir visa tai kas yra gražu yra gražu“, bei Povilas Meškėla su grupe. Koncertą vainikuos naktinis oro balionų paradas.

Priklausomai nuo oro, liepos 5 arba 6 dieną virš Vilniaus bus iškelta didžiausia pasaulyje tautinė vėliava. 27 metrų aukščio ir 48 metrų ilgio trispalvę virš Vilniaus iškels du oro balionai. Šventės metu taip pat į orą pakils įmonės „Sampo“ pristatomas didžiausias Lietuvoje aitvaras. Čempionatą organizuoja renginių organizavimo grupė „A.Nomeika ir draugai“ kartu su Lietuvos Oreivių draugija. Renginio apsaugą užtikrins apsaugos tarnyba „Ekaba“.

Pranešimą parengė projektų vadybininkas Vidmantas Laurinavičius
Papildoma informacija – www.fiesta.lt, info@fiesta.lt, tel. (5) 2106124, 2353023, 699-20211.
Dėl iliustracijų kreiptis el.paštu info@alutis.lt, tel. (5) 2106124, 2353023.

Views All Time
Views All Time
4207
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!